Делчево
                   
405 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Opel Meriva 1.7 cdi 2003/04 godina..

Opel Meriva 1.7 cdi 2003 godina. 74kw - 101ks. Ecotec.. So ful oprem...


2.200 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

25 авг 11:42Golf 2

Golf 2 dizel kolata e koska ima kuka so ates alumnski bandasi novi gu...


1.150 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

20 авг 09:42Pezo 407

Pezo 407 2000 hdi 2004 godina na bg tabli automatik tehnicki i zelem ...


2.050 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

14 авг 18:25Renault Megan Senik

Vo odlicna sostojba pali vozi cenata ne e fiksna


1.200 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

14 авг 09:36Audi. Q5. 2.0 TFSI

odlicno socuvan, redovno servisiran, moze da se vidi i proba. Quatr...


11.399 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

06 авг 17:03СЕ ПРОДАВА АЛФА РОМЕО ДОБРА СОСТОЈБА!!

SE PRODAVA ALFA ROMEO 155 REGISTRIRANA CELA GODINA, 1.8 VO DOBRA SOST...


900 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

13 јул 15:01Alfa Romeo 156 JTD

Alfa 156 dizel 99 god registrirana extra sostojba nov hladnak no...


По Договор
или предлог цена
Делчево

Автомобили

12 јул 02:43Peugeot 307

/


2.300 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

05 јул 13:00Audi A4 1.8T

Audi a4 1.8T, socuvano se koristi sekoj den, dvojni bandazhi 17ki, so...


4.000 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

15 јун 19:06Fiat Bravo 1.4 tjet

Fiat bravo vo odlicna sostojba registirana i servisirana so zelena ka...


3.999 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

15 јун 06:28Opel Zafira 1.9 cdti 120hp cosmo oprema

odlicno socuvana, redovno odrzuvana i servisirana.. pred 1000 km na...


4.000 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

11 јун 14:26Audi A6 25tdi 184ks quattro so full oprema

Kolata e mnogu zacuvana, nema nikakva mana, kupena od prv sopstvenik ...


3.800 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

26 мај 22:53BMW X5

BMW X5 2003 година. Увезена од Швајцарија.


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

23 апр 19:26Vw golf 3 GTI verzija 1.8 benzin/plin BG-tablici

S e prodava golf 3 1.8benzin/plin so A-test. Kolata ima mnogu...


600 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

11 апр 09:53Bmw 316 motor m10b16

Motor izvaden od bmw koplet ili na delovi so nov lanec novi kobilici ...


По Договор
или предлог цена
Делчево

Автомобили

08 апр 00:22BMW e39 drzaci za farovi

Rodavam drzaci za faroviza e39 od 96ta do 2000 god.


200 МКД
или предлог цена
Делчево

Автомобили

13 мар 10:21Audi 80

Avtomobilot se prodava i na delovi Kontakt tell- 070 354 849


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

10 мар 11:05Daewoo Nubira 1.6

Se prodava Daewoo Nubira 1.6, 2000-ta godina. Kolata e servisirana, d...


1.000 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

23 фев 17:40BMW 318d KAKO NOVA! 2.0-143ks..2010g

Bmw 3 facelift 2010god.318d 2.0cc 143 ks.Odlicno zacuvana kako nova s...


7.690 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

18 фев 19:08AUDI A6 2.7 TDI 180 KS S-LINE -06

AUDI A6 2.7 TDI 180 KS S-LINE - 06 OPREMA --NAVI -- KOZA, XENON-...


6.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

04 фев 08:07For mondeo na delovi

Prodavam ford mondeo na delovi tel 071 662 173


10 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

23 јан 17:59VW GOLF V 2.0 TDI

Prodavam VW GOLF 2.0 TDI -140ks 8v noviot motor so DPF. Kolata e vo p...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

16 јан 10:26Се продава Renault Scenic, 1.9 TDI

Се продава Renault Scenic 1.9 TDI, 96 KW, на бугарски табли. Колата е...


2.100 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

01 дек 14:05Се продава BMW 320D

Се продава Бмв 320 Д колата е во одлична состојба може да се види и п...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

19 ное 19:32AUDI A4 2.0TDI 140KS 2007god.

Audi A4 odlicno vozilo stegnato treba samo da se vidi i proba,kolata...


5.100 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

15 ное 11:29Ford Fusion 1.4tdci 2005god.

kolata e odlicna mnogu ekonomicna ,zacuvana servisirana So nejze ida...


2.000 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

15 ное 11:29Pasat 131 ks 1.9

Smeneto nov set potisna lamela laget Komplet prednj ramenja Sve funk...


2.800 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

22 окт 17:28Fiat Ulysse

Voziloto e vo top forma za podetalni informaci mozete da se javite na...


1.600 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

15 окт 20:10opel astra moze zamena za kola na st. tablci

opelot e vo ekstra dobra sostojba vredi da se vidi moze zamena za kol...


2.600 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

12 окт 18:35Fiat Ulisse 2004 g dizel

Diár Ulisse 2004 god 2.2 HDI možná zamena


2.750 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

10 окт 10:37PASSAT 1.9 TDI 131KS 6 BRZINI 2004 garancija 12 meseci

Klimatronik ABS ESP greachi na sedishta 2004 08 mesec,smenet set rebr...


2.700 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

28 сеп 15:47wv turan 2.0tdi

VW TOURAN SO 2.0 TDI MOTOR , 6 BRZINSKI MENUVAC , 5 SEDISTA FULL OPRE...


4.300 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

21 сеп 19:49mazda 6 za delovi

ima se sto vi treba


600 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

21 сеп 19:48renault scenic za delovi

kolata e cela ima se sto vi treba


600 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

21 сеп 19:48AUDI 80 1.6 Плин

Продава се Ауди 80 1.6 Бензин - Плин со Атест , има поминато 230.000 ...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

06 сеп 20:00ITNOO Mercedes A 170

Into se prodava!!!!


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

06 сеп 18:39VOLVO S60 2.4 D5

Prodavam volvo s60 2.4 D5 185ks ponoviot motor. Kolata poseduva full...


2 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

30 авг 10:16Reno Laguna

Reno Laguna ll proiz. 2001 g. 1.8 16V benzin so vgraden plinski ure...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

25 авг 12:45Alfa GT 1,9 JTD

Се продава Alfa GT 1.9, цела или на ДЕЛОВИ Тел.: +389 75205510 и 0...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

11 авг 08:46Reno Safran

2.5td disel kolata e top sostojba Koza Komandi na volam El.stakla...


1.200 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

27 јун 09:31Страна 10 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам