1127 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MLIN NA PRODAZBA

Se prodava mlin na samo 4km od centar na Kumanovo, vo blizina na Fami...


270.000 €
или предлог цена
29 јан 22:05Промовирано

CNC DRILLING MACHINE

🔘 Автоматизирана машина со висока прецизност ,моќност , енергетска е...


1 €
или предлог цена
Денес 15:01Алати за CNC машина

Нудиме нови професионални алати за машинска изработка на мебел и обра...


1 €
или предлог цена
Денес 15:01Машини за изработка на плочест мебел

Gomatic Куманово Ви нуди : ➡️ Голем избор на нови и половни машини...


1 €
или предлог цена
Денес 15:01VILUSKI ZA POMFRIT -VILUSHKA Per POMFRIT

Se prodavat viluski za pomfrit na malo i golemo extra kfalitet vers...


1 €
или предлог цена
Денес 14:28Lazicki za Caffe i viluski za Pomfrit extra cena

Se prodava lazicki za caffe i viluski na malo i golemo dostava niz ce...


30 МКД
или предлог цена
Денес 14:28ALUMINSKI KOVANI I ROLETNA OGRADI

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA SITE VIDOVI OGRADI KAPII TENDI NASTRESNICI...


30 €
или предлог цена
Денес 14:15Duvalka za lisnato testo

Mnogu socuvana pecka za lisnato testo Wishell Germanska


10 €
или предлог цена
Денес 13:26Kompresor inverter SCR20PM2 - 15KW

Компресор SCR20PM2 Моќност: 15KW Капацитет: 2400 l/min (по потреба...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:01Iznajmuvam Agregat 8 kw

Iznajmuvam Agregat 8 kw trofazen moj prevoz Skopje Kumanovo cena po ...


20 €
или предлог цена
Денес 12:09Wap visok pritisok 250 bar

Se prodava wap inter pump 250 bara mnogu mokjen servisiran spremen za...


800 €
или предлог цена
Денес 12:09Ugostitelska oprema skara, sporet na plin gas/ OUTLET

OUTLET понуда за последни парчиња Блок работна маса со ормар x3 Г...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:21Elektricna pecka furna za pica/ OUTLET

OUTLET понуда за последно парче 72х72cm внатрешни димензии Капацитет...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:21Toster za vafli profesionalen/ OUTLET

OUTLET понуда за последно парче!!! Професионален Fortis® дупли ротац...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:21Profesionalen inoks vertikalen frizider/ Vertikalna razlada

Професонален фрижидер со капацитет од 700литри. Комплетно изработен о...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:21Mashina za perenje bekatonki plocki I drugi

Mashina za perenje bekatonki I plocki I drugi vidovi na plocki,uvezen...


1 €
или предлог цена
Денес 09:08Bazen so camci

Bazen 12x16 m dubocina 60cm so 4mali i 4 golemi camci so jetoni 5000...


5.000 €
или предлог цена
Денес 09:01Bazent s camci

Se prodava bazen so 4+4 =8 camci bazen e 12x16 dubok 60cm camci so ze...


5.000 €
или предлог цена
Денес 09:00BOSCH PWS20-230 nova donesena Svajcarska

2000V 6600min


8.900 МКД
или предлог цена
Денес 08:27Lupa za elektronicari

Se prodava nova lupa Parkside kupena od Lidl kako podarok. Nova, nar...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 00:46Kantirka "SINGER"

Se prodava kantirka "SINGER" so konec 40/3 i 60/3 So nea moze da se ...


190 €
или предлог цена
Денес 00:46ГЕНЕРАТОР НА ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА ГЕНЕРАТОР 380V

ОПИС: Бензински мотор, капацитет на резервоарот 15 литри, електриче...


44.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:17  НОВ ОГЛАС

Se prodava JACMEN,PCENICA I FACELIA

Se prodava jacmen i pcenica so proizvodstvo vo 2022 tel.071/291-314


1 МКД
или предлог цена
Вчера 21:34BANSEK STETON ITALY 600 C

PERFEKTNA SOSTOJBA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


1.600 €
или предлог цена
Вчера 21:08Plasticno bure 50l

Se prodava plastichno bure 50 litri so dva chepa Cena 500 den Tel ...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:07Машини приклучни неколку видови

Се продаваат половни(недовршени) приклучни машини: Хидраулична преса...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 20:02Cilinder presa

Cilinder vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
9 €
Вчера 17:42FREZA I SLAJFERICA ZA VRATI I MASIVNI PLOCI-EVTINO

Prodavam ispravna freza i slajferica za vrati i drveni ploci.Masinite...


350 €
или предлог цена
Вчера 14:29GLODALA -ALATI ZA FREZA

Prodavam glavi za freza 2 komada za nutovi, falcovi edna 10 sm visina...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:29SLAJFERICA -600 EVRA, MASIVNA LIENA -TURSKA

PRODAVAM SLAJFERICA ZA VRATI ,MASIVNI PLOCI I DR. ISPRAVNA I KOMPLE...


900 €
или предлог цена
Вчера 14:27Polici komodi za dukjan komoda polica stalazi stalaza

Se prodavaat aluminiumski ramki so stakleni polici za vo dukjan, prod...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

Вчера 11:28Pistol za silikon kako nov

Prodavam odlicen pistol za silikon bukvalno kako nov, potpolno isprav...


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:19Elektro motor 5.5 KW

Se prodava elektro motor 5.5 vadeno e od brizgalka masina boy germans...


300 €
или предлог цена
Вчера 10:30Aparat za varenje CO2

Aparat za varenje se prodava donesen od Svajcarija trofazen


2 €
или предлог цена
Вчера 08:17Kompresor

Kompresori se prodavaat doneseni od stranstvo


1 €
или предлог цена
Вчера 08:16Cirkular za kamen

Cirkular za kamen ,bekaton,cigli, mermer granitni plocki donesen od S...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:15Agregat

Agregat se prodava nov e donesen od Svajcarija


320 €
или предлог цена
Вчера 08:15Cirkular ger

Cirkular ger se prodava novi nekoristeni doneseni od Svajcarija


1 €
или предлог цена
Вчера 08:15Bateriska strafilica -AKU MAKITA 18V 2.0AH

Nova donesena od Svajcarija.


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 08:06MAGNETNA BRAVA ZA SOBNI VRATI

AGB ITALIJANSKA.


600 МКД
или предлог цена
Вчера 08:05Opinci za igranje

Izrabotka na razni vidovi na opinci , dajrinja i tapani


1.200 МКД
или предлог цена
05 фев 22:46Страна 1 од 29

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам