Крива Паланка
                           
129 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SOBI KALIN KAMEN СОБИ КАЛИН КАМЕН

** Вила Света Вода се наоѓа на локалитет Калин Камен во атарот на се...


700 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Викенд куќи

Денес 17:14Куќа со двор и бавча

Легален објект со 124m^2 станбен простор - самостојно и 29m^2 помошни...


35.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Викенд куќи

Вчера 19:14SE PRODAVA KUKJA VO CENTAR NA KRIVA PALANKA

SE PRODAVA KUKJA VO CENTAR NA KRIVA PALANKA - NOVO GRADBA SO DELOVEN ...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

Вчера 17:58Se izdava deloven prostor

Delovniot prostor se naogja na glavna ulica vo blizina na Gradska Bol...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Деловен простор / Останато

Вчера 16:54Se izdava dukjan / deloven prostor

Dukjanot se naogja na glavna ulica vo blizina na Gradska Bolnica Nov...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

Вчера 16:54Kuka so bazen

Se prodava kukja so bazen na mirno mesto na 1.3 km od centarot na gra...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

19 мар 15:55Plac vo Kriva Palanka

Се продават два плаца за градба на куќа или пак целосно може од 1500...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

19 мар 13:21Niva ,Imot ,Varoviste

Se prodava niva so povrsina okolu 3000 m2 na idealno pogodno mesto ,...


33.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

18 мар 17:05Plac vo Baglak

Se prodava plac od 860m 2 vo Baglak ima prikluceno struja,voda,i p...


13 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

18 мар 09:24Kuka so deloven prostor i dvorno mesto

Се продава куќа со деловен простор и дворно место на поволна локација...


28.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

17 мар 13:19Издавање спрат од куќа

Се изнајмува спрат од куќа, опремен со намештај, греење парно може на...


150 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

15 мар 09:02КУПУВАМ Куќа/Стан К. Паланка

Понудете куќа или стан во Крива Паланка, градско подрачје, за контакт...


30.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

14 мар 20:46KEN BARAKA 3 TONA RENOVIRANA KOMPLET

SE PRODAVA KEN BARAKA RENOVIRANA KOMPLETNO DOLEN DEL SO DVA SLOJA NA ...


2.900 €
или предлог цена
Крива Паланка

Бараки, киосци, трафики

14 мар 11:30Se PRODAVA PLAC VO SELO KONOPNICA 968 Mk

Se prodava plac vo s.konopnica do magistralniot pat so gradski vodovo...


9 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

09 мар 17:23Niva do samiot pat pred benzinska Krater

Se prodava Niva do samiot pat pomegu Krter i Ljubinci Ranoovce so ci...


10.900 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

07 мар 18:31Se prodvaat tri parceli

Se prodvaat tri parceli site se edna do druga. Parcela br. 1486/1, p...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

05 мар 21:27se prodava

Nivata ima pristapen pat i moznost za priklucok na elektricna energij...


2.300 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

05 мар 20:46se prodava niva vo selo Psaca

Se prodava niva vo selo Psaca, nivata se naodja150 m desno od asvaltn...


3.200 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

05 мар 20:34Недвижен имот во село Луке - Крива Паланка

Продавам имот со површина од околу 30.000 метри квадратни и се состои...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Останато

04 мар 18:28Недвижен имот во село Луке, Крива Паланка

Продавам имот од околу 31000 метри квадратни во Букова и Борова шума,...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

04 мар 18:28Se izdava garsonjera

Se izdava. Garsonjera vo centar na gradot Kaj opstinara


100 €
или предлог цена
Крива Паланка

Станови

03 мар 15:58Стамбен и деловен простор

Се продава станбен и деловен простор во строгиот центар на Крива Пала...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

02 мар 11:18Atraktiven plac na avtopat . begovi bavci

Prodavam atraktivna lokacija pogodna za izgradba na deloven ili stanb...


11.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

28 фев 22:42КУЌА/KUKA CENTRALNO GRADSKO PODRACJE

Se prodava kuka vo centralno gradsko podracje, pozadi policiska stani...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

27 фев 16:54Plac za vikendica, Bela Voda, Drenak, Kriva Palanka

Se prodava plac, zemjodelsko zemjishte od 2100 m2 , idealen del od pa...


10 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

26 фев 10:47Се продава куќа

Продавам куќа од 130м2. Куќата е целосно реновирана и средена и ведна...


58.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

25 фев 22:41Пордавам стан 54m2

Продавам стан 54m2 Во населба Бавчалк Станот е комплет реновиран с...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Станови

19 фев 15:13GRADEZNO ZEMLJISTE, PARCELI vo n.GRAMAGA

Prodavam gradezno neizgradeno , urbanizirano zemjiste - parceli za ma...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

19 фев 08:07KUĆA-karabina, se prodava ul.Boris Trajkovski-2

se prodava kuća karabina vo ulica Boris Trajkovski br.2 (odma pozadi ...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Новоградба

18 фев 23:27KRIVA PALANKA GRADEZNO ZEMJISTE PARCELI

Kriva Palanka. Prodavam gradezni parceli urbanizirani vo nas. Gramagj...


1 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

10 фев 09:35GRADEZNI PARCELI do pat za s.Konopnica

Prodavam dve gradezni parceli po okolu 900m2 so markici za individual...


1 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

10 фев 09:35Dukan

Se izdava dukan na ulica Joakim Osogovski vednas do Barni kafe. Mob ...


100 €
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

09 фев 22:14Se prodava niva vo kr.palanka/krklja

Se prodava parcela/niva so 3100m2 so katastarsak parcela broj 4682,vo...


1 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

09 фев 13:04Se PRODAVA NIVA PLAC VO SELO KONOPNICA 968 Mk

Se prodava niva plac so povr 968 So graci vodovot 300 metri od ...


9 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

06 фев 14:35Земјиште од 11.000м2-со насад од 5.000м2 малина

Се продава земјиште во ПОДРЖИКОЊ-Општина Крива Паланка.Земјоиштето се...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

05 фев 22:43Се продава плац во зона ll Кр. Паланка

Плацот е со 150м2, со помошен објект 25м2, со можност за доофо...


99 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

31 јан 19:16Se prodava kuka

Se prodava stara kuka vo centar karsi parkot kade zavod za vrabotuvan...


50 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

31 јан 19:15se prodava kukja so deloven prostor

Se prodava kukja so deloven prostor vo prizemje na atraktivna lokacij...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

30 јан 17:14se prodava kukja

Se prodava kuka na atraktivna lokacija na zaobikolniot magistralen p...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

30 јан 17:14Imot vo s.Borovo Kr.Palanka

Prodavam imot vo selo Borovo od 20 000 m2 ..Livada suma niva i trnja....


8.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

27 јан 12:42Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам