Подкатегорија:
                   
212 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prasac

Se prodava prasac


20.000 МКД
или предлог цена
09 авг 17:53Prskalica kranj

Prskalica kranjska 350 litri smeneti novi lageri,kaisi ,gumi,i dr


800 €
или предлог цена
09 авг 17:52Prskalica atomizer ITNOO

Se prodava krainjska prskalica ekstra sostojba Poveke info 076 659 7...


800 €
или предлог цена
08 авг 12:11Se prodava IMT 539

Se prodavaat IMT 539 proizveden 1997 i IMT 539 proizveden 1988 vo o...


1 €
или предлог цена
07 авг 09:13Prskalka

Se prodava prskalka za lozje, bez ventilator vo odlicna sostojba. 36...


400 €
или предлог цена
06 авг 21:03Traktor445univerzal

Se prodava traktor univerzal 445 tel.076558844 negotino 3500evra


3.500 €
или предлог цена
06 авг 11:30FIAT 450 DT

Fiat 450 dt Ekstra sostojba


6.500 €
или предлог цена
05 авг 22:31Traktor/Трактор Yanmar Ke-3 4x4 - увоз од Јапонија

Yanmar Ke-3” Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 3.690 еур. Г...


3.690 €
или предлог цена
31 јул 16:15YANMAR FX22D 4x4- uvoz od JAPONIJA-so freza

ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА НА МАЛОГАБАРИТНИ ТРАКТОРИ - ИДЕАЛНИ ЗА ОБРА...


4.690 €
или предлог цена
31 јул 16:15Дизел мотори "YANMAR" - увоз од Јапонија

- Цена 190 EUR со ДДВ - Можност за плаќање на рати со кредитна карти...


190 €
или предлог цена
31 јул 16:15Motokultivatori KUBOTA , YANMAR - uvoz od JAPONIJA- so freza

РАЧНИ ТРАКТОРИ YANMAR YH80 SS80, KUBOTA K1-85, KUBOTA K7 E7 - . ДИРЕК...


1.190 €
или предлог цена
31 јул 16:15FREZI - uvoz od JAPONIJA - od 390 do 790 eur

ФРЕЗИ - ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН: 075 457 9...


390 €
или предлог цена
31 јул 16:15Traktor/Трактор Hinomoto N279 4x4 - увоз од Јапонија

HINOMOTO N279 4х4.Увоз од Јапонија. Трактор со фреза 6.490 еур. Гуми...


6.490 €
или предлог цена
31 јул 16:14Дизел мотор”YANMAR” SS90, увоз од Јапонија. Цена 790 еур Тел

Дизел мотор”YANMAR” SS90, увоз од Јапонија. Цена 790 еур Тел 075 457 ...


790 €
или предлог цена
31 јул 16:14Виљушкар Утоварач / Viljuskar Utovarac TOYOTA

“TOYOTA” Утоварувач-вилушкар Увоз од Јапонија Тел. 075 457 991. ...


5.490 €
или предлог цена
31 јул 16:14NOVO! Motokultivator YANMAR - uvoz od JAPONIJA - so freza

РАЧЕН ТРАКТОР - YANMAR К1500/GA150 DIESEL. УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА. МНОГУ С...


2.290 €
или предлог цена
31 јул 16:10Traktor/Трактор Shibaura P155F 4x4 - made in Japan

“SHIBAURA” P155F, 4X4 Увоз од Јапонија. Цена: Трактор со фреза 4.3...


4.390 €
или предлог цена
31 јул 16:10Traktor/Трактор “KUBOTA B14 4x4 - увоз од Јапонија

“KUBOTA” B14, 4X4 Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 4.390...


4.390 €
или предлог цена
31 јул 16:10Traktor/Трактор Yanmar F13 4x4 - увоз од Јапонија

“YANMAR F13” 4Х4 само 541 работни часови. Увоз од Јапонија. Цена: ...


3.990 €
или предлог цена
31 јул 16:09СУПЕР ПРОМОЦИЈА! 1990 еур - Traktor so freza Yanmar YM 2000

СУПЕР СУПЕР ПРОМОЦИЈА до 30 септември: Цена: 1990 еур трактор со фр...


1.990 €
или предлог цена
31 јул 16:09Motokultivator KUBOTA K72 dizel - made in Japan

“KUBOTA” K72 мотокултиватор - дизел, Увоз од Јапонија. Супер состо...


1.490 €
или предлог цена
31 јул 16:08Трактор/Traktor Yanmar YM1610 - uvoz od Japonija

“YANMAR ym 1610” Цена: трактор со фреза 2.900 еур. Тел 075 457 991 Гу...


2.900 €
или предлог цена
31 јул 16:08Motokultivator KUBOTA K8 dizel - uvoz Japonija

“K U B O T A” K8, мотокултиватор-дизел, супер состојба. Цена 1.590 е...


1.590 €
или предлог цена
31 јул 16:08Traktor/Трактор Yanmar 2000B - увоз од Јапонија

“YANMAR 2000B” Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 2.890 еур. Г...


2.890 €
или предлог цена
31 јул 16:08Se prodava traktor vladimirec

Traktorot e vo ispravna sostojba cena po dogovor Za poveke informaci...


По Договор
или предлог цена
30 јул 11:26JOHN DEERE

Repariranje hladnjaci i zavaruvanje sve od plastika.


1 €
или предлог цена
29 јул 07:13Imt so fiat motor

Imt so fabricki fiat motor Super sostojba


3.800 €
или предлог цена
25 јул 20:38Traktor/Трактор Kubota A195 - увоз од Јапонија

KUBOTA A-195” 4x4, Увоз од Јапонија. Цена:трактор со фреза 4.690 еур....


4.690 €
или предлог цена
24 јул 12:13Traktor/Трактор Kubota A15 4x4 - увоз од Јапонија

KUBOTA Aste 15” 4x4 Увоз од Јапонија. Цена: Трактор со фреза 4.490 ...


4.490 €
или предлог цена
24 јул 12:13Dvobrazden plug

dvobrazden plug vo dobra sostojba


15.000 МКД
или предлог цена
16 јул 17:37Се продава машина за нижење тутун / tutun

Се продава машина за нижење тутун! Инфо на тел: 076/503-172


15.000 МКД
или предлог цена
06 јул 12:53Се продава хидраулик / hidraulik за тракторска приколица

Се продава хидраулик / hidraulik за тракторска приколица. Инфо на...


150 €
или предлог цена
06 јул 12:53Traktor STORE 402

Se prodava Traktor Store 402 e kako nov , mnogu malku raboten (gradin...


По Договор
или предлог цена
30 јун 23:38gumi 17,5 za prikolki

PRODAVAM POLOVNI GUMI 235/75R17,5 MADE IN SLOVENIJA FULDA 24...


По Договор
или предлог цена
28 јун 08:30Ladnik ladilnik imt 533 539

Ladnikot e nov So 4 reda ne e so 3 toa znaci na gree Cena 9600


9.800 МКД
или предлог цена
20 јун 09:43Muljac za grozje Sekakov Vid

Sekakov Vid muljaci na grozje so pumpa sto gi vadi drskite,racni i mn...


11.500 МКД
или предлог цена
20 јун 08:52Traktor Prikolica Prskalica Plug

Traktorot prikolicata plugot se prodadeni ostana uste Prskalica baraj...


1 €
или предлог цена
15 јун 14:29235/75R17,5

PRODAVAM POLOVNI GUMI OD PRIKOLKI 235/75R17,5 245/70R19,5 ZA TRAKTO...


1 €
или предлог цена
11 јун 11:35Мотокултиватор - ДИЗЕЛ!

Се продава мотокултиватор Белини B-130 - ДИЗЕЛ!! со него следува фре...


35.000 МКД
или предлог цена
07 јун 16:22Motokultivator KUBOTA TMA21 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор KUBOTA TMA21 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Бензин Цен...


390 €
или предлог цена
03 мај 17:27Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам