313 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM PLAC S. BARDOVCI

SE PRIDAVA DVA PLACA SO KVADRATURA OD PO 529 m2 637m2 S.BARDOVCI...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

05 јан 22:30Промовирано

Prodavam niva plac aerodrom stenkovec

PRODAVAM NIVA VO STENKOVEC SPORTSKI AERODROM 7052 m do hangarot s...


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 18:39Prodavam plac vo Sredno Nerezi

Prodavam plac vo Sredno Nerezi vo blizina na Limenata Dzamija. Placot...


60 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 15:51Plac vo Bardovci

Се продава плац во Бардовци на ридот. Градежно земјиште од 670 м2 на ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00PRODAVAM PLAC VO SELO BARDOVCI

PRODAVAM PLAC VO SELO BARDOVCI SO POVRSINA PO IMOTEN LIST 5.760.KVAD...


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 11:43Plac vo gorno nerezi Karposh

Se prodava plac vo gorno nerezi.. do placot ima asfaltiran pat ,voda...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 10:59Se Prodava Gradezen Plac vo Momin Potok

Se prodava gradezen plac vo momin potok pozadi Roloplas, KO Zlokukani...


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 02:04Плац во Бардовци

Се продава плац во Бардовци, градежно земјиште, зона A1 и А0(домување...


62.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

04 фев 19:50se prodava plac niva, vo nerezi

se naogja na pola pat do vodno,makedonsko selo. ima neprecen pogled ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

04 фев 11:18Atraktivno mesto na Vodno zamena za stan

Atraktivno mesto na Vodno nad sredno ugostitelsko (nad mesto taka vik...


25 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

03 фев 17:45Prodavam,Plac vo Karpos Sproti Mida Motors

Prodavam,Plac vo Karpos Sproti Mida Motors placot e pod peralna za ko...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

03 фев 12:17Gradezno zemjiste vo Batinci

Se prodava gradezno zemjiste vo Batinci sproti Berovic Beton, pod kat...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

03 фев 11:24PLAC GOLIOVO VIKEND NASELBA - SKOPSKA CRNA GORA 801M² /340M²

📍Placovi vo Skopska Crna Gora vikend naselba Golievo 801m² i 340m² 1...


20 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

03 фев 10:58Gradežna parcela od 442m2 vo Skopje – Kozle

Se prodava parcela od 442m2 vo Skopje – Kozle. Parcelata e gradež...


135.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

03 фев 09:34Prodavam plac vo Vizbegovo

Se prodava plac/niva od 4317 m2 vo Vizbegovo mesto vikano (GLAVICICA)...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

03 фев 08:25ЖДАНЕЦ-ПЛАЦ 1000М2

Жданец. Плац од 1000м2 со маркица за куќа. Со новиот дуп има две марк...


250.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

03 фев 08:06Plac vo Zlokukani 540m2

Плац во Злокуќани 540 м2 со имотен лист, градежно земјиште. 65eur m2....


65 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

02 фев 22:53Prodavam atraktivno mesto na Vodno

Prodavam mesto nad Sredno Ugostitelsko (nad Spansko Selo) 1728m2 ed...


25 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

02 фев 17:34plac industriska zona vizbegovo

9500 m2 plac vo vizbegovo do asvalt do nego struja voda, placot se na...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

02 фев 16:19Atraktiven plac 2200m2 na 50m od Sistina Karposh

Се продава плац на ул.Скупи на 50м од Систина со маркица за деловен о...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

02 фев 14:49Zajcev rid

Placot e vo gradezen reon so markica 200e m2 Do metoroloskata stani...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

02 фев 12:08PRODAVAM PLAC VO VIZBEGOVO SO IDEEN PROEKT

PRODAVAM gradezno zemjiste vo INDUSTRISKA ZONA VIZBEGOVO za izgradba ...


130 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

02 фев 09:31EKSKLUZIVEN PLAC VO BARDOVCI 2437 m2

- odlicna lokacija - cist imoten list - izvod od DUP so markica za ...


320.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

02 фев 08:57Plac vo Bardovci

Se prodava gradezno zemjishte vo Bardovci od 826 m2. Telefon za kont...


140 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

01 фев 22:37Prodavam plac/niva vo Nerezi

Se prodava plac vo Nerezi na glavna ulica kon gorno Nerezi - Pantele...


80 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

01 фев 17:04Plac za vikendica Veles do Babuna

Vednas do Babuna 200 metri pred movceto na Vojnica kaj vikendicite o...


5 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

01 фев 13:25se prodava niva veles kaj babuna odma kaj vikendicite

se prodava plac za vikendica odlicna lokacija za odmor daleku od guz...


6 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

01 фев 13:25Plac vo Vizbegovo 2821m.

Placot SE naoga pokraj prugata pozadi avtopazarot integra na 500-...


45 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

01 фев 10:08Plac vo Gorno Nerezi so 2 markici

Plac 627m2 vo Gorno Nerezi so markica 10x11,P+1+P, sproti polska rez...


63.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

01 фев 09:19Prodavam Plac vo Pintija 1300m2

Prodavam plac vo Pintija 1300m2 na ubava lokacija na 400m od osnovnot...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

31 јан 22:35Gradezna Parcela - Karpos

Се продава градежна парцела во населба средно Нерези, 50метри пред цр...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

31 јан 18:00Plac vo Ilinden se iznajmuva

Se iznajmuva plac od 4600 m2 vo opstina Ilinden za razni nameni, moze...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

31 јан 08:47Se prodava niva vo Bardovci

Prodavam niva vo Bardovci od 2239m2, katastarska parcela 753. Cena 5...


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

31 јан 07:29BARAKA NA ATRAKTIVNA LOKACIJA VO TAFTALIDZE- KATASTAR

ШИФРА- 949 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава барака во Тафта...


290.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

30 јан 10:39zemja {suma} na VODNO 5500 m so imoten list

prodavam zemja suma na vodno 5500 kvadrati vo blizina na makedonsko s...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

30 јан 09:26Prodavam plac na zajcev rid

Podavam plac na zajcev rid 1357 m2 KP 147/43 KO Zlokukjani Cena po...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

29 јан 21:00Prodavam plac vo Trnodol

Prodavam plac vo Trnodol so markica za gradba. Maksimalna izgradena p...


80.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 јан 19:56Plac vo Bardovci

Se prodava plac vo Bardovci 691m2, gradezno zemjiste. Telefon za kon...


140 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

26 јан 18:14KUPUVAM PLAC VO OKOLINA NA SKOPJE DO 500m2

PONUDETE. KUPUVAM PLAC DO 500 KVADRATA VO OKOLINATA NA SKOPJE, SO U...


12 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

26 јан 16:47*******SE PRODAVA PLAC VO BARDOVCI

******* Se prodava plac na dobra lokacija vo Bardovci posle skol...


105 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

25 јан 21:30SE PRODAVA STARA KUKJA ZA GRADBA VO VLAE POZADI NEUROMEDIKA

ШИФРА - 1076 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава плац со стар...


180.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

25 јан 16:12Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам