Подкатегорија:
                   
2 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

snimam igri za kompjuter, pc 1, 2, 3, 4 windows xp, 7, 10

Snimam igri na cd-r i dvd-r verbatim i maxell za windows 98,99,2000, ...


1 €
или предлог цена
13 мај 16:00Gaming Kompjuter i Monitor Paket

Xaрд диск HDD: 500 GB РАМ Меморија: DDR4 8 GB Модел на проце...


22.000 МКД
или предлог цена
14 авг 22:29Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам