Гостивар
                   
2265 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Touareg 3.0tdi

3.0 TDI 245 ps 4MOTION 8 BRZINI AVTOMATSKI DSG MENUVAC 2011 GOD 2...


123 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
21.500 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 00:20Промовирано

Golf 5 2.0 tdi 8 ventilski 2008 godina Model UNITED

Golf 5 Motor 2.0 tdi 8 ventilski 103 kw 6 stepenski menuvac Vo kniska...


5.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

02 окт 20:17Промовирано

BMW X1 20D Xdrive 2013

BMW X1 20 D xDRIVE 2013god, 8 stepen avtomatski menuvac tiptronik, u...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

27 јул 18:45Промовирано

BMW 120d

Se prodava BMW 120d, maksimalno socuvana, donesena od Slovenija, bez ...


2.999 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.200 €
Гостивар

Автомобили

Денес 21:01VW Polo 1.4 BENZIN/PLIN

Se prodava VW Polo 2007/6god 1.4 Benzin-PLIN, so atestiran Plin vp...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 19:44VW TIGUAN 2.0 140KS AVTOMATIK SERVISIRANA REG.

VW TIGUAN 2.0 140 KS AVTOMATIK DSG KUPEN VO MK 175000 KM od oprema ...


15.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 19:27Honda Civik 2.2

Honda civik 2.2 so full oprema :koza, navigacija , klimatronik, greac...


4.500 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
5.100 €
Гостивар

Автомобили

Денес 17:34BMW 318D E91 08god moze zamena

Se prodava BMW 318D E91 2008god 143ks vo odlicna sostojba. REGISTRIR...


6.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 16:10CD VW GOLF,SKODA,PASSAT....

--USB za Honda, --Kompresor za pumpanje na gumi... --Za vo avtom...


Денес 16:09Mercedes Benz C 220

Mercedes Benz C 220 1999 godina Super sostojba,realna kilometraza ...


2.700 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.850 €
Гостивар

Автомобили

Денес 15:59Renault Safrane Benzin/Plin

Renault Safrane ,2.5 benzin,so atest plin. Full oprema,se e funkcion...


1.250 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 15:59Vw Passat 2.0 Tdi 4 motion

Vw Passat 2.0 TDI 4 Motion 140ps/103kw Godina:2006 Km:218.xxx Opr...


6.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.500 €
Гостивар

Автомобили

Денес 14:57Se Prodavaat Pirelli Zimski Gumi

Se prodavaat zimski gumi Pirelli 4 Gumi 225/45/17 Proizvodstvo 2017 s...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:43SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2010/2011

🚗 SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2011 godina ✅ KLIMA - LADI ODLICNO ✅ SE...


4.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:28VW GOLF 6 1.6 TDI 105KS 2012/2011g

VW GOLF 6 1.6 TDI 105KS 2012g VO ODLICNA SOSTOJBA ! ✅ DVOZONSKI KLIM...


7.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.500 €
Гостивар

Автомобили

Денес 13:28Viluskar Heli 25 2014 Kubota Diesel

070/326-851 Prodavam Viluskar Heli so Kubota motor -2,5t nosivnost ...


Денес 13:00Mercedes E270 CDI - Elegance - Full Oprema

Se prodava Mercedes-Benz E270 CDI, Elegance, dobro zacuvano. -Full o...


4.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00SAVA INTENSA 195.65.15 LETNI GUMI SKORO NOVI

SAVA INTENSA LETNI GUMI SKORO NOVI VOZENI SAMO LETO 2020 pominato 6-...


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Tam

Se prodava tam vo odlicna sostojba. Informacii 070 552 640


1 €
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Денес 13:00Polo fox 1.4 99god. benzin-plin

Polo fox 1.4 benzin


750 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:31  НОВ ОГЛАС

VW Passat B6 2.0 tdi 170hp DSG Highline

VW Passat 170hp 2.0 tdi Highline oprema. DSG menuvac. Komplet zimski...


6.400 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.600 €
Гостивар

Автомобили

Денес 12:25GOLF 6 TDI 2.0GOD 2009 KW 103 ,PS 140

GOLF VI 2009/08 TDI 2.0 kw 103-140 ps KOLATA E DONESENO OD GERMANIA ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:08MERCEDES E 200 CDI EXTRA FULL TIP TOP

SE PRODAVA PREKRASEN MERCEDES E 200 CDI 2001 GODINA REGISTRIRAN SO ZE...


3.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:39KTM DUKE 390 2016

Se prodava KTM Duke 390 2016god, motorot e so pominati 6000km, pred 5...


1 €
или предлог цена
Денес 11:13Opel vectra b

Se prodava Opel vectra b karavan 1.6 16v Benz/plin - atest Plin Land...


3.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:47Audi a4 3.0 quatro

Audi a4 3.0 motor automatik so novi gumi i fellgi 11. 2021 se gumite ...


12.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:16Vw Golf 7 1.6 tdi

Vw Golf 7 Motor: 1.6 tdi / 77 kw God : 2014 vo sobrakajna Perfek...


11.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:12Bmw 118 d

Bmw 118 dizel God:2007 Perfekten motor menjac bez nitu edna mana N...


5.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:12BMW F 10 staklo

Bmw F10 Automatik Motor 3.0 dizel (525d ) God:2010 Km :249.xxx ...


15.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:12Peugeot 308 1.6 hdi Automatik

Peugeot 308 Motor:1.6 hdi Automatik Perfekten motor menjac bez n...


5.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:12••FIAT PUNTO EVO 1.4 BENZIN-PLIN FABRICKI 2009 REG•FABRIKA••

--Se prodava Fiat Punto Evo od 20.12.2009 godina, so 1.4 8V 57 KW 77 ...


3.990 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:12Wv scirocco 20 tdi

Wv scirocco 2.0 tdi ful oprema reg servisiran proverka po vasa zelbaS...


9 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:05Prodavam.

Kolata e vo perfektna sostojba .skoro e napraven golem servis.od reb...


510.010.000 МКД
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:52Odličen RAV 4

Toyota RAV4 2.2 dCat 177HP Kolata e vo odlična sostojba *Motor na lan...


7.350 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:43BMW 530 XD AVTOMATIK 2006 GODINA EKSTRA SOSTOJBA

BMW 530 XD AVTOMATIK 2006 GOD.VOZILOTO E VO EKSTRA SOSTOJBA SEE ORIGI...


7.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:18ALUMINSKI BANDAZI 17 SO GUMI ZA BMW

4 ALUMINSKI BANDAZI 17 SO GUMI ZA BMW 525,530,535,520, X3,X1,330,320,...


Денес 09:18RENAULT MEGANE KARAVAN 1.5 DCI 101 KS.180000 KM EKSTRA 2004

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 101 KS.EKSTRA SOSTOJBA NEUVEZUVAN KUPEN VO AUT...


2.350 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:18Renault Megane CC Cabrio

1.9 tDci Full oprema 2004god Novi gumi Golem Mal Servis pred 2000km...


3.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:18ALFA ROMEO GT 1.9 JTD

ALFA ROMEO GT 1.9 JTD 2005GOD UVEZENA OD CH SMENETI SE: SET REB...


3.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:14Peugeot 106 1.4 benzin

Info na tell 078377376 Peugeot 106 1.4 benzin Servisiran registriran


950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
999 €
Гостивар

Автомобили

Денес 08:55Bmw e87 116i 115ks benzin/plin 2006godina

Bmw e87 116i 115ks benzin/plin 2006godina vo perfektna sostojba atest...


4.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:54Shiten fellga Kosei

Shiten fellgat Kosei 225 40 R18 të ardhura prej zvicre me guma Pirell...


Денес 08:41MAZDA 6 2.0 Dizel ,FULL OPREMA

SE PRODAVA MAZDA 6 2.0 DİZEL ,2005 GODİNA, ,REGİSTRİRANA DO 03/2023...


2.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:31Страна 1 од 57

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам