Аеродром
                   
304 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MATE X 750W ELEKTRICEN VELOSIPED DVE NOVI BATERII NOVI GUMI

ONE SIZE за возачи (130-192 см). MATE X е создаден за ваша погоднос...


2.450 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 08:24MAX velociped

Se prodava socuvan i ispraven MAX velosiped


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 19:24Cube Aim SL - 2021 God. 29" XXL

Продавам Cube Aim SL - 2021 God. 29" XXL, Комплетно исправен, нови гу...


530 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 17:58Drzac za mobilen za tocak

Prodavam nov nekoristen drzac za mobilen za velosiped, cvrst, siguren...


700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 16:41Poloven velosiped

poloven velosiped Aluminski Gumi 28 Celono ispraven Lesen za vo...


160 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 16:16  НОВ ОГЛАС

Се продава велосипед Max Runner во одлична состојба

Се продава велосипед Max Runner во одлична состојба,многу поволно


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:19Се продаваат велосипеди во одлична состојба

Се продаваат 2 детски велосипеди во одлична состојба скоро нови со ди...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:19Се продава детски велосипед Max во одлична состојба

Се продава детски велосипед Max за девојче поволно


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:18Se prodava velosiped Cannondale Trail 6

Cannondale Trail 6 Velosipedot e vo odlicna sostojba Kupen vo Bike...


330 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:16Nosaci za velosiped BMW

Krovni nosaci za velosipedi BMW, koristeni no odlicno socuvani, posed...


2.700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:15Детски велосипед

Во добра состојба. Барајте на: 078360905 Соња


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 12:45  НОВ ОГЛАС

Točak so amortizeri

Ispravni brzini i kočnici Ispravni amortizeri Skroz novi 2 gumi 26"...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 11:42Sobim Leopard 21 speed Shimano

Velosipedot e vo ispravna sostojba so Shimano oprema, 26 inca trkala ...


3.300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 11:42Poloven velosiped

Poloven velosiped Gumi 26 Celosno ispraven Cena 6500Den. Tel 076 ...


6.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 11:40Velosiped KTM

POLOVEN VELOSIPED KTM DYNAMICS Gumi 28 ALUMINSKI RAM Led svetlo S...


220 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 11:40Poloven velosiped

Poloven velosiped KETLER Gumi 28 Amortizer viljuska Sreden amortiz...


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 11:40Poloven velosiped

Velosiped ekstra Gumi 26 Aluminski ram Simano oprema Cena 7000Den...


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 11:40Velosiped

Poloven velosiped Trkalo 26 Aluminski ram Simano oprema Cena 5500...


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 11:39Poloven velosiped

Velosiped Gumi 26 Ispraven Cena 2500 Den Tel 076 24 00 39 Goran


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 11:39Poloven velosiped

POLOVEN VELOSIPED MARKA VORTEKS GUMI 28 CELOSNO ISPRAVEN lESEN ZA...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 11:39Velosiped BergaMont

Donesen od germanija vo odlicna sostojba BergaMont Spider


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 11:06Velosipedi od Germanija kettler i wheeler

Prodavam exstra zacuvani velosipedi doneseni od Germanija 26 i 28 gum...


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 09:48Prodavam detski velosiped 24"

Prodavam detski velosiped 24" Velosopedot e vo solidna sostojba soc...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 09:24Velosiped BMX

BMX✅ SOLIDNO SOCUVAN VOZDRAST OD 8 DO 14GODINI Cena 60 evra fix TE...


60 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
70 €
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 00:05skoro nov max velosiped

se prodava skoro nov max velosiped. cena 9000den


7.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

02 јун 21:52Prodava velosipedi

Prodavam 2 VELOSIPEDI so golemi a na trkalo 26", domašnupotrebuvani. ...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

02 јун 19:22Велосипед донесен од швајцарија

Се продава велосипед во супер состојба донесен од швајцарија, велосип...


3.900 МКД
или предлог цена
- 35 % Попуст
6.000 МКД
Аеродром / Скопје

Велосипеди

02 јун 17:34VELOSIPED 26

Vo odlicna sostojba ram L trkalo 26 so diskovi,smenet nov zaden menja...


130 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

02 јун 13:00VELOSIPED ZA DECA, DETSKO 16" NOV. KUPEN 7000D. ОД МАСТЕРСПО

VELOSIPED ZA DECA, DETSKO 16" NOV. KUPEN 7000D. ОД МАСТЕРСПОРТ ОРГИНА...


2.600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

02 јун 11:14Velosiped detski

Detski velosiped


2.900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

02 јун 11:02DELOVI ZA VELOSIPEDI

PRODAVAM DELOVI ZA TOCAK,BOCA SO DRZAC 400 DENARI,SVONCE 300 DENARI ,...


300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

02 јун 00:03DELOVI ZA VELOSIPEDI

PRODAVAM DELOVI ZA VELOSIPEDI,TELEFON ZA KONTAKT 070 239 561 JAVUVANJ...


300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

02 јун 00:01Prodavam poloven velosiped SOBIM

za cenata ke se dogovorime na lice mesto


2.300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

01 јун 23:27Velosiped Ebake elektricen Neo xtream,socuvan

Velosiped Ebake elektricen Neo xtream,mnogu socuvan,od Svajcarija.SO ...


500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

01 јун 14:57Velosiped

Velosipedot e zachuvan ne e mnigu vozen, skoro nov. Oprema Shimano. O...


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

01 јун 13:37Road Velosiped Rose X-Lite Carbon 2X11 so vrvna oprema.

Se prodava original full carbon Road velosiped model Rose X-Lite Ge...


1.000 €
или предлог цена
- 29 % Попуст
1.400 €
Аеродром / Скопје

Велосипеди

01 јун 13:01“Velosiped Tocak CLERMONT FREELAND 26”

Tocakot e nov ne e vozen ni 3 pati sve si ispravno na nego nemate ni ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

01 јун 12:22Zenski velosiped Maks Cross Forest

Велосипедот е 2-3 год стар, малку е возен и е во одлична состојба. ...


7.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
9.000 МКД
Аеродром / Скопје

Велосипеди

01 јун 11:20Stevens 8X Cross - 2022 godina, full Shimano DEORE XT

Продавам нов Stevens 8X Cross - 2022 година, со врвна опрема, целосн...


800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

01 јун 11:17Продавам точак

Продавам користен Hermes точак (зелен). 18 брзини, со Шимано Tourne...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

01 јун 09:32Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам