Битола
                   
319 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bianchi - Road bike

Bianchi vento 601 Road, retro model.Ramka Ch-Mo 55cm, oprema original...


240 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
250 €
Битола

Велосипеди

Денес 08:39Trinx M139 gumi 29 ram 21

Trinx M139 29 gumi 21 ram Shimano oprema Disk kocnici so sajla P...


17.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 07:54Mountain Bike Capriolo 24"

Detski velosiped 24 inch, mnogu malku koristen, Shimano oprema!


5.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 07:54***VELOSIPED 26 ", 28 ",VELOSIPEDI***POVEKE MODELI

SCOTT CONTESSA 640 - 26"-Ram- M- Cena 100 e. CANNONDALE CAAD 3 -26...


10 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 22:58ORTLER MONET WAVE City - 28' VELOSIPED

Velosiped ORTLER MONET CH -City Gradski Trkala - 28' Dupli Alumini...


230 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
14.000 €
Битола

Велосипеди

Вчера 22:58SCOTT CONTESSA - 640 / MTB -Velosiped

SCOTT CONTESSA - MTB /Ram - M(155- 175cm) - Trkala - 26"- ALEXRIMS...


100 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 22:58CANNONDALE FATTY CAAD 3 USA VELOSIPED 26"

CANNONDALE FATTY CAAD 3 Head Shok Aluminium Ram - L -(173 - 188 cm)...


160 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 22:57ПРИКОЛКА ЗА ВЕЛОСИПЕД

Професионална приколка за велосипед.Лесно и брзо се движи,прилагодено...


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 22:47  НОВ ОГЛАС

Velosiped Велосипед

Се продава велосипед Diamondback со шимано опрема во тип топ состојб...


200 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 22:05Detski tocak velosiped MAX

Detski tocak velosiped MAX. Mnogu malce koristen super sostojba. Ima ...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Битола

Велосипеди

Вчера 19:31Se prodava detsko tocace

Исправно


1.300 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 16:49Ghost tocak velosiped

Tocakot e bukvalno nov!!! Hidraulicni kocnici prv gazda sum 2022 god.


700 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 16:08TOCAK VELOSIPED 29 KA

Velosipedot e kupen pred Edna godina I ne e mnogu vozen 29 ka golemin...


11.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 12:19Tecnobike, ram - 50 (M-L), trkala - 28ki

Tocakot e toj od slikite i e vo odlicna sostojba. Golemina na ram e ...


8.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 10:11VELOSIPED .. TOCAK

velosiped REKORD 26"TRKALA ALUMINIUM RAM DIS KOCNICI SIMANO OPREMA


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Битола

Велосипеди

Вчера 04:09Cube limited pro (aim reaction) bulls specialized trek giant

Se prodava Cube limited pro Odlicen velosiped- mtb so gumi 29” golem...


520 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

25 мар 21:57VELOSIPED JEEP patriot [NOV]

VELOSIPED JEEP NOV ALUMINSKI RAM 26"BANDASI ZADNA DISK KOCNICA N...


5.800 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
6.800 МКД
Битола

Велосипеди

25 мар 20:51VELOSIPED AKIBA FS 500 Design [NOV]

VELOSIPED NE VOZEN NOV 26"TRKALA SO RAM POGODEN ZA DECA I VOZRASNI ...


5.500 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
6.500 МКД
Битола

Велосипеди

25 мар 20:51VELOSIPEDI NOVI

VELOSIPED NOV ALUMINIUMSKI RAM 26"TRKALA SIMANO OPREMA POVOLNA C...


6.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
6.800 МКД
Битола

Велосипеди

25 мар 20:50VELOSIPED - TOCAK TREK 3900

Кај велосипедот заменети се предни, задни ѕвезди и ланец . Гуми KEN...


170 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

25 мар 18:48Velosiped Cross Gravito vo super sostojba

Velosipedot go prodavam poradi toa sto ramkata e S golemina... odrzuv...


11.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

25 мар 17:58Се продава детски велосипед

Половно се продава детски велосипед доста зачуван


800 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.200 МКД
Битола

Велосипеди

25 мар 17:14Се продава велосипед “EN”

Се продава велосипед “EN” произведен во Швајцарија. Комплетно од алум...


5.000 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
7.000 МКД
Битола

Велосипеди

25 мар 17:14Se prodava elektricen tocak

Marka GIANT Tip twist elegance cs lite Tocakot e na elektricen pogon ...


350 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
700 €
Битола

Велосипеди

25 мар 17:14VELOSIPED GIANT

Se prodava velosiped vo super sostojba uvezen od Germanija.


По Договор
или предлог цена
Битола

Велосипеди

25 мар 12:49Velosiped CALIFORNIA odlicna sostojba kako nov

Se prodava velosiped California Velosipedot e staklo zacuvan mnogu ma...


11.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

25 мар 09:32Velosiped POLAR MIRAGE PRO

Se prodava velosiped Polar mirage pro vozen samo edna sezona kako nov...


10.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

25 мар 09:31Nakamura 29ki trkala Ram 44 cm...

Za poveke info Javetese Bez zameni...


17.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

25 мар 09:13Dook tocak so disk kocnici

Odlicno zacuvan kako nov. Ispraven. 24 brzini


120 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

25 мар 07:55Fixie bike

Tocakot e praven so merak. Almominsmi trkala, brooks sediste i gripo...


40.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

24 мар 20:33Dva tocaci isti odlicna sostojba

Vo ispravna sostojba


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

24 мар 16:56PRODAVAM DETSKI VELOSIPED ODLICNO ZACUVAN KAKO NOV

Prodavam detski velosiped zacuvan kako nov so odlicni gumi...


3.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

24 мар 14:56Se prodava B Twin 28ka kako nov

B-Twin M-L 28' Amortizer SR Suntour so reload Kocnici Hayes 160mm ...


15.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

24 мар 12:12Se prodava Cannondale Full Shimano XT

Cannondale L 26' full shimano xt Amortizer so lockout i rebound men...


23.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

24 мар 12:12Velosiped, Tocak

Se prodava velosiped Connect panther zacuvan maksimalno bez grebnatik...


3.800 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

24 мар 08:48Velosiped DRAG ONTARIO vo ispravna sostojba

Se prodava velosiped DRAG ONTARIO so aluminski ram Velosipedot e vo i...


100 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

23 мар 22:53FOKUS EXTRA

Velosipedot e vo odlična sostojba.Simano oprema 3x8.L GOLEMINA


220 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

23 мар 20:09PEUGEOT (Redok model)

Peugeot Vo odlicna sostojba Golemina M Aluminium Shimano prenos ...


75 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

23 мар 18:49Se prodava ultra tocak vo dobra kondicija

Tocakot e super vozen e od eden sopstvenik Prednata kocnica treba pr...


4.590 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

22 мар 18:40Zenski velosiped nov

Se prodava zenski velosiped nov ne e vozen ic mu fali korpa i da se s...


6.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
6.900 МКД
Битола

Велосипеди

22 мар 11:29Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам