3137 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apartmani, Studia - Ohrid (centar)

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

12 авг 14:14Промовирано

Студиа и апартмани во центар на Охрид

Се издаваат студиа и апартмани во централно подрачје на Охрид. Се...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

10 авг 07:23Промовирано

Villa Koceski*** Pestani

Villa Koceski e smestena vo s. Pestani na 50m. od ezeroto vo tivka i ...


10 €
или предлог цена
Охрид

Соби

26 јул 16:10Промовирано

Се продава плац

Се продава плац од 300 квадрати ,со приклучок на вода,маркица за град...


60 €
или предлог цена
Денес 01:41Екстра куќа за екстра цена!

Поволно се продава легализирана семејна куќа во Н.Рача. Куќата е дуп...


6.000.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 23:59Apartman Ohrid

-Se izdava stan, vo blizina na Biljanini izvori. -Kompleno namesten


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 23:04Се изнајмува/продава

Се издава/продава станбено - деловен простор 168 м2, приземје со двор...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 22:36Продавам две ниви-парцели

Продавам две ниви парцела 633 и 634 со вкупна површина од 5.652 м2.Ни...


7 €
или предлог цена
Вчера 22:26se izdava stan pod naem

се издава апартман гарсоњера во строг центар во нова зграда. наместен...


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
Охрид

Станови

Вчера 19:57APARTMENTS PICIOSKI -PESTANI

APARTMANI PICIOSKI se smesteni na samo 50m od Ohridskoto ezero,vo mes...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 19:12СЕ ПРОДАВА КУЌА

Се продава куќа на ул.Марко Цепенков населба Видобишта. Површина на ...


115.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
120.000 €
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 18:58Stan vo centar ohrid

Stanot se naoga pozadi skalestata zgrada na 200 metri pozadi Ohridsk...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:32АПАРТМАНИ 'МИМИ' ВО ПЕШТАНИ

Се издаваат комплетно опремени апартмани за туристи во Пештани, оддал...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 18:28Ohrid Apartman 150m do ezero

Izdavam kompletno opremen apartman vo Ohrid na 150m do ezero. kompl...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 18:27Se prodava južen stan

➡️Se prodava stan vo Ohrid na visoko prizemje vo nova zgrada 30 kvadr...


41.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:27  НОВ ОГЛАС

Apartmani LAVO (Centar, Ohridska carshija)

Адреса: 7-ми Ноември, број 9 Апартманите ЛАВО се наоѓаат во центар...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 17:54Се Издаваат Нови Апартмани и Студиа во Центар со Паркинг

Располагаме со 6 апартмани и 3 студиа во строгиот центар на градот. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:46SOBI I STUDIA VO OHRID!!!

Se izdavaat sobi i studia vo Ohrid opremeni so: Tv Kablovska Wi-fi...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 17:45Apartman ,,VERA,,- CENTAR Ohrid

Апартманот ,,ВЕРА,, се наоѓа во Строг Центар на градот, во близина на...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:36Apartman ,,SIMONA,,- CENTAR

Апартманот ,,СИМОНА,, се наога во Центарот на градот (во близина на ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:36Apartmani Sajceski Pestani

Se izdavaat apartmani I studia vo Pestani Tel.077 815 161


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:21  НОВ ОГЛАС

stan vo ohrid centar

stanot se naoga pozadi skalestata zgrada na 200 metri pozadi Ohridska...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 17:08SE IZDAVAAT SOBI BO PESHTANI

Se izdavaat sobi za turisti vo Peshtani,na 50m od ezeroto chetiri sob...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 17:08Se Iznajmuva( Izdava) Stan pod Kirija i na Turisti

Se iznajmuva dvosobni apartmani na turisti i Kirija isključivo do Maj...


200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:35Стан за туристи

Aпартман ( стан ) на ул. ,, Бул. Туристичка ,, - Билјанини извори , 4...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:27Стан за студенти во Охрид

Се издава стан за студенти во Охрид.Станот е 40 м2,две соби,купатило,...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:27PLAC,vo naselba RAMNE,---OHRID

Plac vo OHRID naselba Ramne,so dozvola za gradba 72kvadrati Osnova,dv...


21.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 16:10PLAC SO MARKICA BLIZU AERODROM OHRID

Placot ima markica za gradba...se naojga blizu aerodrom ohrid na 100...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:03Se izdava stan

Se izdava na den i na podolg period.Stanot e kompletno nov i celosno ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:50Се продава куќа во Охрид

Се продава куќа на улица Крсте Мисирков 40/42, после Крст џамија, на ...


320.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 15:39SOBA VO STROGI CENTAR NA OHRID

Slobodna od 16 avgust. Se izdava 4- ri, krevetna soba,vo stariot del...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 15:34SOBI APARTMANI STUDIJA OHRID

Se izdavaat dvokrevetni, trokrevetni i cetirikrevetni sobi, dva apart...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 15:22Нови Апартмани и Студиа во Строг Центар со Бесплатен Паркинг

Располагаме со 6 апартмани и 3 студиа во строгиот центар на градот. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:17Dvosobni Apartmani vo centarot na Ohrid

Se iznajmuvat pod kirija i na turisti novi i luksuzno opremeni dvosob...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:46Se Iznajmuva dvosoben stan vo centarot na Ohrid

Se iznajmuvat na turisti i kirija do maj/ jun novi i luksuzno opremen...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:46Sobi na pochetokot od charshijata,cena povolna.

➡️ 077759263 ⬅️ ‼️350‼️ Izdavam sobi vo kukja na samiot pochetok od...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 14:39APARTMANI BUNGALOVI LILE PESTANI

Вила Лиле Апартманите на Вила Лиле се одалечени на само 20 метра о...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 14:32Apartmani Lile Pestani i Bungalowi

Вила Лиле Апартманите на Вила Лиле се одалечени на само 20 метра о...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 14:31Се изнајмува нов луксузен апартман

Нов апартман за 2 лица во Охрид: клима, интернет, тв, бесплатен парки...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:26APARTMANI - Studija vo PESTANI

Se izdavaat apartmani- studija vo Pestani na okolu 80 metri do hotel...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 14:26Ohrid, luksuzni Apartmani vo strog centar - najniska cena

Izdavam novi i odlicno namesteni studia(kapacitet 4 lica) i apartmani...


6 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 14:17Izdavam stan na 100m od ezero

Se izdava stan za turisti. Se naogja na 100 M OD EZERO. STANOT E NAME...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:14IZDAVAM APARTMAN

Издавам стан кај црквата Свети Ѓорѓија во Охрид. Станот е опремен со ...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:13Страна 1 од 79

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам