140 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Yamaha XJ6

Godina na proizvodstvo 2012. Kupen od Moto Azzurro vo 2013. Servisi...


5.290 €
или предлог цена
06 мар 09:44Промовирано

SUZUKI GSXR 1000cc K9

BARAJTE ME NA VIBER ILI WHATSAPP MOTOROT E UVEZEN OD SVAJCARIJA PRED...


7.999 €
или предлог цена
Вчера 21:44SUZUKI RMZ 250 4T 2015 GOD

BARAJTE ME NA VIBER ILI WHATSAPP MOTOROT E VO BESPREKORNA SOSTOJBA ...


3.250 €
или предлог цена
Вчера 21:44Derbi Gpr125cc

Se prodava derbi gpr 125cc vo odlichna sostojba. Registrirano osigur...


1.900 €
или предлог цена
Вчера 13:00Suzuki v-strom 650

Redoven servis napraven Registracija do april 2023 078 274 511 Sas...


5.000 €
или предлог цена
Вчера 12:46Honda CB650F 2018god

Honda CB650F Година на производство 2018, прв газда, купена од Макпе...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:32  НОВ ОГЛАС

PIAGGIO BEVERLY 400IE

Plateni davacki do registracija!


2.200 €
или предлог цена
Вчера 11:58PIAGGIO MP3 300ie yourban

VO ODLICNA SOSTOJBA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!


3.390 €
или предлог цена
Вчера 11:57APRILIA SCARABEO 400ie

Vo odlicna sostojba Novi gumi Plateni davacki do reg!


1.800 €
или предлог цена
Вчера 11:57Benelli bn 125ie 2019G

MOTOROT E CISTO NOV 8000km pominati!


2.000 €
или предлог цена
Вчера 11:57KAWASAKI KXF 450 2015G

VO ODLICNA SOSTOJBA!


3.200 €
или предлог цена
Вчера 11:57HONDA SILVER WING 400ie

VO ODLICNA SOSTOJBA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!


2.550 €
или предлог цена
Вчера 11:57APRILIA SCARABEO 250ie 2010G

STAKLO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!


2.190 €
или предлог цена
Вчера 11:57Kymco Xciting R 500

Prodavam motor Kymco Xciting R 500 vo odlicna sostojba. Tel za konta...


3.150 €
или предлог цена
Вчера 05:05Gilera Nexus 250 2007 Reg 5.2023 Perfektna

Gilera Nexus 250 2007 godina vo soobrakajna Reg do 5.2023 Bez nika...


2.500 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.850 €
23 мар 18:57YAMAHA X-CITY 250 UVEZEN OD SVAJCARIJA

YAMAHA X CITY 250 .2009.GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SI...


2.000 €
или предлог цена
23 мар 18:49PIAGGIO FLY 125 UVEZENI OD SVAJCARIJA

PIAGGIO FLY 125 2010 SKUTERI UVEZENI OD SVAJCARIJA 🇨🇭 🇨🇭 PLATEN...


1.200 €
или предлог цена
23 мар 18:29Gilera Nexus 250cc

Продавам Gilera Nexus 250cc. Моторот е редовно одржуван и сервисиран...


2.400 €
или предлог цена
23 мар 18:21Honda CBR600

Honda CBR 600 be vlozuvanje cela godina


3 €
или предлог цена
23 мар 14:52BMW S1000 RR / S1000RR PREMIUM PRO (SPORT PAKET)

POVEKJE INFORMACII NA: 071 244 093 BMW S1000 RR PREMIUM PRO ( SPOR...


По Договор
или предлог цена
23 мар 09:32Se prodava coper

Soperot e sega registran 13000km mnogu zacuvan hamaci 250cc


1.200 €
или предлог цена
23 мар 08:05Se prodava Yamaha X CITY 125

Po detalno na tel. 078 250 090


1 €
или предлог цена
22 мар 19:21Cagiva elefant 125 2t

Motorot se vozi redovno Ima mk dokumenti Ima prevod Registriran Guma ...


900 €
или предлог цена
22 мар 17:19Suzuki rmz 250cc 2014

Suzuki rmz 250cc 2014godina vo odlicna sostojba so faktura


3.300 €
или предлог цена
22 мар 14:19Vespa 125cc

Vespata e vo dobra sostojba tehnicki nema maana karoseriski ima zabel...


2.050 €
или предлог цена
21 мар 21:43Ducati Monster 696

Odlicna sostojba promenti maslo, filtri, kaisi, lameli, lanec, zvezdi...


3.800 €
или предлог цена
21 мар 17:35YAMAHA TRACER-900 2016g

Iskluchivo se prodava,bez zamena.Vo odlicna sostojba bez nikakvo vloz...


1 €
или предлог цена
21 мар 16:20HONDA CB 900B HORNET

Се продава мотор HONDA 900B HORNET од 2002 година. Тел. 070/230 689


1 €
или предлог цена
19 мар 22:02Kawasaki kxf 450 Kawasaki kxf 450cc

Odlicna soatojba 072 241 402 072 241 402


2.300 €
или предлог цена
17 мар 23:22Honda CBR 919 RR SC33

Motorot e top, registriran do 10.10.2022, smeneto svekici, semerinzi ...


2.600 €
или предлог цена
17 мар 22:28Bmw C600 SPORT HIGHLINE

Kupen e od Dynamix i poseduva servisna kniska.Minatata sezona mu smen...


6.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.999 €
17 мар 19:27Piaggio Carnaby 200ie 2008god.Staklo zdrav.

Фиксна цена 1700 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.700 €
или предлог цена
17 мар 16:56Gilera Nexus 125cc

Se prodava Gilera Nexus 125cc, 2010, garaziran, so pominati 33.000km ...


2.150 €
или предлог цена
17 мар 09:41Kawasaki KX450F 2018

125h OD NOV! 3Mapi i Launch control Ulje menjavano na 8-10h Servi...


3.799 €
или предлог цена
16 мар 17:40Se prodava Piaggio Cruiser 500ie

Se prodava Piaggio Cruiser 500ie Do registracija


1 €
или предлог цена
16 мар 13:43Suzuki Burgman 150ie 2005god.so rachna kochnica.

Фиксна цена 1650 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.550 €
или предлог цена
16 мар 12:23Aprilia Leonardo 300ie 2006god.

Фиксна цена 1700 евра. 070-365-150 Увоз од Италија,средени комплет ...


1.650 €
или предлог цена
13 мар 10:55Kawasaki Ninja ZX10R

Kawasaki Ninja ZX10R 2012 Godina Registinan do 09.03.2024 Prv Sops...


10.500 €
или предлог цена
12 мар 00:55Kymco Agility 125i 2011god.Staklo zdrav.

Фиксна цена 1750 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.600 €
или предлог цена
11 мар 10:53Kymco Downtown 200i 2012god.so 17000km.

Увоз од Италија платено се комплет до регистрација. Од еден сопствен...


2.400 €
или предлог цена
11 мар 10:53Aprilia Atlantic 200ie 2003god.

Фиксна цена 1450 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.300 €
или предлог цена
11 мар 10:52Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам