1071 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Elektromotor elektromotori motor elektro електро мотор

Голем избор на електромотори и редуктори


5 €
или предлог цена
21 сеп 21:37Промовирано

Cistilica za pvc prozori

Машината е компјутеризирана, ги чисти сите делови на агол, внатре над...


1 €
или предлог цена
28 сеп 22:53Промовирано

Golem izbor na Reduktori reduktor редуктор редуктори

Голем избор на motoreduktori vidi sliki ОДКУПУВАМ РЕДУКТОРИ И ЕЛЕКТР...


5 €
или предлог цена
21 сеп 21:37Промовирано

VAGA(ВАГА) ЕЛЕКТРОНСКА КОЛСКА ДО 20 ТОНИ ,БАЖДАРЕНА ваги

ЕЛЕКТРОНСКА ВАГА ЗА СОЛО КАМИОНИ И СИТЕ ТРАКТОРИ -МЕРЕН ОПСЕГ : М...


4 €
или предлог цена
Денес 16:33El.vaga,vagi za traktori,kamioni вага,ваги 20т

ЕЛЕКТРОНСКА ВАГА ЗА СОЛО КАМИОНИ И СИТЕ ТРАКТОРИ -МЕРЕН ОПСЕГ : МАХ...


5 €
или предлог цена
Денес 16:32Kamionski vagi,vaga(ваги,вага) од 20 до 50 тони

ЕЛЕКТРОНСКА ВАГА ЗА КАМИОНИ ,ТРАКТОРИ -МЕРЕН ОПСЕГ : МАХ=20,30,50...


7 €
или предлог цена
Денес 16:32ЕЛЕКТРОНСКА ВАГА (VAGA) 15/30kg verificirana (баждарена)

ВАГА Еlektronska 3/6/15/30kg;,nova,bazdarena, so 2 god. garancija -v...


3 €
или предлог цена
Денес 16:32ELEKTRONSKA VAGA(ВАГА-ВАГИ)VAGI DO 500 KG.

Se prodava elektronska vaga do 500kg . So platforma 600x700mm, 700x80...


330 €
или предлог цена
Денес 16:31Vaga,vagi,вага,ваги до150,300 и 500кг.

Се продаваат ваги нови 150,300 и 500kg. со платформи со димензија 40х...


250 €
или предлог цена
Денес 16:31Ел.вага,ваги платформски до 2000кг.VAGI,VAGA,NOVI

ВАГИ elektronski so platforma 1,25x1,25m;1,25х1,5m;1,5x1,5m;2x2mm. Me...


750 €
или предлог цена
Денес 16:31se prodava vaga za stoka

СЕ ПРОДАВА ЕЛЕКТРОНСКА ВАГА: -Сточна не заградена со платформа 1х2 м...


749 €
или предлог цена
Денес 16:31Elektronska vaga(вага) 2×2 metra do 2000 kg so ekstra cena

Продавам вага електронска со челична платформа 2х2метра ,со мерен опс...


900 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

Денес 16:31ЕЛЕКТРОНСКА ВИСЕЧА-КРАНСКА 3Т,5Т,10Т -ВАГА,ВАГИ,VAGA,VAGI

СЕ ПРОДАВААТ КРАНСКИ ВИСЕЧКИ ВАГИ СО МЕРЕН ОПСЕГ: -1000kg(1t)-ПОДЕЛО...


250 €
или предлог цена
Денес 16:30ЕЛЕКТРОНСКА ВАГА (VAGA) do 2000 kg (za paleti)

Prodavam viluskar so vaga so 4 merni kelii za merejne na paleti od 10...


749 €
или предлог цена
Денес 16:30Vaga,vagi,вага,ваги на вилушкар рачен

Prodavam viluskar PALETAR so vaga so 4 merni kelii za merejne na pale...


750 €
или предлог цена
Денес 16:30Se prodava vaga kamionska do 50t. 18x3m

Vaga do kamionska do 50t. So dimenzija na platforma 18x3 metra nova.V...


7 €
или предлог цена
Денес 16:29СЕ ПРОДАВА ВАГА,VAGI,VAGA КАМИОНСКА ДО 50Т-СО ДИМЕНЗИЈА 14Х3

ПРОДАВАМ КАМИОНСКА ВАГА ЧЕЛИЧНО-БЕТОНСКА СО ДИМЕНЗИЈА 14Х3 И 18Х3 МЕ...


5 €
или предлог цена
Денес 16:29СЕРВИС,ВЕРИФИКАЦИЈА(БАЖДАРЕЊЕ) НА СИТЕ ВИДОВИ ВАГИ (VAGI)

Servis, bazdarejne i vagi- vaga PRODAVAME SEKAKOV TIP NA VAGA: NO...


1 МКД
или предлог цена
Денес 16:29Akreditirana labaratorija za vagi,vaga(Вага,ваги)ВАГАР ГАПЕ

АКРЕДИТИРАНА ЛАБАРАТОРИЈА ЗА МАСА (ВАГИ ) КЛАСА II,III,IIII до 50 00...


1 €
или предлог цена
Денес 16:29skele podopiraci podupiraci za fasada i ploci

se iznajmuvaat podopiraci i skele skele fasadi, fasada, ploca pl...


2 €
или предлог цена
Денес 14:05Fiskalna kasa Duna Severec Vardarec

Se prodavaat fiskalni kasi Duna Vardarec i Severec vo ispravna sostoj...


1 €
или предлог цена
Денес 14:04DIGITALNA VAGA 15 KG

Se prodava digitalna vaga za tezina do 15kg. Vagata e maksimalno socu...


1 €
или предлог цена
Денес 14:04СЕ ПРОДАВААТ МАШИНИ ОД ЛИМАРСКА ДЕЈНОСТ

Се продава : електричен рунд и обичен. сит машина. цена по договор.


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Kosacka Sip, prikolka

Kosackata e slovenska i e vo odlichna soatojba cena 600 € Prikolka za...


600 €
или предлог цена
Денес 13:00ОФСЕТ МАШИНА HEIDELBERG KOR ФОРМАТ 40X57Ccm ЕДНА БОЈА

Се продава Офсет машина за печатење HEIDELBERG KOR Формат - 40X57cm с...


225.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:02Dve komori/komora DORIN 21 m3 i 15 m3

Се продаваат две комори, од 21м кубен и 15 м кубни и двете со Дорин м...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:47ОТПАДНО ДРВО БУКА/ OTPADNO DRVO BUKA.

Се продаваат крајници во сандаци по 1.2 до 1.4 метри просторни,отпадн...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.200 МКД
Денес 07:18Prodazba na EURO PALETI 1 i 2 klasa ☎️070/488-968☎️

Prodavam EURO PALETI 1200X800 cm imame isto i obicni paleti 1200X800...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:18БУКОВИ ПЕЛЕТИ А1 ПРЕМИУМ / BUKOVI PELETI A1-KLASA PREMIUM!

Продавам БУКОВИ ПЕЛЕТИ на големо и мало А1 класа изработени 100% од ...


430 МКД
или предлог цена
Денес 07:18Instrument-tester za zener diodi od 1v do 50 v

Mnogu tocen i kvaliteten instrument,tester za zener diodi od 1v do 50v


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:09kercher wap kef

prodavam masina kef ispravna servisirana 130 evra servis napravena vo...


500 €
или предлог цена
Вчера 21:02karcher so topla voda

karcher so topla voda ispraven sega servisiran komplet site simerinzi...


600 €
или предлог цена
Вчера 21:01Giro aparat nov na plin

Prodavam Giro aparat nof na plin.


299 €
или предлог цена
Вчера 21:01Se podava topol stol rabotna masa I umivalnik

Topol stol rabotna masa umivalnik seto prohrom.


50.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:01Hidromotor hidro motor хидромотор хидро мотор

Голем хидромотор изваден од 10 тонска подвижна дигалка i drugi pomali


300 €
или предлог цена
Вчера 19:46Stop tasteri pecurki стоп тастери печурки

Нови


200 МКД
или предлог цена
Вчера 19:46Spiralna zavojna pumpa za gusti materijali пумпа за густо

Спирални пумпи за густи материјали. Имам и редутори за нив


5 €
или предлог цена
Вчера 19:46Hidraulicni klipovi klip клипови клип хидрауличен

Големи нови клипови со 150мм клип и 200мм тело во фи должина 80 см на...


5 €
или предлог цена
Вчера 19:46Reduktor reduktori редуктори редуктор

Ispraven golem reduktor tezok okolu 120 kg so redukcija od 40/1 so os...


5 €
или предлог цена
Вчера 19:46Sklopki 250 amperi склопки

Нови 250 амперски склопки


50 €
или предлог цена
Вчера 19:46Masina za rezbarenje резбарење

Германско производство потполно исправна монофазна со подвижна даска ...


100 €
или предлог цена
Вчера 19:46Prekidaci shtekeri прекидачи штекери

Нови . Има и дупли вградни


30 МКД
или предлог цена
Вчера 19:46Golem vibro motor motoro vibrator vibratori вибратор вибро

Се продава вибро мотор од 6 кв со 1400 вртежи тежок 243 кг со два те...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 19:46Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам