Гостивар
                   
812 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Touareg

Volkswagen Touareg 3.0 TDI V6 4Motion 180kw(245ks) Avtomatik DSG •Ca...


18 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

05 јун 00:29Промовирано

Se prodava, Ford Focus CC, dizel 2.0, god 2007, kabriolet

Ford Fokus Coupe CC, kabriolet, proizvodstvo 2007 godina, gorivo dize...


5.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Jeep Cherokee uvezan od CH

пецијална опрема: • Метална боја Стандардна опрема: • Воздушн...


13.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:19НОВ ОГЛАС
Промовирано

VW TIGUAN 2.0 TDI DSG 4_MOTION UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:21MERCEDES C 250 CDI 4_MATIC 7 G_TRONIC UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:21BMW X1 2.0 D X_DRIVE AVTOMAT UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


15.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:21BMW 525 D X_DRIVE 218 KS UVOZ OD SVAJCARIA FULL

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:21BMW 320 D X_DRIVE AVTOMAT UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK TA...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:21BMW X1 2.0 D X_DRIVE 6 BRZ UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


12.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:21VW TIGUAN 2.0 TDI 4_MOTION UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK TA...


10.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:20Passat

Passatot e max sacuvan oprema servo abs i centralna cena 1200 eu...


1.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:13Golf 6 - Automatic 2011

Se prodava Golf VI 1.6 TDI so edno crveno. Automatic so Dsg Menjac, V...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 22:18Mercedes e 350 cdi

Se prodava Mercedes e 350 cdi 2009 god. So pominati 278.000km orginal...


15 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 21:24FIAT CROMA 1.9 SO SERVISNA KNISKA FULL SERVIS

FIAT CROMA 1.9 JTD✅ 150PS✅ 2006-07 GODINA✅ UVOZ OD CH✅ KOMANDI NA V...


2.750 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.000 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 20:30BMW 320d

BMW 320d 110kw (150ps) 2003 god. Avtomatik menjac ClimaTronik Komand...


3.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 19:01  НОВ ОГЛАС

subaru

se prodava subaru impreza uvezena ot ch bes carina moze dase carini o...


3 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 18:45toyota Auris

se prodava toyota auris vozilloto e vo ekstra sostojba servisirena ce...


55 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 18:45BMW x5

se prodava BMW x5 30 sd 210 kw so 7 sedista voziloto e vo mnogu dobra...


145 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 18:45Renaul Megane 2008 Extra

Se prodava mnogu socuvano vozilo,poseduva dizel motor 1.5,mnogu mala ...


11 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:52FIAT BRAVO T-JET 120 KS,2008 GOD NEUVEZUVAN!!!

FIAT BRAVO 2008 godina,Dinamic oprema,neuvezuvan i ne e zemen ili kor...


4.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:27ALFA ROMEO 147 BENZIN PLIN 2006 TOP SOSTOJBA

Alfa Romeo 147 godina 2006 godina,88kw 120 konjski sili registriran d...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:27Renault Safrane Benzin/Plin

Renault Safrane ,2.5 benzin,so atest plin. Full oprema,se e funkcion...


1.499 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:02FORD KUGA 2.0 136ks 4x4 REGISTRIRANA SERVISIRANA SERVISNA

FORD KUGA 2.0 136 ks 4x4 2009 registrirana servisirana ,servisna knis...


8.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.900 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:02Porsche Cayenne Panorama Navi 8G-Tronik Automatik 245 PS F1

❄️❄️ Porsche Cayenne Panorama Navi 8G-Tronik Automatik 245 PS F1 So ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:48  НОВ ОГЛАС

PEUGEOT 607 2.2 BENZIN/PLIN MNOGO ODRZAVAN

PEZO 607... BENZIN PLIN 2.2 ... GODINA NA PROIZVODSTVO 2002/2003......


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:42OPEL ASTRA 1.4 BENZIN KARAVAN DOBRO SOCUVAN

OPEL ASTRA 1.4 BENZIN KARAVAN... GODINA 99/2000 ... 185000 KM POMIN...


1.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:41  НОВ ОГЛАС

Citroen Berlingo

Pikapot e vo odlicna sostojba moze i zamena


3.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:18Opel Corsa C 2003 Benzin-Plin

Se prodava Opel Corsa C 1.0 Benzin-Plin atestiran Godina na prva reg...


1.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.850 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:58Golf 4

Klimatronic Novi gumi tigar Plin A test Mnogu ekonomicno


1.590 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.690 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:19Jeep Cherokee uvezan od CH

пецијална опрема: • Метална боја Стандардна опрема: • Воздушн...


13.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:19  НОВ ОГЛАС

**** NOVO **** LandRover Range Rover Sport

Se prodava vozilo vo perfektna sostojba kupeno i odrzavano vo ovlaste...


80.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
81.000 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Mercedes E250 Coupe

Mercedes E250 CDİ Coupe. AMG Paket Panorama. 2009Godina. 250.000Klm....


11.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Se prodava Volkswagen Polo 1.2 Benzin

Se prodava Volkswagen Polo 1.2 Benzin -Kupena od Porsche Makedonija...


5.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Se prodava, Ford Focus CC, dizel 2.0, god 2007, kabriolet

Ford Fokus Coupe CC, kabriolet, proizvodstvo 2007 godina, gorivo dize...


5.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Bmw 330xd e46 2002 EXTRA BOJA Full oprema full servis

Bmw 330xd e46 2002 full oprema full servis e napraven kolla meraklisk...


4.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.800 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:51OLDTAJMER FIAT 125 P 76 GODINA OD PRV SOPSTVENIK

Prodavam dobro socuvan Oldtajmer Zastava Fiat 125 P 76 Godina 55 Kw K...


1.100 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:51GOLF 5 1.9 TDI 105 KS 6 BRZINI KLIMATRONIK

PRODAVAM: GOLF 5 1.9 TDI 105 KS 2004 GODINA 6 BRZINI KLIMATRONIK...


4.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:51BMW 730D redizajn

Bmw 730d 170kw Redizajn 2007g Komplet servisiran Poseduva najvisok...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:31Opel vektra 2.2 GTS fabrika

Opel vektra 2.2 gts benzin Proizvedeno 2007g Donesena od shvajcarij...


4.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:31Audi a3 2008g.1.9tdi 77kw

Se prodava Audi a3 2008g.1.9tdi 77kw socuvano komplet navremeno servi...


6.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.200 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:16Reno laguna 2.0

Reno laguna 2.0 dizel so panorama krov 6 berzini greaci na sedista te...


5.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:02LANCIA DELTA 1.8T LIMITED EDITION

Модел:LANCIA DELTA 1.8TURBO Произведено:2009год Гориво:БЕНЗИН Мото...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.690 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 10:55VW BORA 1.9TDI 74KW NEUVEZUVANA

VW BORA 2005GOD(VO SOOBRAKAJNA) 1.9TDI 74KW NEUVEZUVANA CELOSEN SER...


3.990 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 10:55Страна 1 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам