Гевгелија
                   
1037 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vlecna Slep Sluzba CITY AUTO Gevgelija

Vlecna Slep Sluzba CITY AUTO Gevgelija 👉 +389 78 849 382 👉 Лиценц...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Шлеп служба

26 мај 23:09Промовирано

MAN TGX 18.440

MAN TGX 18.440 Euro 6 -MK Tablici -XXL kabina -2015 godina -70...


Вчера 13:00Промовирано

Vlecna Slep Sluzba Janko Gevgelija

24 часа професионална помош и услуги на патот во земјава и надвор од ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Шлеп служба

16 мај 19:25Промовирано

Radio za Mercedes Benz / w210 Bosch Comand 2.0

Original radio İzvaden od w210 e klasa Made in Germany


Вчера 23:13Se prodava Hyundai Tucson 4x4 2000cc

Voziloto od dodatna oprema ima se. Klima ispravna Greaci na sedista...


4.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 22:56FORD ESCAPE 4X4 AVTOMATIK

Voziloto e vo perfektna sostojba Registrirano cela godina, novi gumi...


5.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.000 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 20:41SEAT IBIZA 1.4 TDI ODLICNA

Voziloto e vo odlicna sostojba. Registrirano do 12/2023. Novi gumi ...


3.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.850 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 20:41Seat Leon Registriren

Seat Leon REGISTRIREN GE tabli 1.9tdi 81kw 110ps 2002godina Motor...


2.650 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 18:48  НОВ ОГЛАС

Golf 5

Kolata e so 1.4 fsr motor pali vozi regestrirana so full oprema greac...


4.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 15:37Opel Vectra C Karavan 1.9 cdti

ITNO ITNO ITNO ITNO Se prodava Opel Vectra c karavan 2004 god. 1...


2.600 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.800 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 15:24Opel insignia 2.0 cdti 2009/2010

Prodavam socuvana servisirana insignia, odlicno raboti, ne trosi gram...


7.100 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 15:09Se prodava Golf 5 1.9 TDI neuvezuvan

Se prodava Golf 5 1.9 TDI 2006 godina,neuvezuvan,vtor sopstvenik so r...


4.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.900 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 14:39Daewoo Nexia 1.5

Prodavam Daewoo nexia 1.5 benzin redovno servisirena registrirena do ...


1.050 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 14:24  НОВ ОГЛАС

Bandazi 14 5x100

Se prodavaat celicni bandazi 14/ 5 x100.Bandazite se kako novi ne se ...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:16Seat Ateca 1.6 TDI 85 KW 2019

Odlichno vozilo, proizvodtstvo 2018, prva registracija 2019, registri...


17.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
17.800 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:00Citroen Jumper 2.2 Dizel

Се продава Citroen Jumper товарно возило Редовно сервисирано и во од...


12.900 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
14.500 €
Гевгелија

Комбиња

Вчера 13:00MAN TGX 18.440

MAN TGX 18.440 Euro 6 -MK Tablici -XXL kabina -2015 godina -70...


Вчера 13:00Radijator za Mercedes W210 E klasa W202 C klasa

Se prodava Nov Radijator za parno na Mercedes za site W210 E klasa mo...


2.100 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.200 МКД
Вчера 13:00Kaciga MT Synchrony za Kros Downhill Off Road

Се продава нова кацига MТ Synchrony наменета за Kros Downhill Off Roa...


100 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
105 €
Вчера 13:00SMART FORTWO 0.800 CDI DIZEL 2009 GOD. SERVISNA KNISKA

SMART FORTWO 0.800 CDI 2009 GOD. 2 KLUCA, NOVI GUMI, SERVISNA KNIS...


4.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 10:10OPEL CORSA D 1.3 CDTI EURO 5

OPEL CORSA D 1.3 CDTI 75ks. 2012god. UVEZEN OD ITALIJA PLATENI SITE ...


5.300 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.600 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 10:10Cisterna Utva

Cisterna Utva


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Приколки

Вчера 09:44Nissan Primera - delovi

Polovni delovi za nissan primera 2.0D -92g. Buferi za motor, dizni, ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:31Aprilia dorsoduro 750

Moze zamena korsa d 1.3 nad 2008


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

Вчера 07:25Vlecna Slep Sluzba CITY AUTO Gevgelija

Vlecna Slep Sluzba CITY AUTO Gevgelija 👉 +389 78 849 382 👉 Лиценц...


10 €
или предлог цена
Гевгелија

Шлеп служба

26 мај 23:19Vlecna Slep Sluzba CITY AUTO GEVGELIJA

Vlecna Slep Sluzba CITY AUTO Gevgelija 👉 +389 78 849 382 👉 Лиценц...


10 €
или предлог цена
Гевгелија

Шлеп служба

26 мај 23:18Vlecna Slep Sluzba CITY AUTO Gevgelija

Vlecna Slep Sluzba CITY AUTO Gevgelija 👉 +389 78 849 382 👉 Лиценц...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Шлеп служба

26 мај 23:09Vlecna Slep Sluzba CITY AUTO Gevgelija

Vlecna Slep Sluzba CITY AUTO Gevgelija 👉 +389 78 849 382 👉 Лиценц...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Шлеп служба

26 мај 23:09VW GOLF 61.6TDI 25.7.2011 77kwSERVISNA

VOLKSWAGEN GOLF 6 1.6 TDI 77kw 182000k 25.07.2011g uvoz it. ser...


7.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 мај 21:13CITROEN BERLNGO 1.6hdi 66kw 2009g servisna

citroen berlingo 1.6hdi 66kw naj ubaviot motor 2009g servisna istorij...


5.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 мај 21:13SLEP SLUZBA VLECNA SLUZBA GEVGELIJA

SlEP SLUZBA VLECNA SLUZBA SERVIS 24 7 MICO PLUS GEVGELIJA.TEL.0712514...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Шлеп служба

26 мај 21:13Citroen C3 Picasso 1.6hdi 80kw 2010g servisna

Citroen c3 Picasso 1.6 hdi 80kw 2010g voziloto poseduva servisna isto...


5.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 мај 21:13FORD B-MAX 1.0 benz 74kw 130000k servisna

FORE B-MAX 1.0 benz 74kw 23.10.2012 130000k servisna istorija vozilo...


7.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 мај 21:13OPEL MERIVA 1.4 t 2011g servisna istorija

opel meriva 1.4 benzin 12.12.2010g voziloto e od direkten ivoz 🇨🇭�...


5.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 мај 21:13SLEP SLUZBA VLECNA SLUZBA GEVGELIJA

SlEP SLUZBA VLECNA SLUZBA SERVIS tel.071251484. 24 7 MICO PLUS ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Шлеп служба

26 мај 21:13PEUGEOT 207 1.6hdi 80kw 2007g servisna

pezo 207 1.6hdi direkten uvoz it.voziloto e od direkten uvoz it i e k...


3.400 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 мај 21:13HONDA CBF 600 SA CH

honda cbf 600 sa uvoz ch motorot e vozen vo ch postojano i si ima te...


2.400 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.600 €
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

26 мај 21:12VW GOLF 7 1.6TDI 2015G 116KS SERVISNA

vw golf 7 1.6 tdi 2015g napraven golem servis na 190.000k vo start d....


11.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 мај 21:12BRIDGESTONE Turanza, letni gumi 225/55R17

Se prodavaat 4-cetri odlicno socuvani letni gumi Bridgestone Turanza,...


100 €
или предлог цена
26 мај 19:02VOLKSWAGEN GOLF VII, 1.6 TDI bluemotion , (110 ks) 2014 God.

Се продава VOLKSWAGEN GOLF VII, 1.6 TDI bluemotion, произведена 2014 ...


11.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 мај 18:06Golf 5 1.9 TDI

Golf 5 1.9tdi 2006 Registrirana✅ Zelen karton✅ Novi gumi✅ Dva kl...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 мај 16:37VW Caddy 2.0SDI

VW Caddy 2.0SDI *2007g *212.000km *51kW *4600€ Возилото има носи...


4.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 мај 13:25VW Volkswagen Polo

Ви треба мал градски автомобил, но сакате да биде бензинец, економиче...


4.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 мај 13:24Страна 1 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам