Кисела Вода
                           
4660 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Станови по најдобра цена

Во услови кога сите цени растат ние се грижиме за нашите идни клиенти...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

PRODAZBA NA STANOVI VO GRADBA KAJ ADORA

Се продаваат станови во градба во К.Вода во близина на Адора, на мирн...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

28 сеп 10:12Промовирано

Se prodava garsonjera

Се продава комплетно опремена гарсоњера во Кисела Вода на одлична лок...


5 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

05 окт 11:48Промовирано

Prodavam konstrukcija od baraka montazna

Prodavam konstrukcija od baraka metalna se demontira moze da se names...


5.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 19:46Куќа од 220 м2 со голем двор во нас.Пинтија

Се продава семејна куќа во нас.Пинтија од 222м2. со големо убаво уред...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 19:09Se izdava stan za preku leto(juni,juli)

Stan za Juni,Juli povolno za lugje sto se vrakjaat vo letniot period....


350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 18:53Kratok Prstoj (stan na den ili kratok period)

Se izdava stan na den ili pokratok period.Stanot e celosno namesten s...


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 18:53Се продава куќа

Се продава куќа во Драчево од 90 квадрати со подрумски простории и дв...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 18:30Se izdava

Se izdava kompletno namesten stan na Juzen Bulevar ,82m2,so dve klimi...


450 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 16:55  НОВ ОГЛАС

Se prodava plac vo dolno lisice

Se prodava plac vo dolno lisice 420m2 cena 35evra m2 poveke info na 0...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 16:55Se prodava plac vo pintija

Se prodava plac vo pintija na ubavo mesto 1200m2 cena 50evra za m2.po...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 16:54Se iznajmuva

Se iznajmuva stan na Juzen Bulevar novgradba so dva lifta so klimi in...


400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 16:47Se izdava namestena garsonjera vo K Voda kaj rampa 25m2

Се издава наместена гарсоњера во Кисела Вода кај Рампа ,25м2 со франц...


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 16:39  НОВ ОГЛАС

Prodavam plac 4760m2 vo Marino-industriska zona

Prodavam plac 4760m2 vo Marino,pozadi restoran rozenberg vo industris...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 16:19Kupuvam stan

Kupuvam stan so dve spalni sobi od 60.000 do 75.000 evra Telefon: 076...


60.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 16:18Изнајмуваме 28м2 нова невселена гарсоњера

Се изнајмува гарсоњера во нова зграда на 4 кат, на ул. “Иван Козаров“...


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 15:23PRODAVAM KUCA

Prodavam kuca vo kisela voda na dobra lokacija so izlez na dve ulici....


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 15:18PRODAVAME GARSONJERI VO GRADBA NA CESMA OD 34M2

Prodavame garsonjeri vo Kisela Voda na Cesma od 34m2 so posebna spal...


1.420 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 14:38Mavrovo/Маврово iznajmuvam novi apartmani

Се изнајмуваат апартмани веднаш до ски стазата со поглед на езерото и...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

Денес 14:31Izdavam kuka

IZDAVAM KUKA na pocetokot na Kisela voda kaj Stara rampa so dve poseb...


260 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 14:11Izdavam stanben prostor

Izdavam sprat od kuka vo Kisela voda na pocetokot kaj Adora zgradata ...


260 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 14:11ДРАЧЕВО

Продавам цтна во драчево спроти пазарот станот е на прв спрат 58м2 со...


50.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 14:08DRACEVO se prodava NIVA/PLAC

KP. STUDENICHANI KVADRATURA 2551м2. IMA PAT I BUNAR(VODA). SO CHIST...


26.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
27.000 €
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 14:02DRACEVO se prodava NIVA/PLAC

KP. DRACHEVO 2, KVADRATURA 4473м2 PO ELABORAT. DO GLAVEN PAT POSLE P...


200.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 14:02PRODAVAME PREKRASEN STAN VO KISELA VODA VO BLIZINA NA CESMA

Prodavame prekrasen stan vo Kisela Voda vo blizina na cesma. Stanot ...


1.150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:58  НОВ ОГЛАС

APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ, SHORT STEY FOR RENT

Se izdava apartmant za kratok prestoj vo Kisela voda idealen za vasit...


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:56Izdavam stan od 33m2 kaj Sampionce vo Kisela Voda

Izdavam namesten stan vo Kisela voda kaj Zur Market.


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:29Станови по најдобра цена

Во услови кога сите цени растат ние се грижиме за нашите идни клиенти...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Продавам стан во Кисела Вода од 60м2

Продавам стан во Кисела Вода на прекрасна локација во близина на учил...


75.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
80.000 €
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Se izdava plac so deloven prostor

Placot se naoga na bul.Boris Trajkovski, moze da se koristi za sekakv...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:00Crnice prodavam kat od kuka 65 m2 so 100 m2 dvor

Crnice prodavam kat od kuka so 100 m2 dvor cena 95000 evra.Katot e ko...


95.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Izdavam sprat od kuka

Izdavam sprat od kuka vo naseba Kisela voda.


8.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00Kukja vo N.Dracevo

Se prodava kukja vo N.Dracevo od 150 m2 so sopstveno parno i termoizo...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00Prodazba na KUKJA za ekstra cena

Куќата се наоѓа на одлично место под падините на Водно во Кисела Вода...


190.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00Стан за краток престој и ноќевање

Grkov Apartment се наоѓа на ул. Емил Зола 12А - Кисела Вода, во нова ...


25 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:48Kuka vo Dracevo

Se prodava kuka vo selo dracevo cenata nee fiksna info na tel 078 394...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 12:12Se izdava deloven objekt

Se izdava deloven objekt na tri sprata vo Skopje Kvadratura 2000m2 ...


1.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Магацини

Денес 12:06Se izdava deloven objekt Skopje,Kisela Voda

Se izdava deloven prostor na Bulevar Boris Trajkovski so kvadratura ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 12:06NOV,PRAKTICEN TROSOBEN STAN VO KISELA VODA

ШИФРА 6083 Импулс недвижности издава сосема нов,практичен трособен ...


400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:05Се продава трособен стан во Кисела Вода

Се продава целосно опремен трособен стан од 52 м2 во Кисела Вода на у...


63.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 11:56Станови во градба во Кисела Вода - Димо Хаџи Димов

Се продаваат станови во градба на улица Димо Хаџи Димов бр. 90, П + 3...


1.350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 11:46SE PRODAVA STAN 61+9 TERASA, VO KISELA VODA KAJ OPSTINATA!

Se prodava namesten stan,so kujna,trpezarija,dnevna i golema spalna o...


65.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 11:38SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO KISELA VODA-RAMPA

ШИФРА- 804 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува наместен дво...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 11:34  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 117

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам