Струга
                           
144 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Apartman vo Evrohotel

Se prodava ekstra apartman vo Evrohotel vo Struga.Renoviran so smenet...


28.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

Денес 16:20Се Продава комплетно опремен стан (НОВ) во Струга,со Прекрас

✅Прекрасна локација, со поглед кон езеро, ✅Станот се наоѓа на ул. Пар...


88.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
90.000 €
Струга

Станови

Денес 16:06NOV DUPLEKS STAN SO POGLED NA 100M OD EZERO

Stanot se naoga na 5 I 6 kat.Na dolniot kat ima kupatilo kujna,trpeza...


790 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
900 €
Струга

Станови

Денес 14:40Продавам стан во Центар на Струга

Се продава стан во центар на Струга со прекрасен поглед на две страни


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
900 €
Струга

Станови

Денес 13:48FOR. RENT

Se izdava na podold period namesten Jepet me qira per perjudh me te g...


300 €
или предлог цена
Струга

Станови

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

Se izdava stan kaj Fatitrejd Struga

Se izdava stan kaj Fatitrejd struga 66 m2 stanot i 46 m2 terasa za po...


250 €
или предлог цена
Струга

Станови

Денес 13:00Se prodava nov stan so imoten list vo Struga

-Se prodava nov stan so imoten list,vo Struga,vo kompleksot na Nabizi...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

Денес 11:12Stan vo Struga

Vo plavi lameli -Stanot e kompletno renoviran 2020-ta i ne e koriste...


81.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
83.000 €
Струга

Станови

Денес 10:00SE IZDAVA MODEREN APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ

SE IZDAVA MODEREN APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ NA VASITE GOSTI I DELOV...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 14:48Stan vo centar na struga

Prodavam stan vo centar na struga Shes banese ne qender...


61.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
64.000 €
Струга

Станови

Вчера 08:31Se izdava stan so veceri

Se izdava stan vo Struga blizu Versus plazata so pogled kon ezero, se...


900 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

19 мар 15:38SE PRODAVA STAN

se prodava stan na ul.Marsal Tito kaj" RAMSRORE, " stanot e na5-ti ka...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

16 мар 17:08Se prodava luksuzno namesten stan

Se prodava luksuzno namesten stan Na samo 50 m od ezero .


100.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

16 мар 15:24SE IZDAVA STAN

Se izdava Stan od 57 m2, za kratok - PRENOCUVANJE ili podolg prestoj ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

16 мар 13:16Odlicen stan na ubava lokacija

stanot se naogja na ubava lokacija na 4 ti sprat ima dnevna, kujna so...


59.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

15 мар 21:31Apartman vo Struga-Eurotel

Se prodavaat dva apartmani vo Eurotel-Struga, eden na prv sprat, vtor...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

15 мар 16:05Stan od 103m2 vo Struga - ZDRAVESKI

Se prodava stan vo Struga. Stanot ima vkupna povrsina od 103m2, I ...


750 €
или предлог цена
Струга

Станови

15 мар 15:52*** Капитал *** Двособен стан со двор, Езерски Лозја, Струга

Нов двособен стан со дворно место во Езерски Лозја, Струга. Површина...


67.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

15 мар 13:20NOV DUPLEKS STAN 141M2

Stanot se naoga na 5 I 6 kat.Na dolniot kat ima kupatilo kujna,trpeza...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
126.900 €
Струга

Станови

13 мар 18:08Se izdava pod kirija

Se izdava pod kirija Viber 0041788278917


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
Струга

Станови

12 мар 19:28NOV DUPLEKS NA 100M OD EZERO

"PRIMA NEDVIZNOSTI" od Ohrid nudi nov dupleks na samo 100m od ezero s...


900 €
или предлог цена
Струга

Станови

11 мар 08:54STRUGA!EKSKLUZIVNI APARTMANI DO EZEROTO!

Se iznajmuvaat Ekskluzivni apartmani sosema novi do samoto ezero kaj ...


30 €
или предлог цена
Струга

Станови

11 мар 01:29STAN VO NOVA GRADBA STRUGA

Se prodava stan vo Struga pokraj srednoto uciliste Niko Nestor. Stano...


9 €
или предлог цена
Струга

Станови

08 мар 18:46Stanovi vo izgradba Mislesevski pat - ZDRAVESKI

Се продаваат станови во изградба Локација: Мислешевски пат Со секој...


800 €
или предлог цена
Струга

Станови

04 мар 11:10Se izdava stan pod kirija

Се издава комплетно наместен стан од 55м2 за подолг временскипериод.Н...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

02 мар 18:52se izdava i prodava stan vo elitna naselba ezerski lozja

stanot e so site evropski standardi, mesto polozba juzna so pogled na...


1.000 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

28 фев 09:04Kupuvam apartman vi Eurotel Struga

Kupuvam apartman vo Eurotel Struga.


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

27 фев 16:43Shitet banese 104m2 ne Struge. Se prodava stan od 104m2

Shitet banese prej 104m2 ne Struge. Banesa posedon 3 dhoma gjumi 1 dh...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

27 фев 11:34Shitet Banes 85m2. Se prodava stan 85m2

Shitet banes e re ende e pa banuar me siperfaqe prej 85m2. Banesa ka ...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

27 фев 11:34Stan so garaza

Se prodava garsonjera so garaza i dvor vo Struga poz FON FAKULTETOT N...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

26 фев 19:23APARTMAN PRVA LINIJA NA PLAZA

Se izdava kompetno renoviran namesten stan so ekskluzivna lokacija na...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

19 фев 17:26LUKSUZNO NAMESTEN STAN NA 50M OD EZERO

Se prodava stan na 4 kat vo mirna zgrada pozadi FON na 50m od ezeroto...


92.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

14 фев 08:34ИМПЕРИЈА – Стан 46м²

Шифра Ц 114/1 Се продава нов невселуван стан со површина 46м² со ...


50.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

13 фев 20:02Stan od 61m2 vo Centar - ZDRAVESKI

Se prodava stan od 61m2 vo strog centar Stanot se naogja na novoto ...


68.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

13 фев 15:19Stanovi vo izgradba vo Struga73M2 - ZDRAVESKI

Станови во изградба во Струга. Одличен простор за модерно живеење, н...


1.200 €
или предлог цена
Струга

Станови

13 фев 15:17Stan od 64m2 - ZDRAVESKI

Se prodava stan od 64m2 na Ul. Risto Krle. So sleden raspored: - Dn...


900 €
или предлог цена
Струга

Станови

13 фев 15:14Stan Cena po dogovor

Stanot poseduva 2 spalni sobi,golema dnevna soba,2 tualeti,1 pomosnik...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

09 фев 12:00Shiten 2 Banesa ne Strugë. Se prodavaat 2 stanovi vo Struga

Shiten 2 banesa ne Struge Banesat jan te rea ende te pa banuara Ba...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

08 фев 19:36APARTAMENT ME QIRA NË STRUGË

Jepet me qira apartament i mobiluar, në kat të tretë, në rrugën Parti...


285 €
или предлог цена
Струга

Станови

07 фев 14:17Se Izdava Opremen Stan

Се издава наместен стан, на 3-ти Кат, на улица партизанска во зградит...


285 €
или предлог цена
Струга

Станови

05 фев 16:16Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам