Гевгелија
                           
464 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се Продава СТАРА куќа со плац на атрактивна локација

Површина на куќата е 83 м2, Вкупна површина на плацот е околу 600 м...


60.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 13:00Промовирано

Se prodava stan

Se prodava renoviran stan od 98m2 + podrum od 6m2. Stanot raspolaga ...


56.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Денес 00:04Se izdava stan do Stokomak

Se izdava stan do stokomak na prizemje za povekje informaci tel. Za k...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 20:35  НОВ ОГЛАС

Se izdava stan

Se izdava stan vo gevgelija kaj stokomak za povekje informacii javete...


10 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
10.000 МКД
Гевгелија

Станови

Вчера 20:20Atraktivni placovi vo Gevgelija

Se prodavaat 3 atraktivni placovi vo Gevgelija spremni za gradenj...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 14:57SE IZDAVA KUKA NA KARAORMAN

Se izdava kuka so dvorno mesto na karaorman komplet opremena so prekr...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 14:32SE IZDAVA NA KARAORMAN

SE IZDAVA KUKA NA KARAORMAN SO PREKRASEN POGLED KON GRADOT I OBEZBEDE...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 14:32Се Продава СТАРА куќа со плац на атрактивна локација

Површина на куќата е 83 м2, Вкупна површина на плацот е околу 600 м...


60.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 13:00Se izdava nov namesten stan

sloboden od 21.03. kontakt 070543705


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 13:00Се издаваaт Апартмани приземје/Apartments for rent Gevgelija

Се издавааат апартмани на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од ...


1.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 10:40СЕ ИЗДАВА АПАРТМАН 50М2/30М2 АPARTMENT FOR RENT

Се издаваaт Апартмани приземје на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100м...


9.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 10:40Вила Јован;Смрдлива Вода/mountain House for rent

Викендицата Јован, Располага со 3 соби, 4 единечни кревети, еден брач...


50 €
или предлог цена
Гевгелија

Викенд куќи

Вчера 10:40Se izdava polunamesten stan

Stanot se naoga vo strumickata zgrada nad picerija Uno so celosno opr...


230 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

25 мар 20:28VEDNAS DO BENZINSKATA LUK OIL MRZENCI

Na 3-4km.od gran so Grcija na avtopatot Skopje Gevgelija vo blizina s...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

25 мар 13:00Stan vo Gevgelija

Se prodava stan vo gradba na prv kat. Gevgelija


850 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

25 мар 12:28Куќа 520м2 со деловен простор со голем паркинг,подрум,гаража

Се Издава/Продава Деловен простор Два дуќани 68м2+48м2 Стамбен прос...


111 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

25 мар 10:22Се продава мезонета од 58 м2 во Пефкохори, Халкидики.

Се продава мезонета од 58 м2 во Пефкохори, Халкидики. Година на град...


150.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

25 мар 09:37Се продава мезонета од 75 квадрати во Пефкохори, Халкидики

Се продава мезонета од 75 квадрати во Пефкохори, Халкидики. Година н...


160.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

25 мар 09:26Се продава хотел во Неа Плаја, Халкидики ГРЦИЈА

Се продава хотел на три ката во Неа Плаја, Халкидики. Година на град...


1.550.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

25 мар 09:16Se izdava Stan 70m2 celosno opremen

Trosoben stan sloboden od 01.02.2023 Celosno opremen so nov mebel ,...


220 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

25 мар 08:02Хотел за продажба в Паралия Катерини ГРЦИЈА

Се продава ексклузивен хотел во плажата Катеринис, Пиерија. Годината...


1.500.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

25 мар 07:25Се продава нова куќа

Се продава нова луксузна и опремена куќа, веднаш вселива. Куќата се н...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

25 мар 01:26Се продава стан

Се продава наместен стан на прекрасна локација до училиштето Владо Ка...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

25 мар 01:26Se prodava zemjiste

Se prodava zemjiste od 7.700 kvadrati, pogoden za izgradba na zgradi ...


50 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

24 мар 23:17Se prodava plac vo Negorci

Se prodava plac vo Negorci 078849382


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

24 мар 10:29деловен простор 50м2+70м2+40м2

Се Издава/Продава Деловен простор Два дуќани 68м2+48м2 Стамбен прос...


111 €
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

24 мар 07:15Деловен простор

Се издава дуќан спроти главниот влез на новиот Градски пазар во Гевге...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
200 €
Гевгелија

Дуќани

23 мар 20:52Garsonjeri

Se izdavaat ednosobni stanovi na podolg period.tel.077 752 555


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

23 мар 10:54Стан во центарот на градот ПРОДАЖБА

Се продава стан во центарот на Гевгелија, атрактивна локација, над гр...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

23 мар 10:08Atraktivno gradezno zemjiste na vlez-Gevgelija

Se prodava atraktiven plac od 5000m2, so 2000m2 markica za gradba na...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

23 мар 10:07NIVA VO MRZENCI - VO SELO (VODENICA)

SE PRODAVA NIVA VO MRZENCI (VO SELO) VO BLIZINA NA VODENICATA(NEKOGAS...


8 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

22 мар 16:14PLAC 820m2 VO BOGORODICA SO MARKICA ZA GRADBA OD 1200m2

Se prodava plac vo Bogorodica, na glaven pat od centarot na 50m. Na s...


25 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

22 мар 16:14SOBI VO GEVGELIJA - HOTEL PREMIUM INN

РЕЗЕРВАЦИИ НА 070599005 ili 078457878 Новоотворен хотел во Гевгели...


1.500 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Соби

22 мар 16:14Apartments EON-Se izdava apartmani i sobi za kratok prestoj

Apartments EON Gevgelija raspolaga so 8 kompletno opremeni apartmani ...


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Соби

22 мар 15:34DELOVEN PROSTOR 30 M2

Se iznajmuva deloven prostor (dukjan)do mesarnica Kupanov so povrsina...


200 €
или предлог цена
22 мар 00:12Se izdava stan

Se izdava ne opremen stan 67 m2 so dve spalni sobi informacii na ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

21 мар 14:27СЕ ИЗДАВА СПРАТ ОД КУЌА-ПРИЗЕМЈЕ /HOUSE FOR RENT

Се издава спрат од куќа-приземје на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (10...


12.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

21 мар 11:47se izdava stan

se izdava namesten stan na ul. Goce Delcev44 do gradinkata


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

20 мар 19:14Se iznajmuva kuka vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment iznajmuva kuka na...


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
Гевгелија

Куќи / Вили

20 мар 19:00Se izdava stan vo Gevgelija

Se izdava kompletno namesten stan so povrsina od 77 m2 na 3-ti kat vo...


300 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

20 мар 18:59Belozimska odrina- Gjavoto, Bogdanci

Vasko(077979703)...Se prodavat cetiri nivi vo selo Gjavato i okolina...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

20 мар 18:53Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам