241 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iskop i transport na rusevini i pesok

Vrsime transport i iskop na zemja ,temeli kanali,poramnuvanje,rusenj...


1 €
или предлог цена
18 ное 23:59Промовирано

Transport Prevoz so prikolka Превоз Транспорт

Vrsam prevoz na sekakov vid roba niz cela Makedonija Dimenzii na tov...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Prevoz /transport/selidbi/logistika

Organizirame prevoz na roba i selidbi do site destinacii niz MK i nad...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:24Prevoz na pesok tampon rizla sut zemja i drug

Vrsam prevoz na pesok tampon rizla sut zemja i drugo so kiper kamionc...


1 МКД
или предлог цена
Денес 10:19Plockar.

Lepenje na site vidovi plocki. Montaza na sanitarija. Montaza na la...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:40  НОВ ОГЛАС

TRANSPORT-PREVOZ-SEKAKOV VID NA PRESELBI 24/7 NAJPOVOLNI CEN

Vrsime prevoz na sekakov vid roba(mebel, bela tehnika, gradezni mater...


1 €
или предлог цена
Денес 09:40Транспорт

Вршам превоз транспорт и селидби низ Македонија и надвор 075 554 70...


1 €
или предлог цена
Денес 09:00Vodovodzija - Vodovod -Vodoinstalater-Kanalizacija

Vrsime instalacija i zamena na vodovodni i odvodni cevki. Kompletna ...


1 €
или предлог цена
Денес 06:57Masinsko cepenje na drva

Brzo i efikasno cepenje drva ,eden uslov da imate trofazna struja


1 МКД
или предлог цена
Вчера 14:53Cistenje na odzaci l oluci

Cistenje na odzaci I oluci Brzo evtino i kvalitetno. Doa...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:03SECENJE I PODKASTRUVANJE NA GOLEMI PROBLEMATICNI DRVA

Secenje podkastruvanje i otstranuvanje na visoki i problematicni drv...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:03Izgradba renoviranje

Renoviranje gradba izgradba na kukji krovovi potkrovje. Info samo na ...


111 €
или предлог цена
Вчера 08:03POTREBNA E ZEMJA OD ISKOP VO RADISANI BUTEL VIZBEGOVO BAGER

Potrebana e zemja za potpolnuvanje na plac vo RADISANI ne plakjam za ...


1 МКД
или предлог цена
05 дек 23:03utovar istovar transport montaza so kran 077991868

usluga transport montaza so kran i kipper prevoz montaza na hali prev...


1 €
или предлог цена
05 дек 21:26Izvedba na gradezni raboti karabini

Izvedba na gradezni raboti karabini kluc na raka montaza na beka...


1 €
или предлог цена
05 дек 21:26Prevo I selidba

Prevo i sekidba so kombe


1.500 МКД
или предлог цена
05 дек 19:17Renoviranje grdezni zaversni raboti

Renoviranje #Fadadi $Gips karton#Rusenje #Krecenje #Zidanje #Skopje ...


7 €
или предлог цена
05 дек 18:53Prevoz na stoka niz cela Makedonija i nadvor

Transport na stoka niz cela Makedonija, prevoz so pomali kombinja ili...


По Договор
или предлог цена
05 дек 14:30GIPS KARTON - GLETUVANJE - MOLERISUVANJE

IZRABOTKA NA GIPS KARTON GLETUVANJE - MOLERISUVANJE


По Договор
или предлог цена
05 дек 11:19FASADA

Izrabotka na fasadi so stiropor


По Договор
или предлог цена
05 дек 11:19Malter / malterisuvanje

Malterisuvanje na zidovi so prodolzen malter (racen malter)


По Договор
или предлог цена
05 дек 11:19машински малтерисување putz машина

Вршиме изработка на внатрешно и надворешно малтерисување со putz маши...


5 €
или предлог цена
05 дек 08:24SE IZDAVA LIMUZINA ZA SVADBI I DRUGI SVECENOSTI

Se izdavat dve limuzini za site vidovi na svecenosti: Svadbi,Veridbi,...


По Договор
или предлог цена
05 дек 07:22HAUS MAJSTOR

Haus Majstor Промена на врата од фрижидер и монтажа Монтажа на ...


04 дек 22:59Popravki i korekcii na PVC prozori i vrati.

Vrsime popravki i korekciji na sekakov vid na plasticni pvc prozori i...


1 МКД
или предлог цена
04 дек 12:02Plockar

Lepenje sekakov vid na keramicki plocki iskustveni mjstori po vasa z...


1 €
или предлог цена
03 дек 21:33SE IZDAVA LIMUZINA ZA SVADBI I DRUGI SVECENOSTI

Se izdavat Limuzini za site vidovi na svecenosti: Svadbi,Veridbi,matu...


1 €
или предлог цена
03 дек 11:28PREVOZ SO KOMBE

Prevoz so kombe nosivost 1400 kg za gabariti do 3.5m dolzina. Cena po...


1.000 МКД
или предлог цена
03 дек 04:46Ps5 Ps4 i Ps3 SERVIS i se za konzoli

Se za PS5, PS4, PS3, XboX konzoli i dzoistici, PS4 cipuvanje do sof...


1.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Нови Технологии

02 дек 20:29МОНТЖА НА СЕКАКОВ ВИД МЕБЕЛ

МОНТАЖА НА КУЈНИ ПЛАКАРИ, КРЕВЕТИ, ВО СЕКОЕ ВРЕМЕ, ТЕЛ ЗА КОНТАКТ 079...


1 €
или предлог цена
02 дек 19:43Krsenje rusenje secenje busenje na armiran beton

Krsenje Rusenje Secenje Busenje na armiran beton Renoviranje st...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

02 дек 08:23BEKATONKI MOTAZA

MOTAZA NA BEKATONKI ZA POVEK INFO 072696965


1 €
или предлог цена
01 дек 20:18IZVEDBA NA SEKAKOF VIT NA GRADEZNISTFO DO KLUC NA RAKA

Izveduvamem sekakof vit na gradeznistfo do kluc na raka za poveke inf...


1 €
или предлог цена
01 дек 20:18HUMUS ZEMJA ZA PRODAZBA i sekakof vit na iskop

Humus zemja za prodazba i sekakof vit na iskop i trasport tampon slun...


111 €
или предлог цена
01 дек 20:18PREVOS OT SEKAKOF VIT I SEKAF VIT NA ISKOP

PREVOS OT SEKAKOF VI SO KIPERI KAMIJON I SEKAKOV VIT NA ISKOP TAPON S...


11 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

01 дек 20:17Изведба на гипс картон,фасади молерај

Изведба на завршни работи во градежништво : гипс картон ,фасади,мол...


1 €
или предлог цена
01 дек 16:32Hemisko cistenje na kamioni vozila extra i profesionalno

Hemisko cistenja na kamioni sleperi kombinja auto extra profesionalno...


3.000 МКД
или предлог цена
01 дек 10:24Термална и Хидро изолација

Изодом Скопје ви нуди Термо, Звучна и Хидро изолација со најсовремена...


1 €
или предлог цена
01 дек 09:12Izvedba izgradba na objekti karabini 077991868

izvedba na karbini kluc na raka betoniranje ploca renoviranje na krov...


11 €
или предлог цена
01 дек 09:04MONTAZA NA GIPS KARTON I FASADI OD STIROPOL I ABRIXT

SERIOZNA EKIPA VO OVA DEJNOST SO ISKUSTVO OD 25 gd MONTIRAME PLAFONI ...


1 €
или предлог цена
30 ное 12:28plocki vodovod sanitarija

Комплетна услуга за вашето WC, бања, кујна... Професионално лепење ...


8 €
или предлог цена
30 ное 09:47Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам