Демир Хисар
                   
27 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава кружна скала

Се продава кружна скала. Информации и цена на моб.


1 МКД
или предлог цена
01 авг 13:26Се продаваат сотлици

Се продаваат столици. 6 Ковано железо. 6 Плетен бамбус.


1 €
или предлог цена
01 авг 13:25Се продаваат умивалници

Се продаваат 4 половни умивалници. Димензии: 145x60 120x60 110x5...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Кујна / Останато

01 авг 13:25Се продава кауч

Каучот е во добра состојба,со пуштање. Цена поволна.


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Дневна соба / Останато

01 авг 13:25Се продава лежај

Се продава лежај со димензии: 1.40 (м)- 2.00 (м) цена по договор.


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Спална соба / Кревети

01 авг 13:25Se prodavaat aluminumski vrati i prozorci

Tel broj: 078 243 995


1 €
или предлог цена
25 јул 20:17Клуб масичка

Се продава клуб масичка во одлична состојба со димензии 125x60cm виси...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Дневна соба / Маси

27 јун 16:03Термо печка

Се продава термо печка 3.5kw


1 €
или предлог цена
27 јун 14:40Prodavam komplet nova spalna

Prodavam nova ne koristena komplet spalna(pakuvana od fabrika) od slo...


20.000 МКД
или предлог цена
08 апр 14:14Prodavam

Prodavam nova ne koristena spalna (pakuvana od fabrika).Spalnata e od...


20.000 €
или предлог цена
04 апр 21:22Prodavam nova ne koristena spalna

Prodavam nova ne koristena spalna (pakuvana od fabrika).Spalnata e kr...


20.000 МКД
или предлог цена
04 апр 21:15KAMIN

9000den fiksno odlicno socuvan na slikite e valkan inaku odlicna sost...


9.000 МКД
или предлог цена
06 фев 17:06KAMIN ALFA

Socuvan cena 8000den fiksno Poveke info na tel


8.000 МКД
или предлог цена
06 фев 17:06Kotel za Parno za Alfa 90

...


6.500 МКД
или предлог цена
27 окт 08:57Termo pecka 6

Se prodava termo pecka 6


3.000 МКД
или предлог цена
16 сеп 13:46Борова обла граѓа и керамиди

Се продава обла борова граѓа и керамиди.


1 МКД
или предлог цена
27 јул 16:05Sporet Plamen Glas 850

se prodava sporet plamen Glas 850 vo odlicna sostojba,koristen samo d...


18.000 МКД
или предлог цена
17 сеп 18:37RECNIK

NOV makedonsko albanski recnik


2.000 МКД
или предлог цена
24 фев 19:42MASA trpezariska kako NOVA

masata e kupena pred nekoj mesec, se prodolzuva na sredinata


5.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Дневна соба / Маси

24 фев 19:15Термо печка

Продавам термо печка 3,5kw во одлична состојба. Користена е само една...


По Договор
или предлог цена
18 јан 14:40Elektro aparat

150A odlicen 2.5 elektroda Bes problem


4.000 МКД
или предлог цена
14 дек 09:24Kamin za parno

Zagrevanje na 100 m2 koristen 2 sezoni 076345672 Ace


1 €
или предлог цена
17 окт 13:00Kamin za parno

Zagrevanje na 100 m2 koristen 2 sezoni 076345672 Ace


1 МКД
или предлог цена
02 окт 13:31Котел мегал 50 за парно

Kotel za parno megal 50 na drva. Ima moznost za na nafta I peleti. Ce...


1 €
или предлог цена
18 мар 09:41pila STIHL070AV

Ispravna


1 €
или предлог цена
12 дек 15:04Нов плакар 265х210х73

Се продава нов плакар, не е монтиран, со димензии 265х210х73


28.000 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Спална соба / Комоди

20 јул 21:20Drveni dupli prozorci

Se prodavat dupli prozorci socuvani 2 prozorci 140 na 130 so roletni...


3.000 МКД
или предлог цена
19 фев 22:56Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам