Битола
                   
292 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам камион Ман Man 12 240 - може за Автошкола Avtoskola

Prodavam kamion Man 12 240 (dolga verzija) vo odlicna sostojba - 490 ...


12.900 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 22:27GUMA KORMORAN 315/80 R 22.5

GUMA KORMORAN 315/80 R 22.5 KOMPELT SO BANDAS


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 16:50delovi za skania 124 400

delovi za skania 124 400 godina 1998 vebasto 150 evra Glavina ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 16:49Mercedes Actros 4144

Kamionot e vo odlicna sostojba 2009god. Registriran cela godina Pr...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 10:10LAGERI ZA VOLVO FH12 STANDARD

SE PRODAVA


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 07:30DVE OSOVINI BPV

SE PRODAVA


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 07:29SE prodava ФЕДЕР

БПВ ГЛАВИНИ И. ФЕДЕР ПЛАТНА ЗА ПРИКОЛИЦИ


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 07:29SLEP SLUZBA

VW MAN SLEP SLUZBA 1998g 73000km mnogu sacuvan 070 207 064 078 20...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

25 ное 21:42Se prodava Tahograf

Ispraven komplet so pinjon. Za podetalni informacii TINCO 078/ 312 ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

25 ное 19:43SCANIA R490 EURO 6 SHOWTRUCK 2014!

Top sostojba so mnogu dodatna oprema


39.999 €
или предлог цена
Битола

Камиони

25 ное 14:36SCANIA R580 EURO 6 2014!

Top sostojba. Za kesh ima extra cena.


45.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

25 ное 14:36SCANIA R520 V8 EURO 6 2014 MEGA!

Top sostojba


43.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

25 ное 14:36Man TGX 440 2016 god MEGA

Man TGX 440 2016 god MEGA XXL kabina novi gumi montirani 11.2022 45...


34.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

25 ное 09:21MERCEDES-BENZ ATEGO 12.18-2008g TERMOKING -SILJANOVSKI

Mercedes Atego 12.18 2008 g Termoking Furgon 6.20 Hidraulicna Ramp...


12.800 €
или предлог цена
Битола

Камиони

25 ное 08:17Furgon

Se prodavaat razni furgoni so razni dimenzii i ladnjaci so najeftina ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

24 ное 18:55Michelin gumi

385 55 22.5 dve gumi Michelin vozeni predni dobra sostojba ne se lepe...


80 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
100 €
Битола

Камиони

24 ное 18:06abs -kabel i ptrden lager za man

nov lager za man


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

24 ное 15:43IVECO ML752 2007 EURO 5 SO RAMPA

Voziloto e vo odlicna sostojba Redovno servisirano Registrirano cela ...


9.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

24 ное 13:00Se prodava Scania

Se prodava Scania 113 91god. Vo odlicna sostojba. Registriran do 20.0...


12.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

24 ное 09:16VLEKAC IVECO 2007 GOD EURO 5

Vlekac Iveco so obicen menjac 2008god ,euro 5 so stranski tabli,mozi ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

23 ное 13:44POLUPRIKOLKA LADNJACA SCHMITZ

Poluprikolka ladnjaca SCHMITZ vo odlicna sostojba registrirana 2002 g...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

23 ное 13:44POLUPRIKOLKA LANGENDORF

Poluprikolka LANGERDOF 2006 GOD .REGISTRIRANA


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

23 ное 13:43GUBRETARKA MERCEDES 18.23

Gubretarka Mercedes 18.23 feder feder,obicen menjac,2001 godina novo ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

23 ное 13:43PRIKOLA MEGA 2006

Vo super sostojba I so popust PRIKOLKA MEGA 2006 GOD


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

23 ное 13:43Vlekac MAN 18410

So obicen mejnac mala kabina so retarder


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

23 ное 13:43POLUPRIKOLKA LANGENDORF 2008 GOD

Novo uvezena poluprikolka Langendorf SKA24/30 ,2008 god


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

23 ное 13:43RENAULT MIDLUM SO KRAN

Renault 250/16 so kran,12 metra,6 tona nosivost8000 kg,2001 god regis...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

23 ное 13:43MAN TGS 18.440 4x4 Hydrodrive Euro 6

MAN TGS 18.440 4x4 Hydrodrive Year:2015 Euro 6 Milage:465.000+- ...


43 €
или предлог цена
Битола

Камиони

23 ное 05:43Kupuvam cerada za kamion

Kupuvam pogolema cerada za pokrivanje kombajn 8 x 10 ili druga dimenz...


12 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

22 ное 16:03DOZVOLA ZA TURCIJA

Se prodava (100 evra) edna dozvola za turcija, bilaternalna…


100 €
или предлог цена
Битола

Камиони

22 ное 13:54EL-MAR PREVOZ SO KAMION SO KRAN 5T

Vrsime prevoz i usluga so kran do 5T


3.000 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

21 ное 17:02EL-MAR PREVOZ SO KIPER

Vrsime sekakov prevoz so kamion kiper!


2.000 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

21 ное 17:01IVECO 75E17 KIPER

SE PRODAVA IVECO 75E17 ATESTIRAN KIPER


15.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

21 ное 17:01IVECO 75E17 SO KRAN 5T

SE PRODAVA IVECO SO KRAN 5T EXTRA SOSTOJBA MENJAC 4X4


13.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

21 ное 17:01Federi za MAN 19.414

Se prodavaat federi so tri platna za MAN 19.414. Informacii na tel:0...


500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

21 ное 12:29ALTERNATORI za IVECO STRALIS NOVI

Prodavam 3 NOVI ALTERNATORI za IVECO STRALIS EURO 5 Informacii:09-1...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

21 ное 12:29Diferencijal za MAN 19 414

Se prodava diferencijal za MAN 19.414 Informacii na tel:070-207-488...


1.200 €
или предлог цена
Битола

Камиони

21 ное 12:29CISTERNA MAGIAR PROHROM !!!

Se prodava cisterna PROHROM MAGIAR Tezina 6960 kg. Dozvolena nosivo...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

21 ное 12:28Elektronski Salter za MERCEDES

se prodava elektronski salter za MERCEDES ispraven !!! ...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

21 ное 12:28CISTERNA CARDI PROHROM HAVARISANA !!!

Se prodava Cisterna PROHROM CARDI !!! Godina proizvodstvo 1980g. Tez...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

21 ное 12:28Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам