7017 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW POLO 1.2 tdi 2012 godina

VW POLO 1.2tdi 2012G FULL OPREMA START STOP BLUEMOTION ODLICNA S...


6.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Citroen C3 picasso 1.6 hdi 2010

Kolata e vo perfektna sostojba bez nikakva maana i dopolnitelni vlozu...


4.400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

18 мар 16:16Промовирано

BMW 318d

Se prodava BMW 318 d vo odlicna sostojba. Redovno servisirano i odrz...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

10 мар 14:20Промовирано

Bandasi za imt 533 539 mf

Za inf zvoni


1 €
или предлог цена
Денес 14:42delovi za imt 533 539 540 542 mf 135 35

za inf zvoni


1 €
или предлог цена
Денес 14:42Mercedes C180 BlueTec

Poveke info na 078 708 332


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 13:15BALIRACKA JOHN DEERE 224 T

Informacii na tel 033 371 300 , 078 371 300 ,077 682 682


1 €
или предлог цена
Денес 13:09VW POLO 1.2 tdi 2012 godina

VW POLO 1.2tdi 2012G FULL OPREMA START STOP BLUEMOTION ODLICNA S...


6.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 13:00Reno Espace 2006/07 7sedla

Se prodava reno espace 2006/7 god 88kw / 120 konja 1.9 dizel So 7...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 13:00Golf 5 plus 1.9

Golf 5+ 1.9 105ks registrirana do 7 mesec 17 bandasi so letni gumi...


4.700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 11:40BMW X5 za delovi(se prodava komplet)

Mozna e zamena za malo vozilo


1.783 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 10:53  НОВ ОГЛАС

Citroen C3 Cabrio Kabriolet

Citroen C3 Pluriel , Kabriolet so 4 sedista 2008god Full opema...


3.150 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.200 €
Виница

Автомобили

Денес 10:39BMW X5 za delovi(se prodava komplet)

Mozna e zamena za nekoe malo vozilo


1.583 €
или предлог цена
Денес 10:34  НОВ ОГЛАС

Ford tourneo connect

Uvezen od CH


4.870 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.000 €
Виница

Автомобили

Денес 10:26Bandazi so gumi od BMW F10 MOZE I ZA DRUGI BMW

Bandazi so letni gumi izvadrni od bmw f10 Pasuvat i na drugi bmw Pr...


Денес 10:11Kia Sorento

Kolata e vo odlicna sostojba mashinski i karoseriski, vredi da se vid...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 09:16Audi A6 2.7TDI Quattro

Voziloto e vo besprekorna sostojba napraven servis registrirano cela...


10.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
11.199 €
Виница

Автомобили

Денес 08:35FIAT BRAVO 1.9JTD 2008

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA 078-546-668


2.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 08:35BANDASI 5x112 20 SO NOVI GUMI

NOVI GUMI


Денес 08:35PORSCHE PANAMERA 3.0D 2013 STAKLOO

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA MOZE ZAMENA


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 08:35BMW 630I 2008 CABRIO

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA SO FULL OPREMA KROVOT RABOTI 078-5...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 08:35SMART FORFOUR 1.5CDI 2005

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA 078-546-668


2.650 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 08:35MERCEDES ML350 BLUTEC 2012 CH

DZIPOT E VO TOP SOSTOJBA UVEZEN OD CH 239xxx km (SO PROVERKA KA...


28.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
29.999 €
Виница

Автомобили

Денес 08:35KIA CERATO 1.5 DIZEL 2005 *AUTO PLAC MECE*

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA


1.850 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 00:26  НОВ ОГЛАС

MASERATI QUATTPORTE 4.2 *AUTO PLAC MECE*

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA NE CARINETA 4.2 BENZIN 420HP


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 00:23  НОВ ОГЛАС

NISSAN 350Z 2005 *AUTO PLACE MECE*

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA MOZE ZAMENA


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 00:20  НОВ ОГЛАС

NISSAN PATHFINDER

Se prodava Nissan Pathfinder 2007 god uvezen od Svajcarija, za 7 osob...


10.400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 22:48Fiat Stilo Karavan

Se prodava Fiat Stilo 1.9 Multijet Treba da se smeni Zamaec inaku se...


2.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 18:47HONDA CR-V 2.2CTDi 150ks 12g EURO5 4X4

HONDA CR-V 2.2CTDi 150ks 6brzini 4X4 EURO5 195000KM SO SERVISNA KN...


11.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 18:38VW POLO 1.2 TDI 55KW BLUEMOTION 12g

Fuul oprema za modelot Registirano do 11mesec 2023g Napraveno kompl...


5.999 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.200 €
Виница

Автомобили

Вчера 18:38VW POLO 1.4 TDI 55KW BLUEMOTION 16G FACE

Kolata e kako nova Registrirana cela godina Perefektna sostojba B...


8.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 18:38AUDI A3 2.0TDI 140ks 12g SPORTBACK PANORAMA

Proizvedeno 13 11 2012godina Uvezeno od 🇩🇪 plateni site davacki d...


8.950 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 18:38AUDI A8 50TDI 286KS

Perefektna sostojba kupeno novo od porse makedonija Bez zameni


80.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 18:38FIAT PANDA 1.3MULTIJET PANORAMA UVOZ OD CH

Perefektna sostojba 170iljadi km so garancija za km Plateni site d...


3.150 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 18:38Golf 3 plastiki za pragovi

Prodavam 2 plastiki za pragovi za golf 3 ednata e malku ostetena


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:48  НОВ ОГЛАС

AUDI A5 2.7TDI SPORTBACK / AUDI A5 2.7 TDI 2010GOD.

SE PRODAVA : AUDI A5 SPORTBACK MOTOR: 2.7TDI / 190KS GODINA: 2010 ...


13.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 14:30za delovi

delovi


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:51Airbag Toyota

078-213-333 078-669-666 078-393-313 Испорака по карго до сите гр...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:45Patosnici Audi A4 A5 2015-

078-213-333 078-669-666 078-393-313 Испорака по карго до сите гр...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:44MERCEDES GLE 350 COUPE AMG 2017 god

Mercedes GLE 350 AMG COUPE 2017 godina Panorama , led , distronik ...


63.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
64.000 €
Виница

Автомобили

Вчера 11:32AUDI A6 2.0 tdi 177 ks Avtomatik 2013 godina

AUDI A6 AVTOMATIK LED XENON -2.0 TDI 130 kw / 177ks - pom...


16.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 11:32KIA SPORTAGE 1.7 CRDI 85 kw 2012 godina

KIA SPORTAGE 1.7CRDI 85KW 2012 GODINA NA PROIZVODSTVO SERVISNA KNIG...


12.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
12.300 €
Виница

Автомобили

Вчера 11:32SUZUKI VITARA 1.9 dizel OFF ROAD

SUZUKI VITARA 1.9 dizel OFF ROAD -4x4. Spori , brzi -Godina na ...


8.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.900 €
Виница

Автомобили

Вчера 11:32Страна 1 од 176

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам