107 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRO WELD 364 s/2 ac dc pro

profesionalen ac dc aparat 400ampera so ladenje kako nov malko korist...


1.500 €
или предлог цена
Денес 04:39mlin cekicar za stocna hrana

podavam mlin cekicar so leteki nozcinja so kapacitet od1000 do 1200 k...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:57Elektro motori

Prodavam trofazni elek.motori so golemi kw i razlicni obrtai 30kw 14...


20 €
или предлог цена
Вчера 18:56Машина за производство на тоалетна хартија

КОНТАКТ: 070 253 997 Машините се со трофазни мотори и се во одличн...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:58Masini za sienje

Prodavam NOVI ne koristeni Industriski masini za sienje BROTHER


300 €
или предлог цена
Вчера 10:15Elektro motori

Bonora 1,5kw 2800vrtezi monofazen Sever 1,5kw 1480vrtezi trofazen L...


120 €
или предлог цена
25 јан 19:16Kompresor

Nov kompresor koristen malku vo period od skoro dve godini Kompresoro...


1.700 €
или предлог цена
25 јан 18:06Elektromotor 2.2kw monofazen

Se Prodava elektromotor 4 kw 2800 obrta ispraven 2.2 kw 2800 na f...


1 МКД
или предлог цена
25 јан 17:05Elektromotor motor monofazen

Se Prodava elektromotor monofazen 0.5kw 1400 obrtaja ispraven od mes...


1 МКД
или предлог цена
25 јан 17:05Krojacka nikolaidis cirkular 2006 god 6 kw so predrezac

Krojacka nikolaidis 2006 god proizvedena,so dva motori edniot e predr...


1.600 €
или предлог цена
25 јан 09:04Novi pumpi za gorivo

2 pumpi za gorivo Adast edna so plin edna bez plin montaza gratis t...


По Договор
или предлог цена
24 јан 22:24Oprema za avtoperalna pistoli pravosmukalka vap

Oprema za avtoperalna penomat pistoli pravosmukalka za hemisko -pist...


1 €
или предлог цена
22 јан 15:29Hidraulicen agregat

Hidraulicen agregat


1 €
или предлог цена
22 јан 07:47Presa

Presa


1 €
или предлог цена
22 јан 07:47Reduktori i elektromotori

Poveke vidovi na elektro motori i reduktori


1 €
или предлог цена
22 јан 07:47Машини приклучни неколку видови

Се продаваат половни(недовршени) приклучни машини: Хидраулична преса...


1 МКД
или предлог цена
20 јан 10:38hidraulika pumpa agregat

hidraulika pumpa agregat 2 kom. hidraulik pumpe


220 €
или предлог цена
18 јан 07:53CNC Струг

AM Tools iz Nisa sa ponosom predstavlaja svoje CNC proizvode namenjen...


1 €
или предлог цена
17 јан 17:44CNC Обработувачки Центри

AM Tools iz Nisa sa ponosom predstavlaja svoje CNC proizvode namenjen...


1 €
или предлог цена
17 јан 17:44CNC Fiber Laser Masini

MADE IN SERBIA AMTools iz Nisa sa ponosom predstavlaja svoje CNC pro...


1 €
или предлог цена
17 јан 17:44Hidromoror

Hidro motor nov


1 €
или предлог цена
14 јан 18:49Pumapa za voda

Puma za navodnuvanje 3 kw


1 €
или предлог цена
14 јан 18:49Hidraulicna pumpa

Hidraulicna pumpan


1 €
или предлог цена
14 јан 18:49Kompresor Doboj

Trudbenik Doboj ispraven samo elektro motor fali go ukradoa Cigani ...


500 €
или предлог цена
14 јан 08:01Oprema za avtoperalna penomat pistoli pravosmukalka cetkarka

Oprema za avtoperalna penomat pistoli pravosmukalka cetkarka -Petoma...


1 €
или предлог цена
11 јан 17:28Mlin Cekicar i siloz 500 do 600 kg

Se prodava mlin vo mnogu dobra sostojba 2 godini koristen za poveke i...


700 €
или предлог цена
07 јан 18:24Kompresor inverter 15KW

Се продаваат нови завојни компресори со инвертер технологија и со вгр...


4.500 €
или предлог цена
03 јан 17:50konec poliester za koza

Konec poliester za koza I tapaciranje so golemina 10-ka, 20-ka,30-ka,...


100 МКД
или предлог цена
02 јан 17:24Hidrauličen agregat

Hidrauličen agregat


1 €
или предлог цена
01 јан 20:40Presa

Presa


1 €
или предлог цена
01 јан 20:39PUMPI ZA BENZINSKA

PUMPI ZA BENZINSKA, ZA PRIVATNI POTREBI KOJ IMA CISTERNA ITN...SKORO ...


200 €
или предлог цена
25 дек 16:27Elektromotori Reduktori

Elektromotori i reduktori Novi i polovni


1 €
или предлог цена
25 дек 09:53Pumpa Grunfos za parno

Puma Grunfos za parno


7.500 €
или предлог цена
21 дек 14:50Kompresor doboj

Boca 1570 litra Kompresor Doboj Cena po dogovor VRTETE NA OVOJ BROJ 0...


111 €
или предлог цена
18 дек 23:38Ventilator

Prodavam komplet 10 komada ventilatori v odlicna sostojba trofazni m...


1 €
или предлог цена
17 дек 19:43ЧЕВЛАРСКА МАШИНА

Продавам чевларска машина за шиенје на ѓонови или меѓу-ѓонови (BLAKE ...


650 €
или предлог цена
17 дек 14:20Kомплетна линија за производство

Kомплетна линија за производство. Текст: Се продава комплетна линиј...


1 €
или предлог цена
17 дек 09:04Kompresor 400l

Kompresor 400l vo mnogu dobra sostojba


1.300 €
или предлог цена
17 дек 08:03Dvostrana stolba brusalka

Dvostrana stolbna brusalka trofazna


400 €
или предлог цена
17 дек 08:03PECKA DUVALKA MIWE

Prodavama pecka duvalka marka MIWE so komora za odrzuvanje na gotov p...


12 €
или предлог цена
14 дек 22:06Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам