Гостивар
                   
237 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DRZAC ZA KOMPIJUTER

Dva novi drzaci za kompijuter moze i za televizor


20 €
или предлог цена
Гостивар

Останато

Денес 14:38Acer aspire 1410

Laptopce 11 inci so vgraden 3g modem ,licenciran windows 7, baterija ...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:0024 inch 144Hz ASUS VG248QE монитор

Се продава ASUS VG248QE монитор, купен од Сетек, користен 3 години и ...


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:50Corsair K65 Mini механичка тастатура, Cherry MX Speed Silver

Се продава Corsair K65 Mini тастатура, 60% form factor, 8000hz pollin...


4.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
5.000 МКД
Вчера 20:48Usb to VGA kabel konvertor za win xp ,7 ,8

Kabel USB to VGA ( od usb na vga da poverzes vtor monitor ) se koris...


31 мај 17:09Kuciste 6 komada Kompjuteri dual core so igri komplet

Instalirani razni Hitovi Counter Strike MK Cs 1.6 need for speed call...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Останато

31 мај 17:03Magsafe adapter za Macbook Pro/Air

Magsafe 1&2 adapter za Macbook Pro i Macbook Air… 16,5volti 3,65Am...


30 мај 23:32PC Gaming

intel i3-9100kf Ram 8gb Geforce RTX 1050 ti 4gb SSD 120 Hard Disk...


250 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
270 €
30 мај 21:01Продавам монитори и компјутер

Се продаваат два монитори и компјутер 6GB RAM и делови за компјутер. ...


12.000 МКД
или предлог цена
30 мај 16:44Igri za kompjuter PC rasprodazba 100 komada

Counter strike ,Gta , Need for speed , i mnogu drugi hitovi. 100 kom...


1.000 МКД
или предлог цена
29 мај 14:49Monitor Dell 19 inch KOCKA

monitorot ima kozmeticki znaci no sosema e ipraven


По Договор
или предлог цена
29 мај 14:48Graficka Asus Dual RTX 3070-08G (8 giga) 256 bit

mnogu malce koristeni , napraeni za germanski pazar mnogu kvalitetni ...


29 мај 14:48HDD Seagate 500GB 7200RPM 2.5' SATA 6.0Gb/s

Se prodavaat dva X 2 Seagate - ST9500620NS Seagate Constellation.2 ...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
29 мај 12:31Prodavam niv dedktop komjuter....

Prodavam nov desktop komjuter kuoen od Anhoc Makedonija so garanten l...


1 €
или предлог цена
28 мај 15:06prodavam laptop dell i5 nov

prodavam laptop dell i 5 nov malku koristen


1 €
или предлог цена
23 мај 18:05Se prodava Nov Kompjuter Gamer

Nov kompjuter Gamer, delovite se kupeni vo Anhoch Skopje. Ima garanc...


1.500 €
или предлог цена
23 мај 17:15Commodore C64 Kako Novo!!!

Socuvano kako novo Mnogu malku koristeno Moze da se vidi na sliki...


2 МКД
или предлог цена
22 мај 16:58kompjuter i7 3770k 3.5 8 mb chesh

prodavam kompjuter sto e koristen za produkcija ma muzika pocesor i 7...


280 €
или предлог цена
22 мај 09:53MacBook Air Retina 13" 2018 -i5 -16gb -512ssd

Apple MacBook Air Retina 13" 2018 CPU : I5 RAM : 16gb SSD : 500 gb...


800 €
или предлог цена
21 мај 09:24Lenovo Yoga 9i NOV

Processor : 12th Generation Intel® Core™ i7-1260P Processor (E-cores ...


1.000 €
или предлог цена
21 мај 09:23Acer Extensa 15 - NOV

Се продава лаптоп Acer Extensa 15. Лаптопот е нов, купен во 2021 годи...


14.000 МКД
или предлог цена
20 мај 19:22USB-C to MagSafe 3

USB-C to MagSafe 3 ( L & T ) (Bez Adapter, samo USB) Cena: 25 €


25 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
1.600 €
19 мај 20:34Се продават добар компјутер

Се продават компјутер со: -i3 4th gen -ASRock H81-VG4 MINI ITX -Nv...


По Договор
или предлог цена
18 мај 19:43EVGA NVIDIA GTX 1660 SUPER 6GB GDDR6

Се продаваат 6 графички картици сосве кутии и гаранција на нив до 202...


15 мај 21:21Apple USB C - Power Adapter Apple

Usb C - power adapter 96W Usb C - power adapter 61W Usb C - power a...


13 мај 17:03Keyboard + Mouse White Shark - Tastatura + Maus White Shark

Mehanicka / Mechanical Tastatura Spartan - 1500 White Shark Maus - 5...


12 мај 07:43Wireless Joystick for PlayStation 4

Wireless Joystick for PS4 Controller Fit for Mando PS4 Console for Du...


10 мај 17:41iPad 7 Generacija

iPad 7the generation 32GB, silver, staklo socuvan. Cena: 3OOeu


262 €
или предлог цена
Гостивар

Таблети

10 мај 17:41HUAWEI MaTeBooK•X 13” - NOV

Se prodava Huawei matebook X, tenok 13.6mm i tezok 1kg, so LICENCIRAN...


544 €
или предлог цена
10 мај 17:41MacBook Pro 2012

Se prodava MacBook Pro Mid 2012, super socuvan Display - 13'' (nem...


199 €
или предлог цена
07 мај 18:15Dell GeForce GTX 1660 Super

Се продаваат x4 Dell GeForce GTX 1660 Super


04 мај 11:17Kukjiste

Se prodava kukjiste prazno samo dvd rezac ima ispraven moze i po karg...


500 МКД
или предлог цена
29 апр 18:27Radio stanici za taxi

Oprema za radio taxi radio stanici, antena. Socuvani i ispravni vo mn...


210 €
или предлог цена
28 апр 19:40LENOVO YOGA

Prodavam nov nekoristen laptop Lenovo Yoga 14, i7 12th Gen Intel R C...


950 €
или предлог цена
24 апр 12:52Printer EPSON Stylus 740 i novi boi neotpakuvani.

Novi boi 2 para kolor i edna crna printerot e socuvan raboti perfekt...


По Договор
или предлог цена
19 апр 16:11Asus X551M

Laptop Asus


6.000 МКД
или предлог цена
16 апр 02:49Top kompjuter za rabota vo kancelarija I od doma

Kompjuteri po 80 eur so EKRAN komplet PO 4GB RAM Kompletno sreden z...


55 €
или предлог цена
13 апр 09:05Epson termalen printer

Ovie printeri se profi I se nameneti za kafici.


03 апр 13:35ASUS TUF GAMING F17

Se prodava ASUS TUF kupen vo Setec vo Septemvri 2022 se ushte e pod ...


900 €
или предлог цена
01 апр 11:08Asus MeMO Pad 7 Me176cx

Tabletot e dobro socuvan no ima problem so maticna. Drugo se raboti! ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Таблети

31 мар 15:00Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам