Подкатегорија:
                   
254 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Profesionalna montaza na laminat

Nudime profesionalna montaza na sekakov vid laminat so dolgogodisno i...


80 МКД
или предлог цена
25 јул 15:17Промовирано

Bodovod /Odvod/Parno/Sanitarija

Vrshime profesionalni uslugi okolu vodovod. odvod,parno , montaza na ...


1 €
или предлог цена
05 сеп 08:47Промовирано

Busenje beton so kruni

Busenje beton so dijamantski kruni od f 50 do f 300 mm ili so poveke ...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

15 авг 08:30Промовирано

Zvaruvac izrabotk na konstrukci / заварувач

Zavaruvac rabotam zelezni konstrukcii, ogradi,,natsresnici so elektri...


50 €
или предлог цена
Вчера 23:32Elektricar/Електричар

Електричар на повик Секаков вид на електричарски услуги -поставува...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:11METALNI RAMKI ZA PROZOR I DRUGO

PRODAVAM RAMKI ZA PROZOR I DRUGO SO DIMENZI,VISINA 120 CM,SIRINA 51 C...


300 МКД
или предлог цена
Вчера 18:32  НОВ ОГЛАС

moleraj i fasadi

molerisuvanje i izrabotka na termoilzolacioni fasadi moleraj 25 den ...


15 €
или предлог цена
Вчера 16:14MOLER MOLERO-FARBARSKI USLUGI DEKORACII

Ekipata na Aleks dekor vi gi nudi slednive uslugi -Molerski uslugi ...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:18GRADEZNI RABOTI ,BETONIRANJE

Vrsime sekakov vid na uslugi od oblasta na gradezni raboti Renovira...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:17Molero fasaderski uslugi I gips karton

Brigada izvrsuva molero fasaderski uslugi,gips karton, dekorativni sm...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:59PVC I AL. ROLETNI, VENECIJANER, VARIOLAJT,KOMARNICI, PROZORI

ПРОИЗВОДСТВО, ИЗРАБОТКА И МОНТАЖА НА ПВЦ И АЛУМИНИУМ РОЛЕТНИ, ВЕНЕЦИЈ...


12 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

Вчера 08:28Барам мајстор за обновување на тенда и поставување

Барам мајстор за обновување на тендата од сликите (Димензии 100цм х 2...


4.500 МКД
или предлог цена
01 окт 20:15bushenje vo plocha

bushenje na dupki vo plocha betonsko platno armiran beton niz cela ma...


25 €
или предлог цена
01 окт 10:50Molero fasaderski uslugi I gips karton

Brigada izvrsuva molero fasaderski uslugi,gips karton, dekorativni sm...


1 €
или предлог цена
30 сеп 18:32PARKETARSKI USLUGI SO EKSTRA KVALITET

Parketarski uslugi mestenje,struganje poliranje lakiranje nijansiranj...


15 €
или предлог цена
30 сеп 16:08Parket Parketar montaza struganje lakiranje

Parketarski uslugi montaza struganje lakiranje poliranje nijansiranje...


15 €
или предлог цена
30 сеп 16:08Moler

molero farbarski uslugi na stanovi,zgradi,vlezovi,hodnici,liftovi,ogr...


1 €
или предлог цена
30 сеп 13:00Elektricar na povik

- Izvedba na novi Instalacii kako i prepravka na stari instalacii. -...


1 МКД
или предлог цена
30 сеп 09:17Vrsime busenje na betonski ploci

Vrsime busenje na betonski otvori so masina do 43 cm debelina so F...


80 МКД
или предлог цена
30 сеп 08:50Vodovod

Izvedba na site vodovi vodovod i odvod so busenje na ploci i zidovi s...


1.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 07:25parno servis montaza

parno servisiranje i montaza na elektricni kotli zamena na termostati...


1.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 07:25Secenje rusenje busenje beton digalka hidrofor parno

BUSAM ARMIRAN BETON SO KRUNI za aspirator F = 100 i F=120 mm i za ko...


1.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 07:24MONTAZA NA BEKATON PLOCKI

Vrsime profesionalna montaza na sekakov vid na bekaton plocki, mali i...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

29 сеп 10:59Rusenje i betoniranje

Rusime sekakoi betonski skali ogradi pregradni zidovi i usluga od gra...


100 €
или предлог цена
29 сеп 08:23Renoviranje na stanovi

Renoviranje na sranovi kuki kancelarii vodovod moleraj gips karton pl...


1 МКД
или предлог цена
29 сеп 08:22IZNAJMUVAM HILTA TORNA KRSAC NA BETON pikamer

Iznajmuvam golema Hilta krsac na beton, asfalt i kamen.


10 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

29 сеп 07:23ИЗРАБОТКА НА ПРОЕКТИ ЗА ВНАТРЕШНО И НАДВОРЕШНО УРЕДУВАЊЕ

-Изработка на проекти за внатрешно уредување (ентериер) за ресторан...


1 €
или предлог цена
28 сеп 12:39Водоинсталер отдзатнување канализацији до ф300 24/7

Професионално машинско одзатнување и чистење на вашата одводна мрежа....


3.000 МКД
или предлог цена
28 сеп 08:09Lepenje plocki

Profesionalno lepenje plocki cena po dogovor


1 €
или предлог цена
27 сеп 10:48rusenje so komresor digalka hidrofor

Rusam busam krsam sekakov beton i karpi so kompresor i so hilta vaden...


100 МКД
или предлог цена
27 сеп 09:14Proizvodstvo I servis na PVC vrati i prozori

Proizvodstvo na pvc prozori,vrati,roletni I komarnici. Vrsime sekakov...


1 €
или предлог цена
26 сеп 11:43Plockar

Izrabotuvame plocki veke 25godini so vrven kvalitet i povolna cena. ...


По Договор
или предлог цена
25 сеп 19:19MOLERAJ EKSTRA BRZO I KVALITETNO

Vrsime sekakov vid na molerajski uslugi farbanje vo site boi farbanje...


1 МКД
или предлог цена
24 сеп 08:43Elektricar na povik

Вид на оглас: Се продава - Izvedba na novi Instalacii kako i prepr...


1 €
или предлог цена
23 сеп 10:16Водоинсталатор

Сѐ што ви е потребно за вашето купатило и други услуги од водовод. ...


1 МКД
или предлог цена
22 сеп 13:41Secenje asfalt trotoari i iskop

Pravan premini za vodovod odvod parno struja so secenje asfalt beton ...


1.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 08:31Digalka izdavam

Izdavam digalka vrabec so nosivost do 500 kg i mesalka za beton. Diga...


1.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 08:31Parno proekt

Iskusen energeticar pravi proekti za parno greenje klimatizacija i ve...


3.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 08:28Gipsar moler fasader

Vrshime gipsarski, molerski i fasaderski uslugi. Moze da se vrshi i ...


40 МКД
или предлог цена
21 сеп 06:44Електричар

- монтажа на: Лустери, плафоњерки, штекери, прекинувачи, индикатори,...


По Договор
или предлог цена
20 сеп 20:14SANIRANJE NA KROVOVI, CISTENJE OLUCI

Vrsime pokrivanje, sanacija na krovovi so lim, keramidi, salonit. Ist...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

19 сеп 19:14Molerofarbarski uslugi

Molerofarbarski uslugi 15 den. m2 mr...


10 МКД
или предлог цена
19 сеп 15:39MOLER MOLERO-FARBARSKI USLUGI

Vrsime Molero-farbarski uslugi -Moleraj -Izrabotka na dekorativni ...


1 €
или предлог цена
18 сеп 15:43Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам