1150 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MLIN NA PRODAZBA

Se prodava mlin na samo 4km od centar na Kumanovo, vo blizina na Fami...


270.000 €
или предлог цена
29 јан 22:05Промовирано

Nadvoresna reklama

Reklama za montaza nad deloven prostor. Dimenzii 90cm x 66 cm i se si...


2.800 МКД
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

Денес 17:46Profesionalen inoks mijalnik sadoper so desno korito

Професионален инокс мијалник изработен од висококвалитетен инокс тип ...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:54Profesonalna oprema za pekara

Комплетна професионална опрема за пекара : Гасни или електрични печк...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:54Profesionalni pekarska pecka pekara struja

Професионални високоефикасни пекарски печки со шамот и швел. Изработе...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:54KANTERICA KANTERKA SCM K 203 ITALY

KANTERICA SCM VO ODLICNA SOSTOJBA !!!!


3.900 €
или предлог цена
Денес 16:07  НОВ ОГЛАС

Stolbna bormasina

Stolbna bormasina se prodava monofazna donesena od Svajcarija


2 МКД
или предлог цена
Денес 14:07Bosch baterii

Bosch baterii 36 v se prodava doneseni od Svajcarija.


1 €
или предлог цена
Денес 14:07Cirkular za kamen. bekaton

Cirkular za secenje kamen bekaton donesen od Svajcarija na voda .Pila...


1 €
или предлог цена
Денес 14:06Aparat za varenje CO2

Aparat za varenje se prodava donesen od Svajcarija trofazen


2 €
или предлог цена
Денес 14:06Chiptuning/diagnostika stage,egr,dpf

Chiptuning/Diagnostika site avtomobili/kamioni so profesionalna oprem...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:59CNC DRILLING MACHINE

🔘 Автоматизирана машина со висока прецизност ,моќност , енергетска е...


1 €
или предлог цена
Денес 11:43Машини за изработка на плочест мебел

Gomatic Куманово Ви нуди : ➡️ Голем избор на нови и половни машини...


1 €
или предлог цена
Денес 11:43Prodavam Jacmen rekolta 2022 godina

Prodavam Jacmen rekolta 2022 godina


По Договор
или предлог цена
Денес 10:35Опрема за производство на медицински канабис

Се продава нова, некористена опрема за производство на медицински кан...


1 €
или предлог цена
Денес 09:59ЧЕВЛАРСКА МАШИНА

Продавам чевларска машина за шиенје на ѓонови или меѓу-ѓонови (BLAKE ...


650 €
или предлог цена
Денес 09:32lanci i macevi za ketenfrez

Lanci macevi i zubcanici za kentenfrez i toa so dim.9 10 13 14 18 mm


1 €
или предлог цена
Денес 07:45PUNKT SVAJS APARAT PFIFFNER 50Y

PUNKT SVAJS APARAT PFIFFNER 50Y SCHWEIZ ODLICNA SOSTOJBA DOLNA EL...


1.090 €
или предлог цена
Денес 07:45ELEKTRO MOTOR 15KW

ELEKTRO MOTOR 15KW VO ODLICNA SOSTOJBA MADE IN FRANCE !!


450 €
или предлог цена
Денес 07:44AUTOMAT ZA DUPCENJE KLAPSARKI GANNOMAT

AUTOMATCKA DUPCALKA ZA KLAPSARKI SO OPCIJA ZA PRESUVANJE I MAGACIN Z...


1.250 €
или предлог цена
Денес 07:44KANTERICA KANTERKA HEBROCK GERMANY

KANTERICA KANTERKA HEBROCK EURO 2000 VO PERFEKTNA SOSTOJBA !!!!!!!!!!...


4.990 €
или предлог цена
Денес 07:44DVOGLAV CIRKULAR GER BREVETTI ITALY

UPOTREBUVA PILA DO 350mm KOMANDA NA PNEUMATCKI NA NOZEN PEDAL PVC ALU...


1.400 €
или предлог цена
Денес 07:423 PUMPI ZA VODA

3 PUMPI ZA VODA EDNA TREBA DA E ISPRAVNA DRUGI ZA DELOVI


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:42Abrihter Diht Gisling 360-1-XO Schweiz

ABRIHTER DIHT - DOLZINA NA PLOTNI 1350mm MAX VISINA NA OBRABOTKA 160m...


1.600 €
или предлог цена
Денес 07:42DVOGLAV CIRKULAR GER BREVETTI ITALY

UPOTREBUVA PILA DO 350mm KOMANDA NA PNEUMATCKI NA NOZEN PEDAL PVC AL...


1.400 €
или предлог цена
Денес 07:41Opinci za igranje

Izrabotka na razni vidovi na opinci , dajrinja i tapani


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 23:18CNC Струг

AM Tools iz Nisa sa ponosom predstavlaja svoje CNC proizvode namenjen...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:11CNC Обработувачки Центри

AM Tools iz Nisa sa ponosom predstavlaja svoje CNC proizvode namenjen...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:11CNC Fiber Laser Masini

MADE IN SERBIA AMTools iz Nisa sa ponosom predstavlaja svoje CNC pro...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:11Se prodava nova masina za hemisko cistenje na tapacir

Se prodava nova masina za dlabinsko cistenje na sedista, stolovi, gar...


450 €
или предлог цена
Вчера 22:29SE PRODAVA RAKIJA OD MODRA SLIVA

Se prodava rakija od modra sliva STENLEJ prirodna domasna bez nikakv...


10 €
или предлог цена
Вчера 22:26Burgija burgii beton HILTI DEWALT BOSCH sds quick plus

NOVI... ORIGINALNI NEMA NISTO KINESKO >>> BOSCH UNEO SDS QUICK ...


150 МКД
или предлог цена
Вчера 22:15BATERIJA BATERII LITIUM LITIUMSKA LITHIUM proveri

>>> PROCITAJ UBAVO <<< NOVI , MODEL 18650 , 3,7 VOLTI , 2 AMPERI ...


200 МКД
или предлог цена
Вчера 22:09Mikser za testo i meso

se prodava MIXER za testo i meso od 30.L, vo Odlicna sostojba.,Trofaz...


400 €
или предлог цена
Вчера 21:13Mlin za najlon

Se prodava Mlin za melenje najlon Vo dobra sostojba 11kw motor


1.500 €
или предлог цена
Вчера 20:13Razladna vitrina i rabotna masa inox

Se prodavaat ne upotrebuvani Razladna vitrina so dimenzii Visina ...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:30LAVIRINTI

Se prodavaat 10 kocki lavirinti komplet so duseci vnatre i montaza mo...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:38Betonski stolbovi i metalni cevki za ograda F75

Prodavam betonski stolbovi od 2metra novi so cetiri sipki F4 Metalni...


200 МКД
или предлог цена
Вчера 15:03Trafo 50kvA

Se prodava ispravno trafo od 50 kvA izvadeno poradi zamena za novo po...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:58Krojacka nikolaidis cirkular 2006 god 6 kw so predrezac

Krojacka nikolaidis 2006 god proizvedena,so dva motori edniot e predr...


1.750 €
или предлог цена
Вчера 13:30Parkside

Novi PARKSIDE baterii doneseni od germanija 20V 2000mAh-40Wh


1 €
или предлог цена
Вчера 08:42Страна 1 од 29

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам