Битола
                           
235 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dukan vo Obitel

Se izdava dukan vo obitel na prizemje od zadnata strana od 12m2 so po...


6.000 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 00:07Se izdava dukjan 35 m2

Se izdava dukjan 35 m2 kompletno renoviran vo DTC Seherezada. Postoi ...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 20:36Centar Dujkan

Се издава Дуќан во Центаро на градот на улица Никола Тесла погоден за...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 17:49SE PRODAVA DUKAN OD 50M2 STO METRI NAD MARKE TINEX

-SE PRODAVA DUKAN OD 50M2,STO METRI NAD TINEX MARKET. -DUKANOT E REN...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 09:23Се продава дел.простор 61м2со12м2 визба над болница

Се продава, деловен простор од 61м2 и 12м2 визба. Се наоѓа над болниц...


33.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 09:18Dukan Se Prodava i Izdrava

Dukanot se prodava ili izdava se naoga vo pazarot Na ul Aleksandar ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 07:08DELOVEN / STANBEN PROSTOR

Delovniot prostor moze da se prenameni vo stanben. 20m2 na ulica L...


999 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

27 јун 14:27Dukan vo SEHEREZADA

Se prodava moze I zamena


33.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

27 јун 10:03BITOLA,CENTAR, LUKSUZNI KANCELARII

Kancelarii na sprat, 75m2 50metri od SHIROK SOKAK, nasproti KATASTAR...


125 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
150 €
Битола

Дуќани

27 јун 09:29dukan (poranesna bonbonjera evrokeks)

Se iznajmuva dukan na atraktivna lokacija vo centar na Bitola (porane...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

27 јун 08:50ДУЌАН

Дуќанот се наоѓа во централно градско подрачје, накарши ОУ Гоце Делче...


4 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

27 јун 08:07SE IZDAVA DELOVEN OBJET VO BITOLA

Заради префрлување во поголем објект СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен пр...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

27 јун 07:39Se izdava deloven prostor vo strog centar

Se izdava deloven prostor vo strog centar


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

26 јун 19:08Се издава дуќан во Старата чаршија во Битола

Се издава дуќан од 13 м2 во Старата чаршија во Битола на прометно мес...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

26 јун 11:43Komplet opremena piljara za ovosje i zelencuk

Се издава комплетно опремена пиљара по највисоки стандарди. ЛОКАЦИЈА...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

25 јун 14:08Деловен простор в центар

Се издава/ Се продава деловен простор во Бизнис Центарот кај Градскио...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

25 јун 08:36Се продава дуќан на ул. Цар Самоил бр.24

Се продава реновиран дуќан на ул. Цар Самоил бр.24. Дуќанот е заведен...


11.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

24 јун 14:44Se iznajmuva ili prodava komplet so se inventar

Dukanot e odlicen za mnogus dejnosti. Kompletno renoviran. Dolniot ...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

24 јун 12:39Se izdava dukan

Se izdava dukan na dobra lokacija vo starata bitolska carsija. Dva s...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

24 јун 08:12SE PRODAVA ILI IZDAVA UBAV DUKAN VO CARSIJA

INFO NA VIBER 075 752550 PRODAZNA CENA 85000 EVRA CENA ZA KIRIJA ...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

24 јун 07:48Se izdava deloven prostor 12m2

Se izdava deloven prostor od 12m2 na ulica Bogomila so struja voda w...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

22 јун 17:17SE PRODAVA ILI SE IZDAVA ATRAKTIVEN DUJKAN VO BITOLSKA CARSI

SE IZDAVA ZA 25000 denari SE PRODAVA ZA 250000 evra DUKjANOT E 50m...


250.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

22 јун 15:34Se izdava Butka kaj Cifte furni

Se izdava butkata ima wc, voda, odvod, klima i nadvoresen pokrien pro...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

22 јун 13:28Se prodava dukan kaj Zvoncarite vo pazaro

Dukjanot e na dva sprata od po 35 m2. Dukjanot e vo stara sostojba(ne...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

22 јун 12:50Дуќан, центар

Се издава деловен простор од 36м2 со санитарен јазол. Локација, карши...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

21 јун 14:56SE IZDAVA&PRODAVA DUKJAN VO BIZNIS CENTAR

SE IZDAVA/PRODAVA DUKJAN POD PAZAROT VO BIZNIS CENTAROT na prv sprat ...


100 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

21 јун 12:16СЕ ПРОДАВА ИЛИ ИЗНАЈМУВА ДУЌАН

СЕ ПРОДАВА, ИЛИ ИЗНАЈМУВА 50 EUR, ДУЌАН НА УЛ.ДИМЧЕ ЛАХЧАНСКИ КАЈ ПОШ...


19.990 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

21 јун 12:15Se izdava dukan vo stara carsija 25+23 m2

Se izdava dukan vo stara carsija 25+23 m2 nasproti aptekata Rosa Vit...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

21 јун 07:59Se izdava dukan cifte furni

Se izdava deloven prostor Cifte furni 50m2 So sanitären cvor Info...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

20 јун 22:54iznajmuvam deloven prostor

iznajmuvam deloven prostor nad Klinicka bolnica-Bitola, cena po dogov...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

20 јун 15:51Се издава дуќан од 137 м2

Се издава / или продава дуќан од 137 м2 на ул. Солунска бр 99 Дуќано...


399 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

20 јун 14:06Се издава дуќан 48 м2 поволно

Се издава деловен простор во деловниот комплекс веднаш наспроти ОУ "С...


100 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

20 јун 13:23Се издава деловен простор 100м2 - поволно

Се издава деловен простор од 100м2 веднаш наспроти ОУ " Св. Климент О...


200 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

20 јун 13:23Deloven objekt na plostad Magnolija

Se izdava deloven objekt na plostad "Magnolija",poranesna poliklinika...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

20 јун 11:01Deloven objekt na plostad Magnolija

Se prodava deloven objekt na Plostad Magnolija,sopstveno parno,gradba...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

20 јун 11:01Se izdava dukjan

Se izdava dukjan vo stara bitolska carsija Cena po dogovor Informac...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

19 јун 13:40Se Izdava Objekt na samiot Vlez od Bitola

Objekot se naogja na vlezot od Bitola ( patot Bitola sprema Skopje) ...


3 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

19 јун 13:00Se izdava dukan na solunska

Dve prostoti nova pvc dograma Nova fasada Nov krov


100 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

19 јун 12:28Dukan vo pazarot

Dukanot e na dva sprata po 22 kvadrati Kompletno e renoviran Dolu...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

19 јун 12:28Izdavam deloven prostor (Дуќан)-Treta Reonska

Izdavam deloven prostor od 60m2 na ul. Solunska 93 (nasproti ambulant...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

18 јун 19:13Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам