Берово
                           
6 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава стан 68 м2 во Берово

Се продава стан 68 м2 во Берово одма до градскиот парк и градинкат...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Берово

Станови

Вчера 16:54Apartman vo berovo

Se izdava nov apartman vo berovo ,vo centarot odma do crkvata. Se izd...


150 €
или предлог цена
Берово

Станови

17 ное 08:53Kupuvam stan ili mala kukja

Kupuvam stan ili mala kukja Broj za kontakt:070803408


1 €
или предлог цена
Берово

Станови

29 авг 12:57Stan vo centarot na Berovo

83 m2 + 11 m2 Podrum + garaza. Dve spalni sobi, banja + wc i terasa...


45.000 €
или предлог цена
Берово

Станови

22 окт 15:20Се продава 4 собен стан во Берово

Се продава стан во центарот на Берово, кај полициската станица. По...


70.000 €
или предлог цена
Берово

Станови

02 дек 12:22Се продава стан на две нивоа, реновиран со сопствено парно

Целосно опремен и реновиран во 2015 год со дневен престој, кујна, тра...


600 €
или предлог цена
Берово

Станови

17 јун 11:11Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам