Подкатегорија:
                   
45 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Suveniri

Prodavam Metalen sveknik 990 den. Kombiniran buf 550 den Pesocen c...


1 €
или предлог цена
01 авг 09:35Ogledalo

Cilindricno 135x60 cena1400 den vo ramka 072 555 302


1.400 МКД
или предлог цена
12 јул 15:51drveni rakotvorbi -letnikovci, kuki, tend,i pergoli

izrbotka na sekakov vid drveni ukrasi i potrebi za vasite gradini dv...


По Договор
или предлог цена
08 јул 22:49Уметнички слики

ОПИСОТ, НА ОГЛАСОТ, ЧИТАЈТЕ ГО, ДО КРАЈ СПЕЦИФИКАЦИИ: 01). ’’Старог...


4.500 МКД
или предлог цена
01 јул 01:30Ogledalo stilsko novo - 1500 den

Se prodava Ogledalo stilsko novo - namalena cena od 2200den na 1500 d...


1.500 МКД
или предлог цена
23 јун 09:49продавам 6 кристални чаши на столб.

продавам 6 кристални нови, неупотребени чаши на столб, погодни за под...


4.000 €
или предлог цена
21 јун 11:17Гоблен

Продавам гоблен, како на фотографијата (со рамка). Димензии 61 х 25 ...


2.000 МКД
или предлог цена
03 јун 18:02Prodavam Tapiserija za na zid.

Tapiserija za na zid.Cena 1000den.Tel 070823721


1 €
или предлог цена
22 мај 09:41Korpi pleteni za piknik, kamp, doma, pazar

Prodavam pleteni korpi za razni prigodi Sredna 1500 den Golema 2000 d...


1.500 МКД
или предлог цена
05 мај 13:15Hollywood Star of Fame-Совршен подарок

Продавам Холивуд звезда по ваша желба со рамка А4.Иста е како на слик...


500 МКД
или предлог цена
28 апр 20:22Dekorativen kamen i dekorativna cigla

Za sekojdnevno uzivanje - Razubavete go vasiot dom, vasata gradina il...


700 МКД
или предлог цена
19 апр 19:55STAKLEN BALON SRCA ZA RAKIJA VINO BURE I DR

SRCA 50L


3.000 МКД
или предлог цена
13 апр 10:33Bure 200 l.

Prodavam bure 300litri drveno so obraci 50 evra 070 327 497


100 €
или предлог цена
12 апр 11:44Vreteno

Rodajn/Vreteno staro poveke od 100godini.


250 €
или предлог цена
26 мар 19:05OMTANKSAM метална обувалка/ ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: челик > Боја: антрацит ...


470 МКД
или предлог цена
22 мар 16:44Ruski casovnik

Vo ispravna sostojba cena 700 den 072 555 302


700 МКД
или предлог цена
27 фев 15:04UMETNICKI SLIKI GRAFIKI CRTES GRAFIKA PORTRET UNIKAT

PRODAVAME UNIKAT SLIKI SEKOJA SLIKA IMA MAL TEKST ODGOVARAAT VO S...


2.000 МКД
или предлог цена
30 јан 16:43Цвеќе (3 големи цвеќиња) Бенџамин и Драцена

Бенџамин - Над 2 метри висина и 1.5 ширина - 4000 денари Две цвеќиња...


2.000 МКД
или предлог цена
28 јан 15:16figura

odlicno socuvana gips


500 МКД
или предлог цена
09 јан 08:02Novogodisna elka 126 cm-nova

Nova elka, spakovana. Ne e koristena. Ubava, razgraneta Visina 126 c...


500 МКД
или предлог цена
26 дек 09:02Novogodisno elka

Go prodavam so sve svetelki Visoka 2 metra


4.000 МКД
или предлог цена
10 дек 00:14FLADIS корпа / ИКЕА

Код на производ: 603.221.73 Карактеристики на производот: > Матер...


1.160 МКД
или предлог цена
30 јул 15:01SKUBB организатор / кутија за чевли / ИКЕА

Код на производ: 901.863.91 Карактеристики на производот: > Матер...


1.040 МКД
или предлог цена
20 јул 16:17Декоративна самолеплива фолија

Се продава декоративна самолеплива фолија за врата со димензија 97х20...


500 МКД
или предлог цена
21 јун 10:29Prodavam ogledalo

Prodavam novo Ogledalo 185/85 cm


10.000 МКД
или предлог цена
14 јун 11:40Гоблени

Продавам 7 гоблена (Willer). На секоја слика е наведена големина и це...


3.000 МКД
или предлог цена
20 мај 08:33Porsche logo izraboteno od drvo

Порше лого изработено од дрво за декорација во домот,гаража и сл. Ко...


700 МКД
или предлог цена
05 мар 21:14ogledala racno raboteni i komodi dekupaz tehnika

Golemo ogledalo 4000 den malo ogledalo 2500 den dekupaz komodi od 1...


1.500 МКД
или предлог цена
24 јан 07:52NOVOGODISNI ELKI - MAGACINSKI CENI !!!!!!!!

ПРОДАЖБА НА НАЈУБАВИТЕ НОВОГОДИШНИ ЕЛКИ ,МОДЕЛ КАКО БОР, СО ПРИРОДЕН ...


1.700 МКД
или предлог цена
29 дек 11:46Elka

Prodavam odlicna novogodisna elka


2.000 МКД
или предлог цена
01 дек 20:02Кујнски даски

Се продаваат гравирани кујнски даски со декорација по ваш избор ( Ваш...


300 МКД
или предлог цена
22 окт 10:38Izrabotuvam luksuzni ogledala

Izrabotuvam golemi luksuzni ogledala od masivno drvo i medijapan so 3...


3.990 МКД
или предлог цена
18 сеп 09:59Cvekinja

Prodavam dve cvekinja vo saksija edno e 800den


800 МКД
или предлог цена
29 авг 10:35Lazy bag x2

Se prodavaat 2 lazy bags idealni za kancelariski prostor i detski sob...


6.000 МКД
или предлог цена
21 авг 15:16Se prodava lampa od kovano zelezo

Vo odlicna sostojba


1.000 МКД
или предлог цена
09 авг 13:00Se prodava anticka zakacalka

Vo odlicna sostojba


500 МКД
или предлог цена
26 јул 20:46ОРИГИНАЛНИ ГОБЛЕН РАМКИ во СИТЕ ДИМЕНЗИИ за СУПЕР ЦЕНА

Гоблен рамки во неколку димензии, оригинални и сочувани. + гоблени...


По Договор
или предлог цена
12 мај 15:586m Вештачка Новогодишна Елка

Се продава вештачка елка со височина од 6m. Елката е користена за доч...


29.500 МКД
или предлог цена
30 ное 16:55Параван и табла

Се продаваат заедно или поединечно


4.500 МКД
или предлог цена
22 јул 18:06Бетонски украсни саксии

Рачна изработка на бетонски украсни саксии за цвеќе


1 МКД
или предлог цена
09 јун 21:54Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам