Подкатегорија:
                   
148 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Biro

Se prodava biro za kompjuter za rabota za crtanje se podnesuva so dve...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:27Стилски работни маси

Стилски работни маси од дрво во одлична состојба 1400х790х800мм и 120...


8.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 12:30Se izdavat!!!

Se izdavat masi i stolici!!! Japim tavolina me qira!!! Tel: 07824...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:12Stakleni masi - Casa Italia

Se prodava staklena masa so dimenzii - 140 * 60 sm. Masata e od kale...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 10:33SUN SAIL GARDEN

GARDEN SUN TENDI PREMIUM QUALITY . . . BRAND: RELAX GARTEN SUN G...


4.500 МКД
или предлог цена
15 авг 18:03INTEX OPREMA

INTEX BAZENI PREMIUM QUALITY . . . PRAVOAGOLNIK DIMENZIJA: 220 ...


По Договор
или предлог цена
15 авг 18:00СЕ ПРОДАВА МАСА ОД ИКЕА

СЕ ПРОДАВА МАСА ОД ИКЕА, користена 1 месец. Масата е во одлична сост...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

15 авг 16:23Производи од метал и дрво

Изработка на производи од метал и дрво: Маси Клупи Рафтови Ногарк...


1 МКД
или предлог цена
15 авг 16:06Se prodava fotelja 1000 den

Prodavam fotelja 1000 den.


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

14 авг 11:30Ubavi 6 stolcinja

Ne se koristat


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

14 авг 08:57Slovenijales 6 stolici

Ubava stolica samo treba da se pretapaciraat. 6 komplet stolici.


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

14 авг 08:49Trpezariski set

Masa so dimenzii 135/80 od kaleno staklo,debelina12mm, so rosvajni no...


По Договор
или предлог цена
13 авг 17:32Продавам висока барска маса - коњопој (дрвен)

Евтино се продава дрвена висока маса... За повеќе инфо на: 070-331...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

13 авг 14:20PRODAVAM MASI I STOLICI

Prodavam masi i stolici od cresovo drvo najkvalitetno drvo,plateni se...


160 €
или предлог цена
13 авг 09:57Masi i stolici

NOVI masi dimenzii 160x90+35cm cena samo masa 12000 den, stolici od 1...


По Договор
или предлог цена
12 авг 19:16klub masa / club masa (NOVI)

NOVI masi 120x60 cm, cena 6000 denari, informacii 071/543-011


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

12 авг 19:16Инвентар

Се продаваат столици високи и ниски, клупи 8 комплети како на сликата...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Друго

12 авг 18:58Stolici / stolovi NOVI

NOVI kvalitetni stolici, cena 1650 denari stolica


1.650 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

12 авг 18:28Trpezariska masa + stolcinja

Se prodava komplet trpezariska masa so dimenzija 140x90 so moznost za...


1 МКД
или предлог цена
12 авг 07:53OPREMA GRADINA

CADORI ZA SONCE PREMIUM QUALITY . . . AKCIJA!!! GARDEN CADORI D...


24.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
28.000 МКД
11 авг 16:30Mada so 4 stolici

Drvo


4.000 МКД
или предлог цена
10 авг 20:23MASA / MASI

Masa na rasklopuvanje 1.000 mkd.


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

06 авг 16:26OPREMA GRADINA

AKCIJA !!! HLOR TABLETI PREMIUM QUALITY . . . PAKUVANJE: 1 Kg ...


700 МКД
или предлог цена
- 30 % Попуст
1.000 МКД
06 авг 10:28Работна маса од дрво

Се продава работна маса од дрво со 4 фиоки.


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

01 авг 21:48Trpezariska masa

Trpezariska masa ocuvana


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

01 авг 11:06Stol za trpezarija, trpezariski stol, masa

Odlicno ocuvani stolovi, 6 na raspolaganje. Cena na eden 130mkd. Ist...


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

01 авг 11:05Trpezariska masa

Se prodava masa za trpezarija, mnogu dobro očuvana, zaradi preselba i...


14.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

01 авг 11:04Hitno Evtino kvalitetna stolica so masazer.

Хитно Евтино, поради селидба 2 малку користени (како нови) квалитетн...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

01 авг 09:09Високи маси - коњопој

Продавам коњопој метални, евтино... (за надвор)


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

31 јул 11:20Prodavam Hairpin metalni nogarki za trpezariska i klub masa

Продаваме хаирпин метални ногарки за маса со димензии 43, 45 и 75 цм ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

29 јул 01:55Hairpin metalni nogarki za trpezariska i klub masa

Инфо на овој бр. 070364463 Инфо на овој бр. 070364463 Продавам...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Друго

21 јул 14:28Трпезариска комода и маса со 6 столици

Se prodava: - trpezariska komoda, masivno drvo, duborez, po moznost ...


8.000 МКД
или предлог цена
16 јул 21:16Трпезариска маса и столици од масивно дрво

Продавам одлично сочувана трпезариска маса со 6 столици од масивно др...


350 €
или предлог цена
12 јул 08:53Garnitura Separe noviot model 2022

Prodavam garnituri na separe naj noviot model 2022 so garancia 3 godi...


20.600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Друго

06 јул 16:28Prodavam Barok mebel

Prodavam Barok mebel


1 €
или предлог цена
06 јул 16:02Продавам-ИКЕА столици и табуретка

Продавам нова табуретка од еко кожа, димензии 100х41цм по цена од 25...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

04 јул 20:11STOLICI I VISOKI MASI (KONOPOJ)

Masa - 120 eur ( 120cm Dolzhina, Shirina 35cm, Visina 110cm ) Stol...


По Договор
или предлог цена
04 јул 12:02Novi neotakuvani masicki IKEA

KONTAKT VIBER SE PRODAVAAT NOVI KLUB MASICKI VO BELA I CRNA BOJA SO ...


11 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

25 јун 11:54Klub masa - masi racna izrabotka od masivno drvo

Инфо на овој бр. 070364463 Инфо на овој бр. 070364463 Продавам...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

17 јун 14:36Stolici i masi

Stolici i masi za restorani i kafici Barajte na ovoj broj 077 925 486...


1 €
или предлог цена
15 јун 22:04Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам