137 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

GOLF 6 2.0 TDI DSG

Neuvezno Highline Alcantara Interior Navi Radio Aux MemoryCard Touch...


8.100 €
или предлог цена
03 авг 11:36Polo classic 1.4 i “ Za Delovi “

Polo classic 1.4i za delovi


88 €
или предлог цена
31 јул 12:37BMW 320D

Se prodava BMW 320D, 110kw 150ps, vo odlicna sostojba, servisirano, r...


1 €
или предлог цена
30 јул 19:30GOLF 1.9 TDI 66KW

Goal Edition 1.9 Tdi 66Kw Reg so zelen 05.2022 Klima El na stakla Gre...


4.700 €
или предлог цена
28 јул 21:28SKODA OCTAVIA 2.0 TDI 8V AUTOMATIC

Poveke info 076777008


5.500 €
или предлог цена
28 јул 21:28Audi a4 s line

Audi a4 s line 2.0 2007 god registrirana Moze zamena Za kes extra c...


4.000 €
или предлог цена
27 јул 16:48Seat Leon Style 1.6 tdi sistem LED

Kolata raspolaga so visoko nivo na oprema. Redovno servisirana Kupena...


10.500 €
или предлог цена
25 јул 16:36Opel Corsa 1.2 Benzin

Opel Corsa 1.2 Benzin so 3 vrati od 2007 god, prv sopstvenik.


2.800 €
или предлог цена
20 јул 08:31Bmw 320d 2011god!

-CENTRALNO ZAKLUCUVANJE SO DALINSKO VGRADENO VO KLUCOT FABRICKI -STA...


13.500 €
или предлог цена
06 јул 19:29Range rover

Se prodava za delovi 071 554 567


1.200 €
или предлог цена
26 јун 12:49Opel Zafira

Se prodava Opel Zafira 2005. Kolata e socuvana i vozeno samo od eden ...


2.650 €
или предлог цена
19 јун 13:15AUDI A4 2008 2.0

Audi A4 2008 2.0


По Договор
или предлог цена
18 јун 19:56Opel astra f 1.6 “ Za Delovi “

Opel astra f 1.6 i za delovi


88 €
или предлог цена
14 јун 14:20Opel Corsa B 1.4i “ Za Delovi “

Opel corsa b 1.4 i za delovi


88 €
или предлог цена
10 јун 11:52Opel Astra G 1.6i “ Za Delovi “

Opel astra g 1.6 za delovi


88 €
или предлог цена
10 јун 11:44Sprinter 315

Se prodava sprinter 2006 Moze i zamena so pogolem kombe. Registrira...


По Договор
или предлог цена
31 мај 21:39Ford focus 1.8 D “ Za Delovi “

Endura 1.8 Tddi Na delovi


88 €
или предлог цена
22 мај 15:13Opel Astra 1.7 CDTI 74kw,vo perfektna sostojba,Klima

Se prodava Opel Astra 1.7 CDTI 74kw 100Hp, vo perfektna sostojba. Kol...


3.500 €
или предлог цена
02 мај 17:16BMW 320d 2003god. facelift 150ks

Se prodava BMW 320d 2003godina 150ks solidno zacuvano,regirstirano do...


3.000 €
или предлог цена
01 мај 14:39Passat 2.0 170ks HIGHLINE oprema

Se prodava Passat b6 2006 godina 2,0motor so 170ks,mn dobro zacuvan,u...


5.500 €
или предлог цена
01 мај 14:12VW GOLF 5 1.9TDI 105PS 2008 KARAVAN

Vo odlicna sostojba, servisirana 01.04.2020 - 236,000 km Moze da se ...


4.800 €
или предлог цена
12 апр 13:01Branik za Audi A3 S Line 2009 / 2012

.


300 €
или предлог цена
02 апр 14:52Ford focus 1.8 TDCI “ Za Delovi “

Ford focus 1.8 TDCI Za delovi


88 €
или предлог цена
31 мар 17:58Fiat uno 1.0 “ Za Delovi “

Fiat uno 1.0 za delovi


88 €
или предлог цена
31 мар 17:32Lancia kappa 2.4 TDS “ Za Delovi “

Lancia kappa 2.4 TDS


88 €
или предлог цена
27 мар 18:17Matiz 800 “ Za Delovi “

Matiz 800 za delovi


88 €
или предлог цена
27 мар 13:34Passat 1.6 1.8 “ Za Delovi “

Passat 1.6 benzin za delovi


88 €
или предлог цена
26 мар 16:56Opel Corsa C 1.3 CDTI 51kw

Opel Corsa 1.3 CDTI 51kw 69ks Registracija cela godina 4 Novi gumi ...


2.800 €
или предлог цена
06 фев 11:10VW Golf V 1.9 TDI 77kw

Golf V 1.9 TDI 77 kw 105ks Registracija cela godina 2 Org kluci No...


4.800 €
или предлог цена
06 фев 11:05Peugeot 207 pezo

Se prodava peugeot 1.4 hdi 2008 Na stranski tabli Servisirana kompl...


2.200 €
или предлог цена
05 фев 17:46Peugeot 206 1.4 i “ Za Delovi “

Peugeot 206 1.4 i “ Za Delovi “ 55kw


88 €
или предлог цена
28 јан 14:54Audi A6 3.0 TDI 2014 2x Sline

Audi A6 3.0 TDI 2014 2x Sline Registrirano Full Servis Full Kasko Moz...


27.000 €
или предлог цена
26 јан 20:17Passat B5 1.9 TDi “ Za Delovi “

Passat 1999 1.9TDI 85kw 115hp


88 €
или предлог цена
18 јан 19:04Fiat marea na delovi

Se prodava fiat marea na delovi.2.0 benzin 20 ventili ima se skoro st...


25 €
или предлог цена
14 јан 12:24Polo 1.9 SDI “ Za Delovi “

Sve za polo samo na delovi


88 €
или предлог цена
19 дек 16:27Opel Corsa 1.0 “ Za Delovi “

Opel corsa 1.0i so 2 vrati Samo na delovi


88 €
или предлог цена
11 дек 23:10Bmw e60 525d “ Za Delovi “

Motor menjach na prefektna sostojba


88 €
или предлог цена
09 дек 14:47Renault Megane 1.9 “ Za delovi “

Renault megane 1.9 d za delovi


88 €
или предлог цена
02 дек 12:49GOLF 5 1.9 77kw 2007

GOLF 5 Tdi 1.9 77 kw 2007/08 A test folii Greaci na sedishte El st...


5.300 €
или предлог цена
06 ное 18:53GOLF 5 1.9 77kw 2007

GOLF 5 Tdi 1.9 77 kw 2007/08 A test folii Greaci na sedishte El st...


5.300 €
или предлог цена
06 ное 18:49Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам