Кочани
                   
1205 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

** AUDI A3 2.0 TDI **2005g (103KW-140KS) SPRTBECK STAKLO

💥 AUDI A3 2.0 TDI MOTOR ) DIZEL SO 103KW-140KS ( 8-VENTILI )vozilot...


4.650 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.700 €
Кочани

Автомобили

Денес 17:03Промовирано

VW EOS 2,0 TDI 140 KS 8V MOTOR 2009 GODINA PERFEKTEN

***** CENATA E KRAJNA FIKSNA I NAJPOSLEDNA ! DRUGA CENA NEMA *****...


5.550 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
5.950 €
Кочани

Автомобили

Вчера 08:27Промовирано

Aydi A6 S.Line t.d.i 3.0 Qwatro

Се продава Aydi A6 S.Line t.d.i 3.0 Qwatro во одлична возна состојба


6.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 €
Кочани

Автомобили

21 јун 22:43Промовирано

VW PASSAT B8 1.6 TDI DSG BMT COMFORT LINE 2017 NAVI KAMERA

VW VOLKSWAGEN PASSAT B8 1.6 TDI DSG BMT 120 COMFORT LINE EURO 6 ...


15.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 17:55SEAT LEON 1.6 TDI 105 STYLE 2014 GERMANIJA

SEAT LEON III 1.6 TDI 105 STYLE EURO 5 2014 153 000 KM SERVISNA ...


10.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 17:55GOLF 3 1.9 TDI 90 ks. REGISTRIRAN

Golf 3 vo odlicna sostojba,registriran do 31.07.2022


800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 17:19** AUDI A3 2.0 TDI **2005g (103KW-140KS) SPRTBECK STAKLO

💥 AUDI A3 2.0 TDI MOTOR ) DIZEL SO 103KW-140KS ( 8-VENTILI )vozilot...


4.650 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.700 €
Кочани

Автомобили

Денес 17:03** FIAT PUNTO EVO 1.4i **2010g (75Ks) STAKLO !!!

Odlicnooo


3.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 17:03* VW POLO 1.2i *2007g (128.000km) UVOZ GERMANIJA NOVO !

VOZILOTO E UVEZENO OD GERMANIJA !!! PLATENI SE SITE DAVACKI DO RE...


3.550 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.600 €
Кочани

Автомобили

Денес 17:03** FIAT PANDA 1.2i **2007g (70KS) UVOZ STAKLOO

Topp


2.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 17:03** FIAT PANDA 1.2i **2007g (70Ks) STAKLOO ODLICNA ..

💥 FIAT PANDA 1.2i MOTOR BENZIN SO 44KW-70KS ( ODLICNA !! ) v...


2.700 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.750 €
Кочани

Автомобили

Денес 17:03Octavia 1.6 tdi 100kw remap 2014g.

Возилото е со сервисна историја , редовни мал и голем сервис направен...


11.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 16:11Renault Scenic 1.9

Renault Scenic 1.9DCI 2007 god registrirana cela godina tell za k...


3.299 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.499 €
Кочани

Автомобили

Денес 15:44Se prodava Seat Altea XL 1.9 TDI

Se prodava Seat Altea XL 1.9 TDI TEHNICKI NAPRAVENO 4.2022 105ks ...


3.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 15:39Mercedes C200 Kompresor Avantgarde + AMG paket 184HP

INFO TEL: 070 398 715 Godina na proizvodstvo: 06.2007 Kilometraza...


10.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 15:16Audi A4 ALLROAD Quattro 3.0TDI 218HP S-tronic

INFO TEL: 070 398 715 Godina na proizvodstvo: 29.06.2017 Kilometr...


28.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 15:16Clio

Автомобил во одлична состојба, без никакви забелешки. Редовно сервиси...


7.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 14:40Fiat Panda

Нов увоз во одлична состојба. Купена од прв газда. Со реални километр...


3.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 14:40Renault Clio Storia

Автомобил во перфектна состојба, без дополнителни вложувања. Економич...


2.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 14:40AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO AVTOMATIK 233HP

Se prodava Audi A6 3.0 quattro TDI automatik -redizajn facelift ...


7.050 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:30Audi A5 3.0tdi 245ks quattro s-line

HITNOO Kolata e bez nikakva maana so mnogu oprema s-line moze da se p...


9.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.800 €
Кочани

Автомобили

Денес 13:20Seat leon 1.9tdi 105ks full oprema vo mnogu dobra sostojba

Kolata e servisirana odrzuvana na vreme bez nikakva zabeleska motor o...


5.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:20Peugeot 207 cabrio 1.6hdi full oprema reg.cela godina

Peugeot 207 cc cabrio 1.6hdi full oprema reg.cela godina kolata e pra...


4.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:20Fiat punto 1.2 benzin vo dobra sostojba

Fiat punto 1.2 benzin vo dobra sostojba bes karoseriski zabeleski nem...


1.330 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
1.350 €
Кочани

Автомобили

Денес 13:20FIAT PUNTO 1.2 BENZIN 2006 GOD REGISTRIRANO !!!

REGISTRIRANO DO 03/2023 KUPENO VO MK NEUVEZUVANO KOMPLETNO SERVISIRAN...


2.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:08VW POLO 1.2 TDI 75 KS 2011 GOD BLUEMOTION !!!

- UVEZENO OD FRANCIJA🇨🇵 EURO 5 - PLATENI DAVACKI DO MK TABLICI -...


5.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:40VW GOLF 6 2.0 TDI 140 KS HIGHLINE 2011 GOD !!!

- UVEZEN OD FRANCIJA 🇨🇵 - EURO 5 - - PLATENI DAVACKI DO MK TABLIC...


8.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:40BMW E90 318D 143 KS 2008 GOD !!!

- UVEZENO OD FRANCIJA 🇨🇵 - PLATENI DAVACKI DO MK TABLICI - ORIGI...


6.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:40VW POLO 1.6 TDI 2010 GOD HIGHLINE !!!

- UVEZENO OD ITALIJA 🇮🇹 - PLATENI DAVACKI DO MK TABLICI - ORIGINA...


5.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:40NISSAN MICRA 1.4 BENZIN 90 KS 2006 GOD CABRIO PANORAMA !!!

- UVEZENA OD ITALIJA 🇮🇹 - PLATENI DAVACKI DO MK TABLICI - ISPOLNU...


3.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:40VW GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 105 KS 2007 GOD !!!

- UVEZEN OD ITALIJA 🇮🇹 - PLATENI DAVACKI DO MK TABLICI - ORIGINAL...


4.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:40VW EOS 2.0 TDI 2006 GOD PANORAMA !!!

- REGISTRIRAN DO 2023, NAPRAVEN KOMPLET SERVIS, 4X NOVI GUMI CONTINEN...


5.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:36SKODA ROOMSTER 1.4 TDI 80 KS 2009 GOD !!!

- UVEZENA OD CH 🇨🇭 SO VOZENJE - PLATENI DAVACKI DO MK TABLICI - ...


4.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:36VW POLO 1.9 TDI UNITED 101 KS 2008 GOD !!!

- UVEZENO OD CH🇨🇭 - PLATENI DAVACKI DO MK TABLICI - ORIGINALNI 20...


4.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:36Ford Focus 1.6tdci 90ks 2009g

Ford Focus 1.6tdci 90ks. Proizveden 2009g. 150 000km pominato Komplet...


4.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:30MERCEDES E 200 !!!110 000 KM!!!NOV!!!!

MERCEDES E 200 KOMPRESOR KAKO NOV SO 135 000 KM. SO GARANCIJA I SERVI...


3.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:26RENAULT SCENIC 1.5 DCI 2006GOD

KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA REGISTRIRANA VRTETE NA OVOJ BROJ 075 2...


1.999 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:26FORD FUSION 1.4 TDCI NOV UVOZ

KOLATA E NOV UVOZ 1.4 TDCI ( 80 KS) ODLICNA SOSTOJBA PLATENI DAVAC...


2.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:26SUZUKI JIMNY 1.3 BENZIN UVOZ GERMANIJA

PERFEKTNA SOSTOJBA UVOZ GERMANIJA KLIMA 4×4 PLATENI DAVACKI


6.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:26SEAT IBIZA 1.4 TDI UVOZ GERMANIJA

KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA PLATENI DAVACKI 2006 GOD KLIMATRONIK


2.999 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.150 €
Кочани

Автомобили

Денес 12:26AUDI A3 1.9 TDI UVOZ BELGIJA //STAKLO//

KOLATA E NOV UVOZ BELGIJA PLATENI DAVACKI ODLICNA SOSTOJBA 2007 GO...


4.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:26TOYOTA AYGO 1.0 UVOZ GERMANIJA

KOLATA E NOV UVOZ GERMANIJA ODLICNA SOSTOJBA KLIMA PLATENI DAVACK...


2.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:25VW POLO 1.2 BENZIN NOV UVOZ ODLICNO

KOLATA E NOV UVOZ SLOVENIJA ODLICNA SOSTOJBA PLATENI DAVACKI DO RE...


2.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:25Страна 1 од 31

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам