Битола
                   
23 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава гаража во близина на Офицерски

Гаражата се наоѓа на улица Раде Илиев


1 €
или предлог цена
Битола

Гаражи

Вчера 19:45PONUDETE MONTAZNA LIMENA GARAZA

Kupuvam montazna garaza na rasklopuvanje Kontakt broj 070441442


1 €
или предлог цена
Битола

Гаражи

30 јан 09:51Limena garaza

kupuvam limena garaza kontak tel. 070/343-944


По Договор
или предлог цена
Битола

Гаражи

29 јан 20:57Se iznajmuva garaza kaj Simpo Bitola Obasta

Se iznajmuva garaza kaj Simpo Bitola Obasta


1 €
или предлог цена
Битола

Гаражи

25 јан 11:45Se izdava iznajmuva garaza vo karpos vo 4tata zgrada

Zarazata e vo zgradata


2.000 МКД
или предлог цена
Битола

Гаражи

20 јан 17:37Kupuvam limena montazna garaza vo Bitola - гаража

Kupuvam limena montazna garaza vo Bitola


1 МКД
или предлог цена
Битола

Гаражи

19 јан 22:25IZNAJMUVANJE NA GARAZEN PROSTOR

Izdavam podzemni garazi parking NOVI vo nova zgrada na nivo -2 ima li...


2.000 МКД
или предлог цена
Битола

Гаражи

16 јан 20:11SE PRODAVAAT GARAZI VO NOVA ZGRADA VO KASARNA BITOLA

SE PRODAVAAT GARAZI(PARKINZI) PO 13(m2) VO NOVA ZGRADA VO KASARNA BIT...


5 €
или предлог цена
Битола

Гаражи

07 јан 00:37Kupuvam garaza 076 456 733

Kupuvam garaza


1 €
или предлог цена
Битола

Гаражи

27 дек 19:37Се продава монтажна гаража

Се продава монтажна гаража спроти градинка ПРОЛЕТ. Димензии 6,5м х 4...


1 €
или предлог цена
Битола

Гаражи

19 дек 15:43Metalna montazna garaza гаража монтажна

Se prodava montazna garaza, vo mnogu dobra sostojba Momentalno raskl...


1 €
или предлог цена
Битола

Гаражи

28 ное 12:18Se iznajmuva garaza

Se iznajmuva garaza vo zgrada, ulica rligor prlicev kaj kasarnata. ...


1 €
или предлог цена
Битола

Гаражи

13 ное 20:58Garaza

Montazna limena garaza vo mnogu dobra sostojba .mob 070 312 853 Dusko


450 €
или предлог цена
Битола

Гаражи

12 ное 20:00IZDAVAM GARAZA VO CENTAR NA BITOLA

Izdavam zidana garaza pomegu Ivan Milutinovic i Prilepska vo blizina...


1 €
или предлог цена
Битола

Гаражи

07 авг 09:58Garaza Гаража - Тинекс Болница Tinex Bolnica

Се изнајмува Гаража веднаш до Тинекс кај Болницата во Битола.


1.500 МКД
или предлог цена
Битола

Гаражи

18 мај 11:34Garaza vo strog centar na gradot

Se izdava garaza so povrsina od 14m2, vo stog centar na gradot, na vl...


1.499 МКД
или предлог цена
Битола

Гаражи

20 мар 13:18Garaza vo strog centar

Se izdava garaza so povrsina od 14m2, vo stog centar na gradot, na vl...


1.500 МКД
или предлог цена
Битола

Гаражи

06 мар 08:44Kupuvam garaza zgraga Grozd Bitola

Kupuvam garaza vo zgrada Grozd podzemna ili vo blizina.


1 МКД
или предлог цена
Битола

Гаражи

15 фев 20:31Купувам гаража или место за гаража

Дајте понуда за гаража или помошен објект во делот од Црн мост, скр...


1 €
или предлог цена
Битола

Гаражи

29 ное 22:03SE PRODAVA GARAZA 10 MIN OD JAVOR PESKI

SE PRODAVA GARAZA 10 MIN OD JAVOR PESKI VO BITOLA, FILIP VTORI MAKED...


900 €
или предлог цена
Битола

Гаражи

01 јун 17:46Kupuvam Garaza na JNA

Kupuvam Garaza na pocetokot na JNA ( Smilevski Kongres ) - Bitola


30.000 МКД
или предлог цена
Битола

Гаражи

10 мар 16:46Garaza

Se prodava limena garaza na ulica Edvard kardelj bb kaj internato 10m2


500 €
или предлог цена
Битола

Гаражи

13 авг 23:29Se prodava garaza na ulica Prilepska kaj trijagolnikot

Se prodava garaza na ulicata Prilepska br.78 zad zgradata, montazna e...


1 €
или предлог цена
Битола

Гаражи

12 авг 20:22Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам