20 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Baraka (3x2) / Барака (3х2)

Барака во одлична состојба, изработена со одличен материјал и цврста ...


1.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

24 ное 01:52novi kontinjeri po naracka online

naracka online novi kontinjeri dimenzii dostapni 3x2 - 1800e 2x5...


1.800 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

19 ное 15:50Трафика

Продавам трафика 2.5 на 2.5 со инсталација.Вртете на овој број 078-32...


1.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

01 ное 10:04Барака со доградба

Се продава вкупно 120 м2 станбена површина, со двор, летна кујна, гар...


65.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

31 окт 12:10Ken

Ken na prodazba 2,5 na 2,5 so instalacija za struja Vrtete na ovoj br...


1.150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

03 окт 14:28BARAKA VO DRACEVO

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики Вид на оглас: Се п...


40.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

26 јул 13:42БАРАКА ВО ДРАЧЕВО

СЕ ПРОДАВА СТАРА БАРАКА СО СМЕНЕТ НОВ ЛИМЕН КРОВ, ДОПОЛНИТЕЛНА ЛИМЕНА...


36.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

26 јул 13:42Кен

Продавам Метален Кен 2.5 на 2.5 со инсталација Вртете на овој БРОЈ 07...


1.150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

09 јул 15:35Baraka so dogradba Przino 160m2 plac 350m2

Se prodava postoechka samostojna baraka so dogradba vo Przino na sami...


180.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

07 јун 10:18Kiosk

Prodavam Ken 2,5 na 2,5 so instalacija za struja.Vrtete na ovoj broj ...


1.150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

22 мај 18:23Продавам Кен

Продавам Кен 2.5 на 2.5 Вртете на овој број 078-323-927


1.150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

19 мај 15:35PRODAVAM ELEMENTI OD BARAKA

elementi od baraka sami da ja rasturite


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

16 апр 17:45Prodavam elementi od baraka

Prodavam elementi od baraka sami da ja rasturite


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

16 апр 17:38BARAKA VO DRACEVO, vo blizina na pazarot

Se prodava baraka vo n.Dracevo vo blizina na pazarot. Lokacijata e mi...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

30 авг 09:27PRODAVAM BARAKA SO DOGRADBA

BARAKA SO DOGRADBA, VO NASELBA DRACEVO, NA SAM AGOL, NA GLAVNA I SPOR...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

01 фев 23:37Барака подвижна 3,5 х 2,5

Барака подвижна 3,5 х 2,5 погодна за секоја намена обложена со лим,со...


1.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

11 јан 21:47Trafika

Dupla trafika 4 na 2 metri zdrava ne skapana ocuvana ne propusta nigd...


500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

21 авг 08:17БАРАКА ВО ДРАЧЕВО

СЕ ПРОДАВА СТАРА БАРАКА СО СМЕНЕТ НОВ ЛИМЕН КРОВ, ДОПОЛНИТЕЛНА ЛИМЕНА...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

07 јул 12:37prodavam baraka cena po dogovor

prodavam baraka na agol pomegju boris trajkovski i srbija (na sporedn...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

05 јун 15:11Baraka Iznajmuvanje Барака изнајмување издавање

се издава барака во населба драчево од 65 квадрати купатило кујна и 3...


120 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

17 фев 23:02Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам