Гостивар
                   
225 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kukjiste

Se prodava kukjiste prazno samo dvd rezac ima ispraven moze i po karg...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:27Dell Laptop | 6GB RAM | 320GB HDD

Dell Inspiron 15-3521 Black.Poloven, dobro za office,photoshop.Nema g...


100 €
или предлог цена
- 29 % Попуст
140 €
Вчера 12:00RUTER KAKO NOV NE KORISTEN

EKSTRA


1.000 €
или предлог цена
Вчера 11:37Magsafe adapter za Macbook Pro/Air

Magsafe 1&2 adapter za Macbook Pro i Macbook Air… 16,5volti 3,65Am...


30 јан 00:52MacBook Pro 2012

Se prodava MacBook Pro Mid 2012, super socuvan Display - 13'' (nem...


270 €
или предлог цена
30 јан 00:49DELL Vostro 5568

Се продава лаптоп Dell Vostro 5568, купен во 2017 год. во Делл Макпет...


20.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
22.000 МКД
29 јан 16:43Acer Extensa 15 - NOV

Се продава лаптоп Acer Extensa 15. Лаптопот е нов, купен во 2021 годи...


15.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
16.000 МКД
29 јан 16:43Kompjuter komplet so biro

Kompjuter komplet so biro


5.000 МКД
или предлог цена
28 јан 13:50DVD-RW Hitachi GU70N / Rezac / Режач za lap-top

Исправен изваден од "Dell Inspiron 3521" Hitachi "H-L Data Storage G...


300 МКД
или предлог цена
28 јан 08:44Keyboard + Mouse White Shark - Tastatura + Maus White Shark

Mehanicka / Mechanical Tastatura Spartan - 1500 White Shark Maus - 5...


28 јан 01:24kompjuter i7 3770k 3.5 8 mb chesh

prodavam kompjuter sto e koristen za produkcija ma muzika pocesor i 7...


280 €
или предлог цена
27 јан 12:57Igri za kompjuter PC rasprodazba 100 komada

Counter strike ,Gta , Need for speed , i mnogu drugi hitovi. 100 kom...


1.000 МКД
или предлог цена
26 јан 16:50Usb to VGA kabel konvertor za win xp ,7 ,8

Kabel USB to VGA ( od usb na vga da poverzes vtor monitor ) se koris...


25 јан 17:27iPad 3 16gb

👍🏻


3.500 МКД
или предлог цена
- 43 % Попуст
6.150 МКД
Гостивар

Таблети

23 јан 10:33LENOVO YOGA

Prodavam nov nekoristen laptop Lenovo Yoga 14, i7 12th Gen Intel R C...


1.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
1.100 €
18 јан 14:27prodavam laptop dell i5 nov

prodavam laptop dell i 5 nov malku koristen


1 €
или предлог цена
18 јан 12:10HUAWEI MaTeBooK•X 13” - NOV

Se prodava Huawei matebook X, tenok 13.6mm i tezok 1kg, LCD 13”, spac...


588 €
или предлог цена
16 јан 00:24Dell GeForce GTX 1660 Super

Се продаваат x12 Dell GeForce GTX 1660 Super Контакт телефон само ...


15 јан 11:29EVGA NVIDIA GTX 1660 SUPER 6GB GDDR6

Се продаваат 6 графички картици сосве кутии и гаранција на нив до 202...


15 јан 11:29HDD WD 160GB 3.5' за PC

Се продава хард диск за PC; Western Digital WD1600AAJS 160GB


400 МКД
или предлог цена
12 јан 13:09RAM memorija Kingstone DDR3 2 X 2GB PC3 1.5V

Se prodava ispravna RAM memorija 2 X 2GB DDR3 za lap top. 2 X 400mkd...


800 МКД
или предлог цена
12 јан 13:06Intel Core i7-12700K Alder Lake 12-Core LGA1700

Se prodova procesor i7 12 generacija kupen vo Anhoch,koristen pomalku...


23.000 МКД
или предлог цена
05 јан 22:19Lenovo Yoga 9i NOV

Processor : 12th Generation Intel® Core™ i7-1260P Processor (E-cores ...


1.300 €
или предлог цена
05 јан 18:54Macbook Pro 2015 retina 256gb ssd m.2

Macbook Pro 2015 retina 256gb ssd m.2 E vo odlicna sostojba


650 €
или предлог цена
04 јан 17:33Се продават добар компјутер

Се продават компјутер со: -i3 4th gen -ASRock H81-VG4 MINI ITX -Nv...


7.000 МКД
или предлог цена
02 јан 19:55PC

Функционален PC, комплет со Samsung 19 inch-ен монитор, маус, тастату...


90 €
или предлог цена
31 дек 22:27Dell Inspiron 15 7559

laptopot e vo odlicna sostojba bez tragi na koristenje, procesor i ...


15.000 МКД
или предлог цена
28 дек 18:06Asus X551M

Laptop Asus


6.000 МКД
или предлог цена
27 дек 15:15Hitno PC kamera

Prodavam PC kamera mnogu malku koristen


300 МКД
или предлог цена
26 дек 20:33HP 15s 12th gen i7

HP 15s 12th gen intelCore i7 inteliRIS graphics Fingerprint 1 TB...


750 €
или предлог цена
12 дек 21:49Firware 1394 Karta so pci express za muzicki karti

Firware 1394 Karta so pci express za muzicki karti ili mreza za povrz...


07 дек 14:07HITNO MacBook Pro 13" M2 со 8 јадрен CPU и 10 јадрен GPU

Apple M2 чип со 8 јадрен CPU, 10 јадрен GPU и 16 јадрен Neural Engine...


1.200 €
или предлог цена
28 ное 14:30Gaming PC (Desktop)

Prodavam gaming desktop, cena moze i po dogovor. Ima garancija na de...


890 €
или предлог цена
27 ное 18:53Acer i5 7th gen laptop

acer i5 7th gen 8gb ram 256gb ssd koristeni 3 god csgo valo 60+ v...


17.000 МКД
или предлог цена
25 ное 19:06DDR3 2GB RAM memorija za Lap-top (РАМ меморија))

Се продава едно парче Micron RAM DDR3 од 2 GB за лап-топ


300 МКД
или предлог цена
17 ное 10:11Sluşalki

Prodavam koristeni sluşalki


15 ное 20:35Sluşalki

Prodavam koristeni sluşalki Raboti samo ednata sluşalka


15 ное 20:34Gaming PC + Monitor 144 HZ

Monitor: ASUS 24" 144hz Motherboard: GIGABYTE Z390 Gaming Proc...


45.000 МКД
или предлог цена
14 ное 22:51Windows 10

Win 10 - 400 den Win 7 ultimate - 300 den Instalacacija na win10 ili ...


300 МКД
или предлог цена
Гостивар

Софтвери / Microsoft

11 ное 20:50ups Eaton 1kw

ups e malce koristen 2 do 3 meseci ,perfekten 950w


4.800 МКД
или предлог цена
Гостивар

Останато

10 ное 07:57Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам