Демир Хисар
                           
7 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ITNO I POVOLNO DUKAN VO DEMIR HISAR

Se prodava dukan vo Demir Hisar. Dukanot se naoga nasproti zdravstve...


28.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Дуќани

19 јул 08:58Се издава или продава дуќан

Za povekje info na broj 076/22-11-00


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Дуќани

10 јун 15:03Се продава Дуќан

Za povekje info na broj 076-22-11-00


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Дуќани

10 јун 15:03Se prodava ili izdava deloven prostor 160m2 Demir Hisar

Se prodava ili izdava deloven prostor vo Demir Hisar na prv kat160m2 ...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Дуќани

22 апр 15:07Се издава или продава дуќан

Za povekje info na broj 076/22-11-00


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Дуќани

28 сеп 20:04deloven prostor na dva sprata 200 m2 i plac 500m2

deloven prostor 200 m2 na dva sprata plac 500m2 dukanot e na glavna u...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Дуќани

03 окт 22:52Prodavam dukan i plac

Prodavam dukan 150kv i plac celosno zagraden tamponiran i objekt 17m ...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Дуќани

03 окт 22:52Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам