Кичево
                   
745 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes-Benz CLS 320 CDI 224 Ps

Mercedes-Benz CLS 320 CDI 224ps Registrirano/Servisirano. Od oprema...


8 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Nissan Patrol Y61

Registrian cela godina 180 000km Off road podvozje Amortizeri Spir...


20.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

MERCEDES E320 EVO AVANGARDE 08

070666638


6.499 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
6.999 €
Кичево

Автомобили

Денес 14:11Passat B6

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana cela godina servisirana pre...


4.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:28se prodava BMW 318 d. 2008 g.

Bmweto e mnogu socuvano so mnogu oprema so zelen karton. se dava pora...


6.950 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:00fiat stilo 1.9 jtd 2002 g.

stiloto e vo super sostojba moze da se vidi vo sekoe vreme


1.950 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:00Mercedes-Benz CLS 320 CDI 224 Ps

Mercedes-Benz CLS 320 CDI 224ps Registrirano/Servisirano. Od oprema...


8 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:00Nissan Patrol Y61

Registrian cela godina 180 000km Off road podvozje Amortizeri Spir...


20.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:00lada niva 1.7i 2002gid

vi dobra sostojba benzin plin so dizna ne registrirana


2.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 12:33AUDI A5 3.0TDI S-tronic 245hp

Audi a5 3.0tdi 245hp Kolata e vo besprekorna sostojba,full oprema...


23.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 12:09Suzuki Maruti benz plin

novi zimski gumi atest plin pali vozi registrirano premnogu ekonomicno


750 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
799 €
Кичево

Автомобили

Денес 12:03BMW E61 525d

Bmw e super ocuvano bez nikakva maana, na nego ima 19” bandazi so let...


6.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 12:02NISSAN QASHQAI 1.5 DCI I-WAY-09

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI I-WAY, 106 KS, 2009 GOD, NOV UVOZ OD SVAJCARIJ...


7.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 12:00  НОВ ОГЛАС

FORD FIESTA 1.25 16V TREND

FORD FIESTA 1.25 16V, 82 KS , MODEL 2009, NOV UVOZ OD SVAJCARIJA, PLA...


4.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 12:00  НОВ ОГЛАС

Nisan micra1.5 dci

Se prodava nisan micra 1.5 dci donesena od swajcarija so pominati 700...


10.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 10:43Fiat punto 1.2 benzin

Punto 1.2 benzin uvoz Svajcarija 2005/6, klima odlicna sostojba


3 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 10:33GOLF 1.9 TDI 2005 EKSTRA

Golf 1.9 Tdi 2005 god ispravna klima novi gumi vo odlicna sostojba


4.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 10:33Audi A3 2.0 TDI 2003

Se prodava ili menuva Audi A3, za kola so 4 vrati so moja ili vasa do...


4.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 10:32Se prodava Bmw e46 328i 193ks

Se prodava bmw e46 328i 193ks 98 godina reg do 04.11.2023 ima atest...


3.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 09:33Шевролет матиз.

Шевролет матиз 2004год.добра состојба. сменето улје филтер сет ребрас...


1.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 09:08Motor 2.0i ALT za A4 B6 2002

Se Prodava Motor od A4 B6 2.0i ALT 96kw 2002 Imam i : -Bombini x4 ...


360 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:49Renault scenic 2

Komplet servisirano, ulje, filter za gorivo, rebrast kais, zategaci, ...


1.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 06:44TOYOTA AVENSIS 2.0 D

Toyota Avensin 2.0 2006 god. 317000 km Motor i menjach vo dobra sosto...


4.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 00:26  НОВ ОГЛАС

Bmw 320ci cabrio e46

Se prodava bmw cabrio 2.2 odlicno funkcionira krov servisiran Servi...


5.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.200 €
Кичево

Автомобили

Вчера 23:01Prodava citroen xsara

Se prodava citroen xsara 16 benzin Istecena registracija Dva seta g...


10 МКД
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:44Prorsche cayenne 3.0d 240ks

Bez zabeleska... Novi gumi letni 19ki I Eden par 17ki zimski ..vo ce...


20.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 18:46BMW 320d xdrive M paket

BMW e92 xdrive M paket napraven celosen servis registriran cela godin...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 18:42Se prodava Renault Megane 1.9DCI 2003

Se prodava Renault Megane 1.9DCI 2003 godina Napraven golem servis ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 18:35Se prodava BMW E87 2010 116d facelift

Se prodava BMW 116d facelift Registrirano Novi zimski gumi So dobr...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.000 €
Кичево

Автомобили

Вчера 18:35Mercedes Benz E 220 cdi EKSTRA

Mercedes Benz E 220 cdi 2009god AVANGARDE Navigacija dva kluca full ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 16:04Bmw E36 318i Benzin/Plin

Se prodava Bmw e36 318i benzin/plin, top sostojba, registrirano cela ...


2.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:44Honda civik benzin plin

odlicna plus rezervni delovi novi


1.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:07Se prodava Golf 5 2006 g

Se prodava Golf 5 2006 g vo perfektna sostojba mnogu dobro zacuvan so...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:01Mercedes B200 cdi 140ks. 2006g.

Mercedes b200 140ks. 2000c. dosta ekonomicen avtomobil, registriran d...


4.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:12BMW ///M 320d 190PS 2016/2019 posleden model F30 Automatik

Watsapp barajte me 070990007 070990007 BMW ///M 320d 190PS X-Drive A...


19.900 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
19.990 €
Кичево

Автомобили

Вчера 12:59Renault megane F7R

Se prodava renault megane coupe f7r 2.0 16v kolata e vo super sostojb...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:11Audi A6 3.0tdi 4x4

Se prodava audi a6 3.0tdi 4x4 kolata e vo dobra sostojba napraven ser...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:10Seat Ibiza 2.0 TDI FR ot CH 143ks

seat Ibiza 2.0 tdi FR ot shvajcarija so orginalni 130000 km orginal F...


6.700 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
7.600 €
Кичево

Автомобили

Вчера 09:08VW Touran 1.9 tdi avtomatik so full oprema

VW Touran 1.9 dsg so komandi na volan greaci na sedishta clima tronik...


5.450 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
6.300 €
Кичево

Автомобили

Вчера 09:08Mercedes C200 avangarde benzin 184ks ot CH

Mercedes c200 ot shvajcarija mnogu ocuvan so full oprema golema navig...


12.500 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
14.200 €
Кичево

Автомобили

Вчера 09:08Audi A5 3.0 tdi quatro full oprema ot CH

Audi A5 3.0 tdi quatro ot shvajcarija so orginalni 225hiljadi so serv...


15.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:06Opel Vectra Imcher

Одлична Вектра Имшер серија мотор 2.5 V6 Направен мал сервис сменет...


1.450 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 08:55Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам