122 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

CNC DRILLING MACHINE

🔘 Автоматизирана машина со висока прецизност ,моќност , енергетска е...


1 €
или предлог цена
Денес 15:01Kompresor inverter SCR20PM2 - 15KW

Компресор SCR20PM2 Моќност: 15KW Капацитет: 2400 l/min (по потреба...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:01Wap visok pritisok 250 bar

Se prodava wap inter pump 250 bara mnogu mokjen servisiran spremen za...


800 €
или предлог цена
Денес 12:09Машини приклучни неколку видови

Се продаваат половни(недовршени) приклучни машини: Хидраулична преса...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 20:02Se prodavat

Se prodava


По Договор
или предлог цена
05 фев 20:09СЕ ПРОДАВААТ МАШИНИ ЗА ШИЕЊЕ КОЖА

Се продаваат машини за шиење кожа кантирки, рамни, цик цак и машина з...


1 €
или предлог цена
05 фев 13:14Co2 Aparat

Se prodava co2 aparat so vodna pumpa aparatot e vo odlicna sostojba z...


1.200 €
или предлог цена
05 фев 11:40GRADEZEN KOMPRESOR BroomWade CA1 - S ENGLAND

GRADEZEN KOMPRESOR VO ODLICNA SOSTOJBA KUPEN OD POLJOPRIVEDNA ZADRUGA...


1.850 €
или предлог цена
05 фев 10:40HIDRAULIKA AGREGAT ZILINDAR KLIP

HIDRAULIKA AGREGAT ZILINDAR KLIP


470 €
или предлог цена
05 фев 10:38KUTER ZA MESO ALPINA SCHWEIZ

SILNA PROFI MASINA ZEMENA OD 2 COVEKA MESARNICA VO CH !!!!! SO KO...


1.800 €
или предлог цена
05 фев 10:36CNC Fiber Laser Masini

MADE IN SERBIA AMTools iz Nisa sa ponosom predstavlaja svoje CNC pro...


1 €
или предлог цена
04 фев 23:40CNC Обработувачки Центри

AM Tools iz Nisa sa ponosom predstavlaja svoje CNC proizvode namenjen...


1 €
или предлог цена
04 фев 23:40CNC Струг

AM Tools iz Nisa sa ponosom predstavlaja svoje CNC proizvode namenjen...


1 €
или предлог цена
04 фев 23:40KOMPRESOR TRUDBENIK DOBOJ 500L

Prodavam kompresor vo ispravna sostojba 500l motor trofazen 4kw,rabot...


1.300 €
или предлог цена
04 фев 20:39ЧЕВЛАРСКА МАШИНА

Продавам чевларска машина за шиенје на ѓонови или меѓу-ѓонови (BLAKE ...


650 €
или предлог цена
04 фев 18:31Elektromotor 2.2kw monofazen

Se Prodava elektromotor 2 kw 2800 obrtai Sever monofazen 1.1 kw 28...


1 МКД
или предлог цена
04 фев 15:30Viljuskar paleten

Viljuskarcinja vo odlicna sostojba cena povolna


1 €
или предлог цена
04 фев 07:10Presa

Presa


1 €
или предлог цена
04 фев 06:56Reduktori i elektromotori

Poveke vidovi na elektro motori i reduktori


1 €
или предлог цена
04 фев 06:56Hidraulicna pumpa

Hidraulicna pumpan


1 €
или предлог цена
03 фев 16:02KOMPRESOR

KOMPRESOR


700 €
или предлог цена
03 фев 16:02Drebong za zelezo so alat i stolbna buselica

Prodavam drebong za zelezo , so alat i materijal , sheping i stolbna ...


10.000 €
или предлог цена
03 фев 14:55Novi pumpi za gorivo

2 pumpi za gorivo Adast edna so plin edna bez plin montaza gratis t...


По Договор
или предлог цена
02 фев 21:41TIG/CO2/aparati zavaruvanje

✅zavaruvanje ✅co2 ✅tig ✅aluminium ✅argon uvoz na sekakov vid na apar...


300 €
или предлог цена
02 фев 20:54konec poliester za koza

Konec poliester za koza I tapaciranje so golemina 10-ka, 20-ka,30-ka,...


100 МКД
или предлог цена
02 фев 09:27Oprema za avtoperalna pistoli za penomat i vap masini cetki

Oprema za avtoperalna -pistoli za penomat i za vap , - masina za te...


1 €
или предлог цена
01 фев 00:32DVOGLAV CIRKULAR GER BREVETTI ITALY

UPOTREBUVA PILA DO 350mm KOMANDA NA PNEUMATCKI NA NOZEN PEDAL PVC ALU...


1.400 €
или предлог цена
31 јан 07:48PILA GER CIRKULAR ZA METAL PEDRAZZOLI ITALY

PILA GER CIRKULAR ZA METAL VO ODLICNA SOSTOJBA VODENO LADENJE PILA OD...


650 €
или предлог цена
31 јан 07:47Brizgalka BOY 15

Prodava se brizgalka BOY 15 Bese vo ispravna sosojba se rasturi da ...


300 €
или предлог цена
29 јан 21:01ДИЗЕЛ ПУМПА ЗА ВОДА НОВА! / DIESEL WATER PUMP NEW!!

DIESEL WATER PUMP Type: 3" Power: 3.0HP Max.capacity: 1000L/MIN ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
500 €
29 јан 20:14Elektromotori Reduktori

Elektromotori i reduktori Novi i polovni


1 €
или предлог цена
27 јан 19:59Presa

Presa


1 €
или предлог цена
27 јан 17:41Hidromoror

Hidro motor nov


1 €
или предлог цена
27 јан 17:40Се продаваат машини за сечење на мермер

Се продаваат машини за сечење на блокови за мермер и гранит. Машина г...


1 €
или предлог цена
26 јан 13:52Masini za sienje na koza

Se prodavaat 12 industriski masini za sienje na koza .Site masini se ...


6.500 МКД
или предлог цена
25 јан 20:01Holzher uno1302

top sostojba krajno secenje,frezi,cirkli lepak na patroni info :07...


По Договор
или предлог цена
23 јан 21:17Industriska mashina za sienje i overlok

Industriska shtep masina prav shtep,cik cak i dupcalka komplet so pos...


200 €
или предлог цена
23 јан 10:32Elektromotor motor monofazen

Se Prodava elektromotor monofazen 0.5kw 1400 obrtaja ispraven od mes...


1 МКД
или предлог цена
20 јан 15:00Krojacka nikolaidis cirkular 2006 god 6 kw so predrezac

Krojacka nikolaidis 2006 god proizvedena,so dva motori edniot e predr...


1.800 €
или предлог цена
18 јан 23:11Elektro motori

Prodavam trofazni elek.motori so golemi kw i razlicni obrtai 30kw 14...


20 €
или предлог цена
18 јан 17:53Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам