1080 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Fiat grande punto uvezeno od svajcarija reg.cela.god

Se prodava fiat grande punto 1.9 multijet 88kw 120ks so 6brzini 200...


3.899 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
3.900 €
01 окт 11:42Промовирано

Peugeot 208 Allure 2021 - 100 HP

1.2 Puretech 100 HP 6342 km Kupena vo MK Kasko Osigurana, pod garanc...


18.900 €
или предлог цена
03 окт 19:47Промовирано

MAZDA 3 1.6 D 110 KS EXCLUSIVE 120000KM UVOZ CH - 10.MT Auto

MAZDA 3 1.6 HDI 110 KS EXCLUSIVE UNIKAT NOVA ** NAJUBAVATA MAZDA 3 N...


6.800 €
или предлог цена
03 окт 09:20Промовирано

mercedes c220 cdi


6.000 €
или предлог цена
Денес 16:12Audi tt 1.8t 180ks delovi

Delovi za audi tt 1998/2006 se sto vi treba pisete na viber


По Договор
или предлог цена
Денес 15:44Opel Corsa 1.2 Benzin

Opel Corsa 1.2 Benzin 2004 God Klima Servo volan Elektrika na pro...


1 €
или предлог цена
Денес 15:35FIAT DOBLO 1.3mjet

Се продава Добло 1.3 мултиџет. - Регистрирано до 02.2023 + зелен ка...


4.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.500 €
Денес 15:01Audi A4

Se prodava Audi A4 2.0 tdi 2008 god 217… km vo odlicna sostojba. Nap...


1 €
или предлог цена
Денес 14:57LAND ROVER DISCOVERY SPORT HSE

LAND ROVER DISCOVERY SPORT HSE OPREMA 2015 GODINA MOTOR 2.0. 150 K.S...


29.000 €
или предлог цена
Денес 14:55Audi Q5 Quattro - 2012

18.300€ Ne e fiksna!!! AUDI Q5 QUATTRO motor: 2.0TDI 170KS EURO5b...


18.300 €
или предлог цена
Денес 14:36VW touareg 3.0 perfekten

Registriran so ful oprema Kuka atestirani zatemnati stakla Koza


По Договор
или предлог цена
Денес 13:52Ford Fiesta 1.4 benzin plin

Prekrasno familijarno vozilo Moze da se vidi I na slikata Oprema: ...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:51SEAT ALTEA XL 1.9 TDI

Prekrasno familijarno vozilo Moze da se vidi I na slikata Oprema: ...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:51FIAP PUNTO EVO 1.3 MULTIYET AUTO NOCE

Prekrasno familijarno vozilo Moze da se vidi I na slikata Oprema: ...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:51Se prodava OPEL ASTRA K 1.6 CDTI 110KS INNOVATION 2016

Se prodava - Opel Astra K 1.6 CDTI 110ks Innovation 2016 godina so 5 ...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:49FIAT GRANDE PUNTO 1.4 8V, 77 KS, 2009 god.

Se prodava FIAT GRANDE PUNTO 1.4 8V, 77KS, 2009god. Voziloto e donese...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:19LANCIA DELTA ORO 1.6 MJT, 120KS, 2011g.

Se prodava Lancia DELTA ORO 1.6 Multijet, so 120 ks. Lanciata e proiz...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Денес 13:19CITROEN C5 2.0 HDI, 136 KS, 2009 g. CONFORT

Se prodava CITROEN C5 2.0 HDI, CONFORT so 136ks, 2009 g. Voziloto e u...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Денес 13:18SEAT ALTEA 2.0 TDI, SPORT-140 KS, 2005g.

Se prodava SEAT ALTEA 2.0 TDI SPORT so 140ks. Voziloto e uvezeno od G...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:18MAZDA 3, 1.6 MZ-CD, Exclusive, 116 KS, 2011 god.

Se prodava MAZDA 3, 1,6 MZ-CD EXCLUSIVE so 116ks. Proizvedeno 2011 go...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:18AUDI A3 1.9 TDI, 105 KS, ATTRACTION, '2005g. TEMPOMAT

Se prodava AUDI A3, 1,9 TDI, ATTRACTION so 105ks, 2005 g. Voziloto e ...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:18BMW 320d, 136 KS, 2000g.

Se podava BMW 320d, 2000 god., so 136ks., registrirano do 04/2023 god...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:18MERCEDES-BENZ E 320 CDI-AVANTGARDE, 204 KS

Se prodava Mercedes E 320 CDI, Avantgard, so 204 ks, od 2004 god. Mer...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:18Fiat Tipo 1.4 Lovato plin

servisirano paLi vozi


48.999 МКД
или предлог цена
Денес 13:17Prodavam Mercedes 124

Prodavam Mercedes 124 200 dizeL vo odlicna sostojba so motor odlicen...


1.400 €
или предлог цена
Денес 13:17Се ПРОДАВА или МЕНУВА BMW X5 во одлична состојба

X5 2002 година во одлична состојба. Регистриран до Јули 2023. Напра...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Chevrolet Spark 2007

Продавам Chevrolet Spark, произведен 2007 год., со поминати 44000 км....


1.850 €
или предлог цена
Денес 13:00AUDI A6 3.0 QUATRO KAKO NOVO

NEUVEZENA 2014/ 2015 prva registracija AUDI A6 3.0 QUATRO 4X4 SO CEL...


27.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
29.000 €
Денес 12:42MAZDA 6, 2003

СЕ ПРОДАВА МАЗДА 6 ОД 2003 ГОД. ДИЗЕЛ ЦЕЛА ИЛИ НА ДЕЛОВИ, ВО ...


1.500 €
или предлог цена
Денес 12:35Mercedes A220 AMG 4MATIC

Top sostojba.


16.800 €
или предлог цена
Денес 12:05Peugeot 308 1.6hd 2008

Peugeot 308 2008g 1.6hd Klima ispravna Odlicen motor I podvozje T...


5 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.900 €
Денес 12:04Peugeot 1.9d

Registriran do 07.23 Atest kuka Dva kluca. Central Izaklucuvajne K...


1.950 €
или предлог цена
Денес 11:59Chrysler PT Cruiser 2.2 CRD full oprema

Registrirana do 18.07.2023 godina Atest klima folii Novi zimski gum...


1.700 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.800 €
Денес 11:51CHEVROLET AVEO 1.2 BENZIN/PLIN

Kolata e vo dobra sostojba. Tode 071 231 194


2.490 €
или предлог цена
Денес 11:11Ford Mondeo 2.0 TDCi, Titanium, Sync 3, Euro6

Ford Mondeo 2015, so 211 KS, 6 brzini rachen menuvach -170 000 po...


17.999 €
или предлог цена
Денес 11:05  НОВ ОГЛАС

Renault Megane 1.4 TCE

Редовно одржување,поминати 144.600 км. 1.4 TCE бензин 131кс. Кожни ...


8.000 €
или предлог цена
Денес 10:44GOLF 5 1.9 TDI 77 kw 105 ks

Se prodava Golf 5 1.9 TDI 77 kw 105 ks 6 brzini 2005 god Registrir...


3.650 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.700 €
Денес 10:27Renault clio 12 ben

Clio 12ben registrirano so ful oprema klima neispravna napraveni serv...


1.000 €
или предлог цена
Денес 10:25Ibiza 14tdi

Ibiza 14tdi so ful oprema sredeni site servisi registrirana so zelen ...


4.850 €
или предлог цена
Денес 10:25Fiesta

Fiesta 1.3 benzin registrirana cela godina so ful oprema klima ladi o...


2.900 €
или предлог цена
Денес 10:25  НОВ ОГЛАС

Mercedes 220 cdi

Elegance model Bez zabeleski Kozen enterier Moze zamena


10 €
или предлог цена
Денес 10:17golf 4 1.6 SR TNG

ispravno vozilo stegnato za vozenje so sitni karoseriski zabeleski pl...


1.650 €
или предлог цена
Денес 09:47  НОВ ОГЛАС

AUDI A6 4.2 V8 F1 NOV PLIN

Audi a6 C6 4.2 v8 330hp Neuvezuvano vozilo kupeno vo mk Audito e za...


6.600 €
или предлог цена
Денес 09:10Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам