2305 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Motorola E7

Se prodava nov Motorola E7, neotpakuvan


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

06 авг 12:12Промовирано

IZNAJMUVANJE-PRODAZBA na koza boja bubici-bubica, бубица

**********IZNAJMUVANJE ZA SAMO 499 DENARI************* Najeftino i...


499 МКД
или предлог цена
26 јул 17:45Промовирано

IZNAJMUVANJE I PRODAZBA koza boja bubici-bubica, бубица

**********IZNAJMUVANJE ZA SAMO 499 DENARI************* Najeftino i...


499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

09 јун 11:41Промовирано

IPhone 12

Se prodava iPhone 12 nov 64gb staklo


539 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
550 €
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 22:57Huawei P10 litle kako nov malku koristen bez grebnatini

Prodavam koristen Huawei P10 litle kako nov malku koristen bez grebna...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 21:08Suunto Spartan Sport Wrist HR

Prodavam sportski chasovnik Suunto Spartan Sport Wrist HR - crna bo...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 20:45Apple Iphone 7 black Mate 32GB

Prodavam Iphone 7 ( black Mate ) dobro socuvan, funkcionira se na neg...


5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 19:41  НОВ ОГЛАС

Iphone 5s dobro socuvan

Iphone 5s dobro socuvan, sve raboti super.


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 18:57HUAWEI P40 LITE GARANCIJA

socuvan kako nov vo kutija so garancija od a1 operator.. bez zameni


110 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 18:28  НОВ ОГЛАС

iPhone X so 64GB Black, raboti na site mrezi 100% Health

iPhone X so 64GB Black, raboti na site mrezi socuvan i kompletno...


15.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 18:24  НОВ ОГЛАС

HUAWEI GT2 PRO

Perfektno socuvan Kompletno pakuvanje Garancija do 10.2023 Mozna...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 17:48  НОВ ОГЛАС

IPHONE 13 PRO MAX 128 GB NOV NEOTPAKUVAN

Prodavam IPHONE 13 PRO MAX 128 GB NOV NEOTPAKUVAN


1.050 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 17:21Dodatoci za Mobilen Telefon

Nadvoresna baterija za Tel Cena 950 den Tel 075987889


950 МКД
или предлог цена
Вчера 17:15Bubici , Bubica (NOVI FABRICKI BUBICI - NE SE KINESKI

=== НОВИ НЕ КОРИСТЕНИ БУБИЦИ === --- Изнајмувам и продавам 100% н...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 16:54IZNAJMUVANJE I PRODAZBA koza boja bubici-bubica, бубица

**********IZNAJMUVANJE ZA SAMO 499 DENARI************* Najeftino i...


499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 16:41IZNAJMUVANJE I PRODAZBA koza boja bubici-bubica, бубица

**********IZNAJMUVANJE ZA SAMO 499 DENARI************* Najeftino i...


499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 16:41IZNAJMUVANJE I PRODAZBA mikro magnetni bubici-bubica, бубица

**Novo, Apsolutno nevidliva slusalka so neprimetliv predavatel koj mo...


399 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 16:41XIAOMI MI11T

Телефонот е со гаранција уште 16 месеци,користен е многу малце,причин...


300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
310 €
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 15:55Huawei Nova 9 !

Prodavam Huawei Nova 9 , telefonot e so vrni performansi i odlicen di...


13.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
14.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 15:54Nov neaktiviran Samsung A13

Samsung galaxy A13 pred dva dena kupen od VIP Neverlock, voopsto ne...


9.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 15:01Huawei Honor Silver Koristen mnogu malku

Se prodava Huawei Honor potpolno ispraven telefonot e mnogu malce k...


60 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 14:19Iphone 11Pro 64GB Socuvan maksimalno

Telefonot e bez grepka socuvan maksimalno raboti na site mrezi, se e ...


530 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 14:17  НОВ ОГЛАС

Otkup na mobilni telefoni

Najrealna isplata na vasiot mobilen telefon 24/7 📍iBuy Mobile 📞...


999 €
или предлог цена
Вчера 14:15iPhone 13 128GB --Novi---

iPhone 13 128GB --Novi Neaktivirani--- 12 Meseci Garancija internaci...


799 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
819 €
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 14:14PRODAZNA NA NOVI BUBICI (bubica , bubici )

- Бубиците се нови и со врвен квалитетни и даваат беспрекорно криста...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 13:36Honor 50 Lite НОВ НЕОТПАКУВАН (МОЖЕ И ЗАМЕНА)

Марка: HONOR 50 Lite Опис: - Телефоните се нови неотпакувани со ...


13.999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 13:32Alcatel телефони на копчиња

Супер телефони на копчиња, перфектни за повици, имаат слајд копче за ...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 13:32IPhone X 64GB БЕЗ ТОЧКА !

Се продава IPhone X како нов без ниедна забелешка на него. Телефонот ...


265 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 13:31Samsung Galaxy S5 mini ODLICEN TELEFON SO 6M GARANCIJA

Продавам прекрасен модел на Самсунг кој сеуште работи екстремно брзо,...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 13:31• Vi treba Hitno pari • Otkupuvam telefoni

• Vi treba Hitno pari • Otkupuvam telefoni Plakam kes na lice mesto ...


500 €
или предлог цена
Вчера 13:00NOV NEOTPAKUVAN XIAOMI M4 PRO 5G

Nov neotpakuvan, kupen od A1 so 24 meseci garancija. Vo Setec cena...


11.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 13:00Samsung Galaxy A52

Prodavam Samsung Galaxy A52, mnogu malku koristen nekolku meseci kako...


12.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 13:00Iznajmuvanje i prodazba na bubica, bubici бубица

НЕГОТИНО, КАВАДАРЦИ Блутут картичка бубица ✅Препишувајте без ника...


599 МКД
или предлог цена
Вчера 12:45Samsung buds live novi orginalni slusalki kupeni od thome

Rabotat na site android I ios


75 €
или предлог цена
Вчера 12:27Samsung A20 e ekstra socuvan kako nov dual sim

raboti na site mrezi


85 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 12:27Samsung note 10 lite ekstra socuvan raboti na site mrezi

top


209 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 12:27Apple (iphone) 13 pro max esktra nov pred 1 mesec aktiviran

koristen 5/6 dena bukvalno nov 256GB


1.095 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
1.100 €
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 12:26Apple(iphone) X odlicen nikogas ne servisiran

Doaga komplet so kutija i site dodatoci face detection✓ true tone✓...


265 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 12:26Apple(iphone) 7 odlicen raboti na site mrezi

doaga komplet so kutija


109 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 12:26ZA TELEFON GAMEPAD/JOYSTICK

🎮 Продавам Gamepad/Joystick за мобилни телефони кој одговара на сите...


300 МКД
или предлог цена
Вчера 12:17Xiaomi Poco F3 5G 8/256 A1 Garancija Deep Ocean Blue

Продавам перфектен мобилен телефон, марка Xiaomi, модел Poco F3 5G, с...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 12:12  НОВ ОГЛАС

TELEFONSKA CENRALA PANASONIC DIGITAL SUPER HYBRID 128 LINI

CENTRALATA E SKORO NOVA UPOTREBENA SAMO EDNA GODINA SO 8 VLEZNI I 16 ...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 11:28iPhone Xr 128GB - 6 Meseci Garancija

iPhone Xr 128GB 6 Meseci Garancija📝 Skrseno Zadno Staklo Cena👉23...


239 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 10:03  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 58

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам