40 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Трафика

Продавам трафика 2.5 на 2.5 со инсталација.Вртете на овој број 078-32...


1.150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Денес 14:29Ken

Ken na prodazba 2,5 na 2,5 so instalacija za struja Vrtete na ovoj br...


1.150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Денес 14:28Prodavam Kamp Prikolka/KIOSK!

Се продава ново изработена подвижна приколка/киоск со дрво (обложена ...


3.600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

30 сеп 12:48Baraka (3x2) / Барака (3х2)

Барака во одлична состојба, изработена со одличен материјал и цврста ...


1.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

22 авг 02:49BARAKA VO DRACEVO

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики Вид на оглас: Се п...


40.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

26 јул 13:42БАРАКА ВО ДРАЧЕВО

СЕ ПРОДАВА СТАРА БАРАКА СО СМЕНЕТ НОВ ЛИМЕН КРОВ, ДОПОЛНИТЕЛНА ЛИМЕНА...


36.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

26 јул 13:42Кен

Продавам Метален Кен 2.5 на 2.5 со инсталација Вртете на овој БРОЈ 07...


1.150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

09 јул 15:35Baraka so dogradba Przino 160m2 plac 350m2

Se prodava postoechka samostojna baraka so dogradba vo Przino na sami...


180.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

07 јун 10:18Kiosk

Prodavam Ken 2,5 na 2,5 so instalacija za struja.Vrtete na ovoj broj ...


1.150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

22 мај 18:23Продавам Кен

Продавам Кен 2.5 на 2.5 Вртете на овој број 078-323-927


1.150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

19 мај 15:35PRODAVAM ELEMENTI OD BARAKA

elementi od baraka sami da ja rasturite


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

16 апр 17:45Prodavam elementi od baraka

Prodavam elementi od baraka sami da ja rasturite


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

16 апр 17:38СЕ ПРОДАВА БАРАКА 120М2 ВО КИСЕЛА ВОДА ИТНО!!!

SE PRODAVA BARAKA VO KISELA VODA-NASELBA 11 OKTOMVRI ( posledna 4ka )...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

18 фев 11:35BARAKA VO DRACEVO, vo blizina na pazarot

Se prodava baraka vo n.Dracevo vo blizina na pazarot. Lokacijata e mi...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

30 авг 09:27PRODAVAM BARAKA SO DOGRADBA

BARAKA SO DOGRADBA, VO NASELBA DRACEVO, NA SAM AGOL, NA GLAVNA I SPOR...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

01 фев 23:37Барака подвижна 3,5 х 2,5

Барака подвижна 3,5 х 2,5 погодна за секоја намена обложена со лим,со...


1.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

11 јан 21:47Trafika

Dupla trafika 4 na 2 metri zdrava ne skapana ocuvana ne propusta nigd...


500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

21 авг 08:17БАРАКА ВО ДРАЧЕВО

СЕ ПРОДАВА СТАРА БАРАКА СО СМЕНЕТ НОВ ЛИМЕН КРОВ, ДОПОЛНИТЕЛНА ЛИМЕНА...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

07 јул 12:37prodavam baraka cena po dogovor

prodavam baraka na agol pomegju boris trajkovski i srbija (na sporedn...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

05 јун 15:11Baraka Iznajmuvanje Барака изнајмување издавање

се издава барака во населба драчево од 65 квадрати купатило кујна и 3...


120 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

17 фев 23:02Se izdava

Kompletno renovirana i namestena baraka na prvomajska sproti lukoil k...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

21 апр 18:32СЕ БАРА БАРАКА ИЛИ ПЛАЦ ВО ПИНТИЈА

Се бара барака или плац во Пинтија. Кон.тел. 070 217-085


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

12 мар 15:29KONTJNERI HIT VO MAKEDONIJA BRZA ISPORAKA EXTRA KVALITET

NAJEVTINO VO MAKEDONIJA IZRABOTKA NA MONTAZNI KONTEJNERI,KUKICKI.ZA ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

06 мар 18:13KONTEJNERI BROJ 1 VO MAKEDONIJA

PROIZVOTSTVO I PRODAZBA NA MONTAZNI KONTEJNERI ZA SEKAKVA NAMENA.


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

06 мар 18:13KONTEJNERI EKSTRA KVALITET BROJ 1 NA PAZAROT

NAJEVTINO VO MAKEDONIJA IZRABOTKA NA MONTAZNI KONTEJNERI,KUKICKI.ZA ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

06 мар 18:13KONTEJNERI UNIKATNI (NAJPOVOLNI CENI VO MAKEDONIJA)

PROIZVOTSTVO I PRODAZBA NA MONTAZNI KONTEJNERI,VIKENDICKI,BARAKI,TRAF...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

06 мар 18:13KONTEJNERI ,BARAKI NAJEFIKASNO STANBENO RESENIE.

IZRABOTUVAME MONTAZNI BARAKI,VIKENDICKI PO NAJPOVOLNI CENI VO MK ,KOM...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

06 мар 18:13KONTEJNERI EXTRA CENA BRZA ISPORAKA

NAJEVTINO VO MAKEDONIJA IZRABOTKA NA MONTAZNI KONTEJNERI,KUKICKI.ZA ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

06 мар 18:13KONTEJNER 4,00 - 2,40 - 2,50 PRODAVAM

PRODAVAM KONTEJNER SO DIMENZII 4.00*2.40*2.50 POGODEN ZA KANCELARIJA,...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

06 мар 18:13KONTEJNERI. NAJEVTINO VO MAKEDONIJA. NOV MODEL UNIKAT.

NAJEVTINO VO MAKEDONIJA IZRABOTKA NA MONTAZNI KONTEJNERI,KUKICKI.ZA ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

06 мар 18:12KONTEJNERI (VIKENDICKI,KIOSCI,TRAFIKI)

PROIZVODSTVO I PRODAZBA NA MONTAZNI KONTEJNERI,VIKENDICKI,TRAFIKI,KIO...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

24 фев 09:19СЕ БАРА БАРАКА ИЛИ ПЛАЦ ВО ПИНТИЈА

Се бара барака или плац во Пинтија. Кон.тел. 070 217-085


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

22 фев 14:42KONTINJERI (VIKENDICKI,TRAFIKI,KIOSCI)

PROOZVOTSTVO I PRODAZBA NA NOVI MONTAZNI KONTINJERI,VIKENDICKI,TRAFIK...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

08 фев 09:26VIKENDICI,BARAKI,KUKICKI EKSTRA CENA NAJKVALITETNI NA PAZARO

IZRABOTKA NA VIKENDICKI,KUKICKI ZA ZIVEENJE SO EKSTRA IZOLACIJA I KLU...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

06 фев 21:36KONTEJNERI. (TRAFIKI,KIOSCI,BARAKI,KUKICKI)

NAJEVTINO VO MAKEDONIJA IZRABOTKA NA MONTAZNI KONTEJNERI,KUKICKI.ZA ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

06 фев 21:35Se Prodava Baraka vo Kisela Voda

Se prodava baraka vo 11 Oktomvri-Kisela Voda 96m2 so plac204m2. Barak...


70.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

20 дек 11:59Se prodava baraka vo Lisice

Se prodava baraka vo Lisice od 70m2 +16m2 garaza Flow i plac 260m2. I...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

12 дек 17:45Барака во н. Драчево

Се продава двоспратна барака 80 м2 и 250м2 дворно место во н. Драчево...


45.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

11 дек 10:00Naselba Lisice

Se prodava baraka na atraktivna lokacija vo naselba Lisice, pogodna z...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

22 јул 18:05Se prodava Baraka so plac 819m2 vo Przino

Se prodava ili se dava na Investitori vo Przino baraka so dogradba ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

18 јул 02:44Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам