Демир Хисар
                           
46 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Magacin 230m2 vo Zivinarska farma Belce

Se prodava objekt od 230 m2 vo Zivinarskata farma Belce.Za poveke inf...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Магацини

31 јул 12:42Se prodavaat objekti poranesna Kravarska farma vo Belce

Se prodavaat 3 objekti so dvorno mesto od 1500m2 vo poranesna Kravars...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Магацини

31 јул 12:42PRODAVAM NIVA VO SELO UTOVO

PRODAVAM NIVA VO SELO UTOVO DEMIR HISAR 1 EVRO M2 SO PROSTOR ZA DOGOV...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

31 јул 09:17Kupuvan niva nivi kuka magacin s. Suvodol Demir Hisar

Kupuvam niva, nivi, kuka, magacinski prostor vo s. Suvodol Demir Hisa...


10.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

30 јул 15:48Prodavam stan vo Sopotnica

Se prodava stan vo Sopotnica. Stanot e na 3ti kat so povrsina od 85m2...


13.600 €
или предлог цена
Демир Хисар

Станови

28 јул 19:55ITNO I POVOLNO DUKAN VO DEMIR HISAR

Se prodava dukan vo Demir Hisar. Dukanot se naoga nasproti zdravstve...


28.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Дуќани

19 јул 08:58Обработливо земјиште во село Жван, Демирхисарско

се продаваат повеќе ниви и обработливо земјиште во село Жван Демирхис...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

18 јул 21:22Se prodava zemjiste ( nivi ) vo selo Zvan - Demirhisar

се продаваат повеќе ниви и обработливо земјиште во село Жван Демирхис...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

18 јул 21:223 GOLEMI PARCELI POKRAJ CRNA REKA

Ливадата се наоѓа во месноста Милчино на местото таканаречено Колтук ...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

06 јул 18:59Продавам куќа - карабина

Куќата се наоѓа во Демир Хисар на ул. Веле Марков на само 100 метри д...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Куќи / Вили

03 јул 22:26Se prodava kuka pokraj reka Crna s.Zeleznec

Се продава куќа покрај река Црна с.Железнец. Куќата се состои од два...


9.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Викенд куќи

30 јун 14:56Се издава или продава дуќан

Za povekje info na broj 076/22-11-00


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Дуќани

10 јун 15:03Се продава Дуќан

Za povekje info na broj 076-22-11-00


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Дуќани

10 јун 15:03Stan vo Demir Hisar

Станот е со имотен лист за сопственост, во одлична состојба. Понуди н...


9.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Станови

16 мај 22:17Kukja vo Demir Hisar

Se prodava kukja vo Demir Hisar.cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Куќи / Вили

03 мај 15:45Mesto za kuka

Mesto za kuka vo Belce so sredeni dokumenti


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

01 мај 08:03Куќа Карабина се продава поволно

Куќа во с. Белче Демир Хисар


6.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Куќи / Вили

23 апр 12:10Se prodava ili izdava deloven prostor 160m2 Demir Hisar

Se prodava ili izdava deloven prostor vo Demir Hisar na prv kat160m2 ...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Дуќани

22 апр 15:07Se prodava plac so dokumenti za gradba

Se prodava plac vo centar na Demir Hisar so site potrebni dokumenti z...


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

03 апр 10:28se prodava niva

se prodava niva so povrsina od 2018 m2 vednas do benziskata na izlezo...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

27 мар 20:29БИЗНИС ПОНУДА ЗА МНОГУ ДЕЈНОСТИ

Се продава земјиште во чиста еколошка средина во близина на Демир Хис...


По Договор
или предлог цена
01 мар 11:19КУЌНО МЕСТО

Се продава куќно место над гимназијата со средена комплет документаци...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

07 јан 09:54se prodava niva

se prodava niva blizu Demir Hisar 4800 m3 br 078 235 193


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

02 дек 18:07Се издава или продава дуќан

Za povekje info na broj 076/22-11-00


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Дуќани

28 сеп 20:04Плац од 1800 м2 со 400 м2 објекти

Се издава плац од 1800 м2 со 400 м2 покриени објекти. Се наоѓа на рег...


1 €
или предлог цена
28 сеп 19:02Plantazi so Slivi / Плантажи со слива / Нива / Ниви

Се продаваат плантажи со родно дрво, слива, од сортата Стенли,кои се ...


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

16 сеп 13:27Борова Шума

Се продава борова шума, во Демир Хисар. Цена по договор. тел.: 0...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

06 јул 17:21Се продава нива - градежно земјиште

Се продава нива - градежно земјиште во Демир Хисар во населбата. 14...


2.600 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

20 јун 15:21Kukjno mesto

Se prodava mesto za kukja vo Belce od 1000 m² (so posebni dokumenti z...


3.200 €
или предлог цена
Демир Хисар

Куќи / Вили

06 јун 20:53П504, НИВИ ВО ОКОЛИНАТА НА ДЕМИР ХИСАР

П504 Парцели во околината на Демир Хисар,обработливо земјиште од 1200...


99 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

06 мар 11:42Prodavam odlicen plac

Prodavam plac od 800m2 vo selo Sloestica.Placot ima voda struja,i se ...


4.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

19 јун 09:56NIVA

se prodava niva vo selo suvodol demir-hisar 200metra od poslednata k...


100 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

17 фев 19:21Se prodavaat nivi vo Demir Hisar/Strugovo

Strugovski atar se prodavaat nivi i placevi, Za poveke informacii Dz...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

15 јан 00:10SE PRODAVA KUJKA I DUJKAN

SE PRODAVA KUJKA I DUJKAN VO DEMIR HISAR,KUJKATA E KARABINA,TRI SPRAT...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Куќи / Вили

06 јан 22:16Куќа во Демир Хисар на одлична локација

Се продава куќа во Демир Хисар на одлична локација.


35.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Куќи / Вили

29 окт 10:11deloven prostor na dva sprata 200 m2 i plac 500m2

deloven prostor 200 m2 na dva sprata plac 500m2 dukanot e na glavna u...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Дуќани

03 окт 22:52Prodavam dukan i plac

Prodavam dukan 150kv i plac celosno zagraden tamponiran i objekt 17m ...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Дуќани

03 окт 22:52izdavam plac

Izdavam plac 1500 m2 pod kirija na glavna ulica


2 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

02 окт 15:22Se prodavaat ulista komplet!

Se prodavaat aktivni ulista (pcelni drustva) kompletirani, ogradeni s...


50 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

16 јун 09:09prodazba na nivi

Se prodavaat povekje nivi vo katastarska opstina Babino Demirhisarsko...


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

30 авг 17:56Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам