172 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samostalna Kuka so dopolnitelen plac so markica

Se prodava kuka od 500 kvadrati so dvorno mesto na koe ima legalen v...


35 €
или предлог цена
Денес 14:20Se prodava kukja / plac za izgradba

Se prodava kukja na prekrasno mesto na ulica Kosovska broj 103, vnatr...


22.000 €
или предлог цена
Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA KUKA NA EKSLUZIVNA LOKACIJA VO CENTARO NA Stip

Se prodava kuka so pogled kon centarot na Stip pozadi Sobranie Kukat...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:09Se prodava ili zamenuva kuka

Se prodava ili zamenuva Kuka za Stan, moze da se vide vo sekoe vreme,...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:06Plac i kuka do golemata bolnica mozna zamena itnoo

ИТНО! Се продава плац (П+2) и посебна стара ќука на два спрата од 61 ...


25.950 €
или предлог цена
Вчера 09:02Kukja vo 3 Cheshmi

Kukja za dve semejstva vo naselba 3 Cheshmi. Vredi da se vidi na lice...


1 €
или предлог цена
30 ное 22:03Se prodava Vila vo naselba Zeleznicka

Se prodava vila vo naselba dolnaZeleznicka. Vilata raspolaga so 62m2-...


24.000 €
или предлог цена
30 ное 12:17Prodavam sprat od kuka vo centarot na gradot

Se prodava goren sprat od kuka vo centarot na gradot (kaj doktor Z...


60.000 €
или предлог цена
29 ное 23:45se prodava kuka nad avtobuska stanica

kukata se naoga na glavniot pat nad avtobuska stanica,ima dva sprata ...


25.000 €
или предлог цена
29 ное 15:10Prodavam ili menuvam KUKA so golem plac

Placot Imotot se naoga na dolna zeleznicka posle silusite i pivarata,...


38.000 €
или предлог цена
29 ное 14:38Се продава куќа

Се продава куќа во центарот на градот (близу зграда промаја). Има пр...


22.000 €
или предлог цена
28 ное 18:02Vikendica vila vo suitlak

Vikendica vo suitlak od 50 m2, patot za lipovdol mesto vikano orta ko...


38.000 €
или предлог цена
28 ное 07:52Se prodava kukja vo naselba Duzlak

Se prodava kukja vo naselba Duzlak vo divite gradbi na 100m od plansk...


55.000 €
или предлог цена
27 ное 19:14Се издава самостоен спрат од куќа

Се издава самостоен спрат од куќа со посебен влез, наменет за фамилиј...


1 €
или предлог цена
27 ное 15:38Se izdava vila, се издава вила,

Се издава вила на планина Плачковица Вилата има: 3 спални соби, д...


1 €
или предлог цена
27 ное 13:01SE PRODAVA KUKA

Into se prodava


150.000 €
или предлог цена
26 ное 06:15Куќа во центар на Штип

Се продава стара куќа во центарот на Штип. Куќата е од простор за жив...


12.000 €
или предлог цена
25 ное 10:55Се продава куќа во населба "Баби"

Се продава куќа на одлична локација во Баби - Штип. Куќата е со вкуп...


96.000 €
или предлог цена
23 ное 09:36Se prodava kuka vo naselba Star Karaorman vo Stip

Se prodava kuka vo naselba Star Karaorman vo Stip vednas na glavniot ...


1 €
или предлог цена
22 ное 13:29PRODAVAM KUKA VO CENTAROT NA GRADOT

MOBILEN ZA KONTAKT 078 474 870 Snezana SE PRODAVA KUKA od 154 m2 ...


1 €
или предлог цена
21 ное 18:47Se prodava kukja na Isarot

Se prodava kukja na Isarot ,nad "Dom na mladi" . Kukjata e na mirna l...


94.000 €
или предлог цена
19 ное 23:45Куќа од 140 м2 во Штип

Итно се продава куќа на ул. Радански пат 117. Површина 140м2 (плус по...


34.000 €
или предлог цена
18 ное 10:50Se prodava kuka vo Stip

Se prodavaat 2 kuki vo Stip (lepenka (edna do edna)od 95 kvd edna, bl...


38.000 €
или предлог цена
18 ное 09:46Se prodava kuka

Цена по договор. Контакт на телефон 075292463 Горан


1 €
или предлог цена
17 ное 15:08Се продава дел од куќа

Дел од куќа 78 м2 - Посебен влез - Гаража - Шупа - Подрум Конт...


22.000 €
или предлог цена
13 ное 13:22Se prodava stara kukja ( plac) 140m2 vo centarot na Stip

Se prodava stara kukja ( plac) 140 m2 Lokacija pomegju muzickoto uci...


1 €
или предлог цена
13 ное 11:54Se prodava kujka sprat ipodrumski prostor

kujkata e vo senjak 3 pozadi trgovskiot ELKOS blizu skoloto Dimitar V...


75.000 €
или предлог цена
12 ное 16:47se prodava kujka vednas vseliva

kujkata se naoga vo naselba sejnak 3 blizu skoloto Dimtar Vlahov poza...


120.000 €
или предлог цена
12 ное 16:47Se prodava kukja vo nas. Desnaci

Населба Деснаци Посебен дел од куќа Прв спрат 94m2 Меѓу кат 45m2...


1 €
или предлог цена
07 ное 10:29Prodavam kukja vo prebeg

Prodavam kukja vo prebeg na ulica 21 maj br 16. Kukjata e so vkupna p...


120.000 €
или предлог цена
06 ное 18:33SE PRODAVA KUKA

Itno se prodava !


150.000 €
или предлог цена
06 ное 14:28Prodazba na Kuka

Se prodava Kuka vo Prebek tel 070368229


140.000 €
или предлог цена
05 ное 12:55Se prodava kuka

280 kvadrati kukja Celosno Mesto 430 kvadrati(kukja dvorno mesto gar...


По Договор
или предлог цена
03 ное 11:05Куќа во Штипски Сокак

Продавам куќа во штипски сокак, куќата има 220 м2 и е на три спрата.


1 €
или предлог цена
31 окт 19:25Се продава куќа во центарот на Штип

Се продава куќа во центарот на Штип, веднаш позади градската библиоте...


По Договор
или предлог цена
31 окт 18:38Стара куќа( добра локација)

Продавам стара куќа со дворно место која уште се користи на добра л...


13 €
или предлог цена
30 окт 09:41куќа во штипско ново село

Се продава куќа во ШТИПСКО Ново Село. Приземјето - Дуќан од 50 м2. с...


80.000 €
или предлог цена
21 окт 12:46Продавам куќа или заменувам за стан

Се продава куќа со дворна површина од 400м2 на многу мирно и тивко ме...


1 €
или предлог цена
17 окт 21:51комплетно опремена ВИЛА во близина на Штип

СЕ ПРОДАВА ‼️‼️‼️ Се продава комплетно опремена ВИЛА(викендица), в...


275.000 €
или предлог цена
16 окт 21:20Реновирана куќа со локација карши Верона

Куќата е реновирана, со приземје можност за дуќан, и уште 2 ката за ...


1 МКД
или предлог цена
15 окт 20:58Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам