Битола
                           
2922 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава дуќан од 137 м2

Се издава / или продава дуќан од 137 м2 на ул. Солунска бр 99 Дуќано...


399 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

20 јун 14:06Промовирано

NOVI STANOVI VO GRADBA VO STROG CENTAR

NOVI LUKSUSNI STANOVI SO 3 SPALNI I 2 KUPATILA VO MINI ZGRADA OD 4 ST...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:52Se izdava ekskluziven nov stan strog centar/New exclusive

Viber (00 389 75 234 388) SLOBODEN OD 20-Avgust-2022 ////////////...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:48Куќа, штала, плевна, двор, бавча во Раштани, Б-ла

Во село Раштани, Битола се продава: Веднаш вселива куќа; Штала и плев...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:46Лозје во Раштани

Се продава лозје шпалир површина 613м2 1/3 од КП 688 место викано Уши...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:46  НОВ ОГЛАС

Mesto vo s.Trnovo !!! ( Centar )

Se prodava mesto vo s.Trnovo Na extra polozba strog centar na seloto...


22 €
или предлог цена
Денес 10:33Se izdava Kompletno opremen stan

Se PRODAVA ili IZDAVA, kompletno opremen stan vo blizina na gornoto V...


50 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:21Plac pozadi Imperial

Se prodava plac pozadi Imperial na patot za Pelister ima voda,struja....


1 €
или предлог цена
Денес 10:14Niva na patot za dihovo nad Grand Premier

Se prodava itno parcela nad znakot Bitola nad Grand Premier,do patot....


1 €
или предлог цена
Денес 10:14SE PRODAVA VIKENDICA NA PATOT ZA BISTRICA SO MESTO OD 1000m2

Vikendica 70m2 ...1000m2 dvorno mesto...bunar...na dva sprata


25.000 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

Денес 10:04Dukan vo SEHEREZADA

Se prodava moze I zamena


33.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 10:03Парцела 26,3ha, село АРМАТУШ - О. Новаци

Се продава голема парцела земјоделско земјиште, култура пасиште, 6та ...


60 МКД
или предлог цена
Денес 10:00Se izdava stan (стан) kaj BP Wings

Комплетно опремена дневна кујна и веце, Безбедносна врата Проспера, п...


4.200 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:00Se prodava kukja vo Bitola ili se zamenuva za nov stan

Се продава куќа во строгиот центар на градот на 5 минути до Домот на ...


2 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 09:51Градежно земјиште

Се продава градежно земјиште во Битола улица воден патот кон Грција ...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:50izdavam dvokrevetna soba

IZDAVAM DVOKREVETNA SOBA SO WC I KUJNA SO TV KABLOVSKA I wifi , uslov...


По Договор
или предлог цена
Битола

Соби

Денес 09:48Се продава стан !

Станот се наоѓа во близина на педагошкиот факултет, располага со гол...


45.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:46BITOLA,CENTAR, LUKSUZNI KANCELARII

Kancelarii na sprat, 75m2 50metri od SHIROK SOKAK, nasproti KATASTAR...


125 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
150 €
Битола

Дуќани

Денес 09:29SE PRODAVA NOV KOMPLETNO NAMESTEN STAN POZADI EPINAL

SE PRODAVA NOV LUKSUZEN DUPLEKS SO CIST IMOTEN LIST VO NAJSTROGIOT CE...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:26SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR

Se prodava ili izdava deloven prostor 2100m2 ,so in ventar parking pr...


1 €
или предлог цена
Денес 09:17Издавам соби во Нижеполе, Пелистер - Вила Бабин Заб

Вилата се наоѓа над село Нижеполе на 1150м над морска висина. Во вила...


45 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 09:12SE IZDAVA STAN DO PAZAROT

SE IZDAVA STAN ,RENOVIRAN,OPREMEN INFO TEL 075 408 920


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:01SE PRODAVA DUKAN OD 50M2 STO METRI NAD MARKE TINEX

-SE PRODAVA DUKAN OD 50M2,STO METRI NAD TINEX MARKET. -DUKANOT E REN...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 08:56Виа Апартмани (соби,Apartmani,Sobi)

Располагаме со еднокреветна, двокреветна, трокреветна, четворокреветн...


15 МКД
или предлог цена
Битола

Соби

Денес 08:52dukan (poranesna bonbonjera evrokeks)

Se iznajmuva dukan na atraktivna lokacija vo centar na Bitola (porane...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 08:50kancelariski prostor centar / kaj sat kula

Se iznajmuva kancelariski prostor na atraktivna lokacija vo centar na...


1 €
или предлог цена
Денес 08:50KUKJA NA VLEZOT OD DIHOVO 1300MK

SE PRODAVA VIKEND KUKJA NA VLEZOT OD SELO DIHOVO KOE SE NAOGJA NA 780...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 08:49СЕ ПРОДАВА SИДАНА ГАРАЖА

ПРОДАВАМ SИДАНА ГАРАЖА ВЕДНАШ НАСПРОТИ ПОРАНЕШНИОТ ВЕТЕРИНАРЕН ЦЕНТАР...


По Договор
или предлог цена
Битола

Гаражи

Денес 08:36KUPUVAM STAN STANOVI PONUDETE KOJ NE SE OGLASENI

KUPUVAM STAN STANOVI OGLASOT VAZI ZA NEDVIZNOSTI KOI NE SE OGLASENI ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:21Se izdava

Stanot e komplet namesten sloboden od 06,05.202 Aleksandar 070.312...


5.500 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:19СЕ ИЗДАВА

Станот е комплетно наместен и климатизиран слободен од 23.06.2022 год...


7.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:18ДУЌАН

Дуќанот се наоѓа во централно градско подрачје, накарши ОУ Гоце Делче...


4 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 08:07Куќа на екстра локација

Се продава куќа во екстра состојба под Лавци, над стадионот. Куќата ...


95.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 07:54Се издава деловен простор на атрактивна локација

Се издава деловен простор на атрактивна локација, за било каква намен...


1 €
или предлог цена
Денес 07:41Се продаваат станови во градба - Soho Residence Bitola

Со гордост Ви го претставуваме станбениот објект Soho Residence во ст...


950 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 07:41SE IZDAVA DELOVEN OBJET VO BITOLA

Заради префрлување во поголем објект СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен пр...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 07:39СЕ ИЗДАВА деловен и магацински простор во Битола,

СЕ ИЗДАВА деловен и магацински простор на главен пат Битола- Прилеп, ...


1 €
или предлог цена
Денес 07:39Izdavam stan za nasi od stranstvo

Издавам стан за Македонци кои престојуваат преку летото на месец - дв...


250 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 07:35Se izdava stan

Se izdava stan ul. Pavel Satev(JADRANSKA)za podolg period ili za stra...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 06:58Se prodava kuka - mal pariz

Se prodava kuka - mal pariz na ul.dame gruev 159 ........ informacii ...


27.999 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 05:36Plac dovledzik-nad premier

Се продава урбанизиран плац во индустриска зона Довлеџик. Плацот се н...


По Договор
или предлог цена
Денес 05:36Страна 1 од 74

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам