Ѓорче Петров
Подкатегорија:
                   
36 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TUS KADA 80 X 80

TUS KADA 80X80 poliester za zidanje kako nova;


1.200 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

30 сеп 09:25Mijalnik ( Мијалник )

Се продава мијалник со чизма.


1.100 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

29 сеп 09:18ORGANIZER ZA WC SOLJA---ORGANIZERI ZA NAD MASINA

ORGANIZERI ZA VO KUPATILO ORGANIZER ZA WC SOLJA ORGANIZERI ZA N...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Мебел за бања

27 сеп 10:28Bide

Se prodava bide mnogu malku kiristeno, povolni, neoshteteno.


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

25 сеп 21:06AGOLNA POLICA ZA VO KUPATILO

Lesno montiracki ORGANIZER ZA WC SOLJA i Masina za perenje Nova


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Мебел за бања

24 сеп 09:46PRODAZBA MONTAZA REZERVNI DELOVI ODRZUVANJE NA SOLARNI SISTE

Prodazba na solarni paneli za topla voda I nivno montiranje, servis, ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Останато

21 сеп 12:54Cistenje i servisiranje na soncevi, solarni, soncev sistem

Vrshime cistenje na soncevi kolektori od bigor i otklonuvanje na defe...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Останато

16 сеп 11:47POSTOLJE ZA MIJALNIK

Se prodava postolje za mijalnik, metalna konstrukcija so plotni odozg...


1.700 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Мебел за бања

14 сеп 19:51Plockar za Kuini Kupatili, Hodnici, i drugo..

Rabotime evtino, sigurno i kvalitetno Javetese ako imate potreba za ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Останато

31 авг 18:41ОБЛОЖУВАЊЕ НА ПОДНИ ПОВРШИНИ СО ПОЛИЕСТЕРСКА СМОЛА

ОБЛОЖУВАЊЕ НА ПОДНИ ПОВРШИНИ СО ПОЛИЕСТЕРСКА СМОЛА ПРЕД ЛЕПЕЊЕ И МОН...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Останато

28 авг 18:00Kada za tush kabina

Prodavam Poliesterska kada za tush kabina,dimenzii 90x90


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

28 авг 15:01Туш када

Продавам када за туш кабина,полиестер малку користена димензии 90x90


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

28 авг 15:01Drven prozorec za vo banja bez kasa

Se prodava samo prozorecot bez kasa


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Мебел за бања

06 авг 19:24Kada so tus kabina

Odlicna sostojba na kada so tus kabina, 1700x2060 sm. Vo odlicna sost...


6.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

31 јул 15:55Акрилна када

Добро сочувана акрилна када со демонтажна маска и ногарки. Димензии 7...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Останато

19 јул 18:18Mijalnik

Se prodava mijalnik so cizma.


1.100 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

16 јун 11:54Solja i kazance

Malce koristeni


1.500 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

03 мај 13:27Izrabotka na plafoni vo toaleti od pvc ramen panel i dr.

Izrabotka na plafoni vo toaleti od pvc ramen panel vo mat i sjaj bela...


1.600 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Останато

30 мар 20:12Tus kabina

Skoro nova, ne koristena, donesena od avstralija, so radio, masazheri...


300 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

10 окт 16:46plafoni od plasticna lamperija ramna obicna i pvc panel

izrabotka na plafoni od plastika i zidni pvc oblogi


1.600 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Останато

05 окт 13:36Izrabotka na plafoni vo toaleti od pvc

Izrabotka na plafoni vo toaleti od pvc ramen panel vo mat i sjaj bela...


1.600 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Останато

05 окт 13:36Mijalnik so cizma novo!

Se prodava nov, neupotreben mijalnik za kupatilo so cizma.


1.200 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

23 сеп 08:39Tush kabina

Vo dobra sostojba


70 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

31 јул 14:44Izrabotka na plafoni vo toaleti od pvc

Izrabotka na plafoni vo toaleti od pvc ramen panel vo mat i sjaj bela...


1.400 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Останато

11 јун 08:47Туш кабина

Се продава половна туш кабина користена 1 година цена по договор 070...


10.000.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Останато

11 фев 13:49RENOVIRANJE KUPATILA--VODOVOD PLOCKI SANITARIJA

KONPLET RENOVIRANJE RUSENJE I MONTIRANJE NOVI PLOCKI VODOVOD SANITARI...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Останато

21 јан 16:16Haus majstor - хаус мајстор

Popravka montaza i odrzuvanje na vodovod i sanitarija vo kupatilata i...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

04 ное 00:12Нови керамички туш кади

Се продаваат нови керамички туш кади (за туш кабини) по поволна цена....


150 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

12 мај 08:35Мијалник (лабаво) за во бања

Димензии: 50х41 цм Боја: Бела


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

27 мар 21:06Izrabotuvame kompletna vodovodna i odvodna instalacija

Izrabotuvame kompletna vodovodna i odvodna instalacija Robert 07023...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Останато

09 фев 11:21Tus kabina

Prodavam koristena tus kabina cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

12 авг 11:24boljer

Se prodava poloven boljer za vo kupatilo MIK EZV 80,2 so nov grejac


2.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Останато

03 јул 12:00( SPIN SPA -) - NEGA - ZA VASETO TELO I LICE

Wellneo Spin Spa е апарат за спа третман кој ја чисти вашата кожа и г...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Останато

12 дек 11:04( SPIN SPA -) - - ZA VASETO TELO I LICE

Wellneo Spin Spa е апарат за спа третман кој ја чисти вашата кожа и г...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Останато

10 дек 14:21elektronika za kadi so pumpi

elektronika za kadi


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Хидромасажни кади

07 ное 08:32Tus kada 80x80 polukruzna

Nova tus kada 80x80 polukruzna komplet so sifon


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

04 авг 13:20Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам