Скопје Центар
                   
1452 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се бара куќна помошничка

Бараме куќна помошничка (домаќинка), за основни куќни работи: готвење...


1 МКД
или предлог цена
30 јан 15:09Промовирано

Имаш потреба од селење

○ ☆Имаш потреба од селење❓ 📲 Јавете се на 078 364 705 📱 ✅️ ...


80 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Денес 13:00Промовирано

Rusenje zidovi gradezen sut isfrluvame zemja i drugo

Rusime pregradni zidovi so hilta cistime podrumi i dvor popravame dvo...


111 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Prevoz Transport so kombe

Sekakov vid na prevoz i transport na roba i dr raboti do 3 tona nasek...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Денес 14:25TAXI HALKIDIKI,KASNADRA,SITONI,ATOS,,SKOTINA I DR.

ВИП ТАКСИ ПРЕВОЗ🇲🇰🇷🇸🇽🇰🇲🇪🇬🇷🇭🇷🇦🇱🇧🇦🇧🇬 ТРАНСПОРТ Тра...


1 €
или предлог цена
Денес 14:08СУДСКИ ПРЕВОД - ХРВАТСКИ ЈАЗИК

СУДСКИ ПРЕВОД НА ХРВАТСКИ ЈАЗИК 076 787 478 » Судски предмети (пр...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:58Transport prevoz i selidbi so kombe

Вршам секаков вид на превоз на роба кaкo и селидби, пoкуќнини, грaдеж...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:55Bravar na povik bravarski uslugi

Site bravarski uslugi


11 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

Денес 13:06Кршење/Рушење Krsenje/Rusenje Чистење Уредување Дворови

✅️Располагаме со градежна механизација, транспортни и товарни возила ...


22 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 13:00Renoviranje na stanovi

Ненко Инвест Реновирање на станови комплетно За подетални информаци...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 13:00Malter racno

Ненко Инвест Малтерисување рачно За подетални информации контакт т...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 13:00Rusenje zidovi gradezen sut isfrluvame zemja i drugo

Rusime pregradni zidovi so hilta cistime podrumi i dvor popravame dvo...


111 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Malterisuvanje

Ненко Инвест Малтерисување рачно За подетални информации контакт ...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Gips Karton- Gletuvanje I moleraj

Ненко Инвест Изработка на гипс картон, глетување и молерај. За подетл...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Izrabotka na kosulica / kosulici

Ненко Инвест Mашинска изработка на цементна кошулица За подетални инф...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

Денес 13:00Higienicarka / cistacka

Imame potreba od higienicarka za rabota vo apartmani.


3 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Имаш потреба од селење

○ ☆Имаш потреба од селење❓ 📲 Јавете се на 078 364 705 📱 ✅️ ...


80 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Денес 13:00ПРЕВОЗ / ТРАНСПОРТ

ВРШИМЕ СЕКАКОВ ВИД НА ПРЕВОЗ - ЛИЦЕНЦИРАН ИНТЕРНАЦИОНАЛЕН ТРАНСП...


999 €
или предлог цена
Денес 13:00gips fasadi moleraj

izvedba na gips karton i molerajski uslugi, izrabotka na fasadi so ...


1 €
или предлог цена
Денес 12:40Преводи од и на сите странски јазици, на секаква содржина

Ви нудиме квалитетен,точен и професионален превод од и на сите странс...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:33Sudski prevodi na Svedski- Судски преводи на Шведски

Вршиме професионални судски и стручни преводи од Шведски на Македонск...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:32Sudski prevodi na Germanski - Судски преводи на Германски

Вршиме професионални судски и стручни преводи од Германски на Македон...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:32Sudski prevodi - Судски преводи на сите јазици

Вршиме професионални судски и стручни преводи на сите јазици. Доко...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:32Odzatnuvanje masinski profesiinalna brza intervencija

Odzatnuvanje na kanalizacija,saxti,kujni,lavabo,tus,kabini odrzuvanje...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 12:32MOLERAJ GLETUVANJE GIPS RUSHENJE KOMPLET RENOVIRANJE

Vrshime slednive uslugi: Moleraj(Dekorativni Tehniki) Gletuvanje G...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:00MOLERSKI USLUGI

moleraj ZVONETE NA TELEFONITE 076-420-705 ILI 076-420-704


1 €
или предлог цена
Денес 11:59Otdzatnuvanje,otpusuvanje,odvod 24/7 075281028 masinski

Професионално машинско одзатнување и чистење на вашата одводна мрежа....


По Договор
или предлог цена
Денес 11:59одвод,отпушување машински притисок на вода 24/7 услуга

АкваМлаз Професионално чистење/отпушување на фекална канализација ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 11:58Moler gipsar fasader

Moler gipsar fasader


40 МКД
или предлог цена
Денес 11:42Transport -prevoz -preselbi- rabotnici

Organiziran prevoz na bilo kakva roba ili preselbi niz MK i posiroko ...


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Денес 11:22Slep Sluzba 24/7

Slep Sluzba 24/7 Најбрза интрвенција на пат. Вршиме превоз во Маке...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Денес 11:18Vodoinstalaterski usluki

Vodointsalaterski usluki tel 072261549


По Договор
или предлог цена
Денес 11:12Kosulica / кошулица

Izrabotka na cementna kosulica


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 11:10Prodavam mnogu socuvan shank

Prodavam shank za restoran hotel ili kafule, sekako moze da se korist...


18.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Угостителство / Кафулињата

Денес 10:58GLUVCI STAORCI MRAVKI DERATIZACIJA DEZINSEKCIJA KVALITET VRV

DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA SKOPJE MAKEDONIJA POVOLNO BRZO...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 10:57PREVOZ, PRESELBI, ISFRLANJE SUT

VRSIME PREVOZ NA: -Preselbi -Gradezni materijali -Prevoz na stoka ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Денес 10:55Vrsime prevoz so kiper na sekakov vid roba pesok sut tampon

🛻VRSIME PREVOZ SO KIPER🛻 ➡️ Isfrlanje sut, po potreba imame i rabo...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Денес 10:50Vodovodcija

Mestenje na vodovod i sanitarija tel 072261549 goran


По Договор
или предлог цена
Денес 10:28Prevoz Transport maxi kombe

Sekakov vid na transort so maxi kombe do 3 tona, so ili bez rabotnici...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Денес 10:15Prevoz Transport maxi kombe

Sekakov vid na transort so maxi kombe do 3 tona, so ili bez rabotnici...


1 €
или предлог цена
Денес 10:15Transport prevoz selidbi so kombe

Вршам секаков вид на превоз на роба кaкo и селидби, пoкуќнини, грaдеж...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:08Cistenje Pro Cist

Cistenje Domovi knacelarii delovni prostorii Pro Cist


55 МКД
или предлог цена
Денес 10:00ELEKTRICAR NA POVIK ( VO SEKOE VREME )

СЕРВИСИРАЊЕ И ИЗВЕДБА НА ЕЛЕКТРИЧНИ ИНСТАЛАЦИИ МОНТАЖА НА ЛУСТЕРИ ПЛА...


1 €
или предлог цена
Денес 09:55Страна 1 од 37

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам