Подкатегорија:
                   
110 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava deloven prostor vo Stip

Se izdava 600m2 deloven prostor vo novo izgraden objekt na prizemje v...


3 МКД
или предлог цена
Денес 14:59



Se izdava deloven prostor i magacinski prostorii

СЕ ИЗДАВА УНИКАТЕН ПРОСТОР ЗА ПРОСЛАВИ Локација :20 -ти километар ...


1 €
или предлог цена
Денес 13:49



Deloven objekt 1500m2

Se prodava deloven objekt(poranesna konfekcija)Objektot se naoga na z...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00



Се продава станбено деловно простор

Се продава станбено деловен простор во Пребег. Два ката од по 120 и 1...


120.000 €
или предлог цена
27 сеп 22:37



Se izdava deloven prostor vo centarot na Stip

Se izdava deloven prostor vo centarot na Stip (Stipski sokak) od 83 m...


1 €
или предлог цена
27 сеп 14:01



IZDAVAM DELOVEN OBJEKT 400 M2 HALA I 500 M2 NASTRESNICA

DELOVEN OBJEKT 400 M2 HALA I 500 M2 NASTRESNICA 10 DEKARI POVRSINA NA...


11.111 €
или предлог цена
23 сеп 03:29



Se izdava deloven objekt na ul.Ivo Lola Ribar Stip

Se izdava deloven objekt na ul.Ivo Lola Ribar 90 m.


1.111.111 €
или предлог цена
23 сеп 03:29



Se izdava deloven prostor 600m2

Se izdava 600m2 deloven prostor po povolna cena. Adresa: Naselba Pr...


1 €
или предлог цена
22 сеп 14:58



Deloven prostor vo Makedonka

Se izdava Nov Deloven prostor 250kv + kancelariski prostor 60kv + m...


По Договор
или предлог цена
22 сеп 14:01



Deloven prostor od 2×400m2 =800m2

Se izdava novoizgraden prostor prizemje 400m2 i 1sprat 480m2..2sprat ...


111 €
или предлог цена
20 сеп 19:25



Se izdava objekt na odlicna lokacija

Objektot se naoga vo naselba Babi vednas do detska gradinka. Objektot...


1 €
или предлог цена
20 сеп 17:44



DELOVEN PROSTOR 170m2_STIP_CENTAR

Se izdava deloven prostor od 170 m2,vo centarot na Stip,na ulica Blag...


350 €
или предлог цена
20 сеп 12:23



Издавам деловен простор

Издавам деловен простор – канцеларии со површина од 62 м2 во центарот...


400 €
или предлог цена
16 сеп 18:16



Издавам деловен простор

Издавам деловен простор – канцеларии со површина од 90 м2 во центарот...


500 €
или предлог цена
16 сеп 18:16



ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР НА ШТИП

Се изнајмува деловен простор во центарот на Штип, до Градски трговски...


880 €
или предлог цена
16 сеп 09:30



Stanbeno - Deloven prostor 85m2 vo STIIP

ИЗДАВАМ НОВ, Станбено-Деловен простор во зграда ПОРТА ПРОЛЕТ на 4-ти ...


1.111 €
или предлог цена
12 сеп 23:10



Dukan na ul. Vanco Prke

Se izdava dukan na ul Vanco prke info na tel 070210454


1 €
или предлог цена
08 сеп 19:03



SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR NA ODLICNA LOKACIJA

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR OD 160m2 SO MOZNOST ZA DOPOLNITELNI 160m2 I...


1 €
или предлог цена
08 сеп 18:53



SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAROT NA GRADOT

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR OD 160m2 SO MOZNOST ZA DOPOLNITELNI 160 m2 ...


1 €
или предлог цена
08 сеп 18:52



Горно Мало

Се издава деловен простор на ул.Добре Радосавлев 7-А погоден за повеќ...


250 €
или предлог цена
01 сеп 12:14



SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO STIP

Se iznajmuva deloven prostor za poveke nameni momentalno kompletno op...


1 €
или предлог цена
01 сеп 11:09



се изнајмува стан 56+Тераса 23м2, на приземје,.

СТАНОТ Е ИЗДАДЕН во Штип. СЕ ИЗДАВА САМО ГАРАЖАТА!!! од 20м2


50 €
или предлог цена
30 авг 21:14



Se izdava objekt - hala 1600 m2

Se Izdava objekt - hala 1600 m2 bez stolbovi vnatre. Dimenzii 24.5m x...


1 €
или предлог цена
25 авг 15:37



Se izdava luksuzen deloven objekt za poveke nameni

Izdavame luksuzen deloven objekt od 460 m2 od koj 330m se vnatrese...


8 €
или предлог цена
25 авг 12:09



Се издаваат канцеларии во Штип

Се издаваат канцеларии во центарот на Штип, во поранешната зграда на ...


По Договор
или предлог цена
18 авг 10:42



Deloven Prostor Servis

Se prodava deloven prostor servis vo strogiot centar na gradot so cel...


1 €
или предлог цена
14 авг 13:45



Deloven prostor 70 m2

Deloven prostor 70 m2 pogoden za sekakva namena so sanitaren jazol ...


1 €
или предлог цена
09 авг 15:25



deloven prostor magacin

se prodava deloven prostor za sekakvi nameni vo senjak na antebanina ...


25.000 €
или предлог цена
02 авг 14:53



prodavam DELOVEN OBJEKT 400 M2

DELOVEN OBJEKT 400 M2 HALA I 500 M2 NASTRESNICA 10 DEKARI POVRSINA NA...


111.111.111 €
или предлог цена
31 јул 23:55



Deloven prostor

Se izdava deloven prostor vo naselba Zeleznicka vo Stip, poranesen ma...


1 €
или предлог цена
27 јул 08:11



UREDEN KANCELARISKI PROSTOR

SE IZDAVA MODERNO UREDEN KANCELARISKI PROSTOR ZA SEKAKVA NAMENA. Z...


По Договор
или предлог цена
25 јул 13:29



SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR 812m2 NA EKSTRA LOKACIJA

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR PO MOZNOST ZA UREDUVANJE PO VASA ZELBA ZA...


По Договор
или предлог цена
25 јул 13:29



Атрактивен деловен простор

⬇️FOR RENT⬇️📢 Се издава атрактивен простор со повеќе деловни објекти...


По Договор
или предлог цена
24 јул 21:31



Se izdava kancelariski prostor vo centarot na Stip

Se izdava kancelariski prostor vo centarot na Stip (Shtipski sokak) o...


1 €
или предлог цена
17 јул 13:36



Deloven prostor vo krug na Astibo

Se iznajmuva ili prodava deloven prostor so rampa i pomosen vlez. Odl...


По Договор
или предлог цена
16 јул 18:57



Се Продава Атрактивен деловен простор од 500 m² ШТИП

Се Продава ➡️ Атрактивен деловен простор од 500 m² ШТИП контакт те...


1 €
или предлог цена
16 јул 13:00



Se prodava deloven prostor na atraktivna lokacija

Се продава Деловен простор на многу атрактивна локација во стогиот це...


1 €
или предлог цена
13 јул 18:04



Деловен простор во центар на Штип (промаја)

id: rb1047/ива лола рибар 71 штип македонија 500€/месец https://we...


500 €
или предлог цена
09 јул 13:00



Se izadava deloven prostor vo Stip 8mi Noemvri

Шифра:PP1094 Се издава деловен простор во Штип на приземје со површи...


1 €
или предлог цена
28 јун 09:22



Дуќан во центар

Се издава дуќан во Горно маало, центар Штип, на местото на М-десерт, ...


1 €
или предлог цена
22 јун 12:34



Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам