Дојран
                           
177 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iznajmuvanje vila vo Dojran

Se iznajmuva vikendica vo Dojran.Za poveke informacii javete se na:07...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

10 авг 09:12Промовирано

Нива 5000m2

Nivata se naoga na moinski pat posle Dinkjut od leva strana , vo bliz...


111.111 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 12:19Se izdavat apartmani vo Star Dojran

Se izdavat apartmani vo Star Dojran do 4 luge. Apartmanite se izdavat...


1 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

Вчера 10:09Se izdava Garsonjera vo Star Dojran ( strog Centar)

Se izdava Garsonjera vo Star Dojran so pogled vo ezeroto , se naoga ...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

Вчера 08:46Se izdavaat sobi vo star Dojran

Sobite se vo centarot na Star Dojran sproti pazarot vednas nad hotelo...


400 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

18 авг 12:04SE IZDAVAAT APRATMANI NA PRVI RED

Se izdavaat apartmani vo Star Dojran na prviot red. So prekrasen pogl...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

17 авг 22:40Prodavam plac/niva vo Nikolic Nikolik Николиќ

Se naogja nad skoloto i novite vikendici vo seloto nikolic. Ima pat ...


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 авг 15:08Prodavam plac/niva vo Nikolic Николиќ

Prodavam plac/niva vo Nikolic 200m od plazata vo Nikolic odma do ezer...


6.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 авг 15:08Apartmani Star Dojran

Se izdavat apartmani vo centar do hotel Makedonija na 1 min od gratsk...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Викенд куќи

17 авг 14:30Se izdavaat apartmani i sobi Star Dojran Vila Mario

Izdavame apartmani sobi i studia vo centralno podracije na Star Do...


1 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

17 авг 14:07Се продава земјиште со површина од 20 000м2

Земјиштето е во близина на Дојранското Езеро,во близина на магистралн...


5 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 авг 12:49Неповторлива понуда

Се продава/заменува (за Дојран со ваша доплата) 4 собна барака во Рад...


120.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

15 авг 16:54Prekrasni eftini sobi soba na sama plaza!

Sobite se naogjaat na glavnata ulica i vednas do plazata. Sekoja sob...


300 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

15 авг 13:54Apartman vo CENTAROT na Star Dojran na 50m od plazata

Се издава комплетно опремен апартман во СТРОГИОТ ЦЕНТАР на Стар Дојра...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

13 авг 15:17Apartman vo CENTAROT na Star Dojran na 50m od plazata

Се издава комплетно опремен апартман во СТРОГИОТ ЦЕНТАР на Стар Дојра...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

13 авг 13:16SE PRODAVA Plac vo Star Dojran (atraktivna lokacija)

Се продава плац со површина од околу 1900м2 на атрактивна локација во...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

13 авг 10:03издаваме соби во Стар Дојран

собите се 350 метри од плажа,прекрасен поглед,,клима,вифи,паркинг,со ...


500 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

12 авг 10:39Апартмани со Екстра поглед на езерото и Близу до плажа.

Се издаваат апартмани во Стар Дојран на одлична локација, на само 40 ...


9.999.999 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

11 авг 10:43IZDAVAM SOBI VO DOJRAN

Vila Mitko vi nudi sobi i studija vo vikendica vo Star D...


300 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

11 авг 10:21Iznajmuvanje vila vo Dojran

Se iznajmuva vikendica vo Dojran.Za poveke informacii javete se na:07...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

10 авг 09:12plac

se prodava gradezno zemjiste vo Nov Dojran pokraj ezero od 350-500 kv...


111.111 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

09 авг 08:32Kuka vo Nov Dojran

Se prodava kuka vo Nov Dojran odlicna lokacija cena 25.000 evra za po...


25.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

08 авг 16:24Kupuvam mala kukja ili plac vo Star Dojran

Kupuvam mala kukja ili plac do 300m2 vo Star Dojran. Do 25000evra. Mo...


25.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

08 авг 15:28Se prodava niva i kukja vo s.Furka, Dojran

Se prodavaat niva i kukja vo selo Furka,Dojran poveke info na 0703...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

07 авг 16:29Se prodavat stanovi vo Star Dojran

➡️ Se prodavat ednosobni i dvosobni stanovi na dve lokacii vo Star Do...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

06 авг 11:58Vila vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava vila vo ...


90.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

06 авг 11:29KUKA VO STAR DOJRAN

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava vila na ...


135.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
140.000 €
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

06 авг 07:32Atraktivno zemjiste vo Nov Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava zemjiste ...


20 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

06 авг 07:32Vila vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava vila vo ...


77.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
80.000 €
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

06 авг 07:26Kuka vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran buildin invesment prodava kuka vo Ce...


120.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

06 авг 07:18Kuka so deloven prostor vo Nov Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava kuka so ...


30.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

06 авг 07:17Купувам плац нива во близина на езерото.

Купувам плац нива во близина на езерото. Може да биде и подалеку али...


2 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 авг 13:01Se izdavat apartmani

Apartmani vo sekoj period od godinata lokacija centar do hotel Makedo...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

31 јул 08:10Plac, (Zemjishte) vo Nikolic

Zemjishteto se naogja na patot prema Nikolic, vednash do patot prema ...


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 јул 05:34Vila vo s.Furka - Dojran

Agencija za nedviznosti Dojran building invesment prodava kuka na gla...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

22 јул 08:07Se prodava vila vo Dojran

Se prodava vila vo dojran 150m2 so dvor 500 m2


75.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
80.000 €
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

22 јул 07:461728m2+1628m2 Atraktivno mesto na Vodno menuvam za stan

Atraktivno mesto na Vodno nad sredno Ugostitelsko, mesto vikano Sam...


25 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

21 јул 18:52Vila vo Nov Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava vila vo N...


37.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

10 јул 17:14se prodavat 3 parceli - nivi vo s.Nikolik

se prodavaat 3 parceli - nivi sektor za katastar na nedveznini gevge...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

06 јул 18:16Vila vo Davidovo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment pordava vila vo s...


10.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Викенд куќи

06 јул 15:57Vila vo Star Dojran

Agencija za nedviznosti Dojran building investments prodava Vila vo S...


60.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

05 јул 23:08Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам