Гевгелија
                   
332 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes Benz E270 CDI Elegance

Kolata e so vidlivi estetski zabeleski, drug problem nema, zaradi toa...


4.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.700 €
Гевгелија

Автомобили

12 мај 22:47Промовирано

Seat Leon 1.8 benzin/plin

Se prodava seat leon. Bord kompjuter, klima, elektrika na prozori, e...


2.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 20:40VW POLO 1.4 TDI -08

Se prodava vw polo 1.4tdi. Registrirano do dekmvri. Kontakt telefo...


3.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.700 €
Гевгелија

Автомобили

Денес 20:40Se prodava hitno 078 320 928

Kolata e ful oprema telwfon za kontakt 078 320 928


5.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 17:45  НОВ ОГЛАС

MERCEDES C 250 AMG

Se prodava Mervedes c250 amg paket so ful oprema vo perfektna sostojb...


29.990 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
30.000 €
Гевгелија

Автомобили

Денес 15:40PEUGEOT 207CC 1.6 HDI CABRIO

Se prodava peugeot 207cc 1.6 HDI Mnogu ekonomicen avtomobil So real...


5.650 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 15:40AUDI Q7

AUDI Q7 3.0 TDI 4 ZONSKA KLIMA ORGINAL 2 KLUCA SO DALINSKO GREACI ...


11.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 15:40Opel insignia 2.0 cdti 2009/2010

Prodavam socuvana servisirana insignia, odlicno raboti, ne trosi gram...


11 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.099 €
Гевгелија

Автомобили

Денес 13:09Opel Corsa C 1.2 2001g. na delovi

Se prodava Opel Corsa na delovi


123 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 01:40Opel Astra 1.3 cdti 66kw Odlicna

Opel Astra 1.3 cdti 66kw vo Odlicna Sostojba ✅Klima Funkcionalna ✅P...


3.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 17:28se prodava Daewoo nexsija

se prodava daewoo nexsija vo dobra sostojba vtor gazda nema gnilo no...


800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 15:30Se prodava Hyundai Tucson 4x4 2000cc

Voziloto od dodatna oprema ima se. Klima ispravna Greaci na sedista...


4.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 08:19SEAT IBIZA 1.4 TDI ODLICNA

Voziloto e vo odlicna sostojba. Registrirano do 12/2023. Novi gumi ...


3.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 јун 19:25FORD ESCAPE 4X4 AVTOMATIK

Voziloto e vo perfektna sostojba Registrirano cela godina, novi gumi...


5.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 јун 19:25Fiat punto vo extra sostojba

Prodavam fiat punto so ful oprema vo odlicna sostojba Za poveke inf...


1.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 јун 15:49Renault Megane od prv gazda

Reno megan prv gazda extra sostojba Klima Centralno Sve si raboti...


1.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 јун 23:47Bmw 740d

Bmw 740xd extra full oprema Zamena za po novo vozilo so nasa doplat...


7 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 јун 23:47CITROEN BERLNGO 1.6hdi 66kw 2009g servisna

citroen berlingo 1.6hdi 66kw naj ubaviot motor 2009g servisna istorij...


5.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 јун 20:27VW GOLF 61.6TDI 25.7.2011 77kwSERVISNA

VOLKSWAGEN GOLF 6 1.6 TDI 77kw 182000k 25.07.2011g uvoz it. ser...


7.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 јун 20:27FORD B-MAX 1.0 benz 74kw 130000k servisna

FORE B-MAX 1.0 benz 74kw 23.10.2012 130000k servisna istorija vozilo...


7.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 јун 20:27PEUGEOT 207 1.6hdi 80kw 2007g servisna

pezo 207 1.6hdi direkten uvoz it.voziloto e od direkten uvoz it i e k...


3.400 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 јун 20:27VW GOLF 7 1.6TDI 2015G 116KS SERVISNA

vw golf 7 1.6 tdi 2015g napraven golem servis na 190.000k vo start d....


11.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 јун 20:27TOYOTA YARIS 1.4 D4D 66kw 2009h uvoz CH

toyota yaris 1.4 d 66kw najdobriot motor na lace. voziloto e od direk...


5.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 јун 20:27NISSAN NAVARA 2.5 dci 127kw 2007gSERVISNA

nissan navara 2.5dci 127kw 2.11.2007g voziloto e od direkten uvoz ch....


12.400 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 јун 20:27Citroen C3 Picasso 1.6hdi 80kw 2010g servisna

Citroen c3 Picasso 1.6 hdi 80kw 2010g voziloto poseduva servisna isto...


5.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 јун 20:26Vw Golf 3 1.9dizel nema reg

Vw Golf3 1.9dizel 1996g 47kw NEMA registracija pali vozi ispraven za...


650 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 јун 17:42OPEL MERIVA 1.4 t 2011g servisna istorija

opel meriva 1.4 benzin 12.12.2010g voziloto e od direkten ivoz 🇨🇭�...


5.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 јун 12:53Ford Mondeo

Se prodava Ford Mondeo 2.0 tdi Kolata e so realni km,poseduva servis...


8.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 јун 12:31Seat Toledo

Seat Toledo 1.9tdi 81kw 110ps 2001g Registracija do 02.11.2023g Ka...


2.850 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 јун 09:18Seat Leon Registriren

Seat Leon REGISTRIREN GE tabli 1.9tdi 81kw 110ps 2002godina Motor...


2.650 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 јун 09:17Opel Signum 3.0 cdti

Opel Signum 3.0 cdti Problem Dihtung na Glava, Kolata ne kreva Tempe...


1.200 €
или предлог цена
- 37 % Попуст
1.900 €
Гевгелија

Автомобили

31 мај 17:38Seat Ateca 1.6 TDI 85 KW 2019

Odlichno vozilo, proizvodtstvo 2018, prva registracija 2019, registri...


17.400 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

31 мај 13:00Golf 5

Kolata e so 1.4 fsr motor pali vozi regestrirana so full oprema greac...


4.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

31 мај 10:46Opel Vectra C Karavan 1.9 cdti

ITNO ITNO ITNO ITNO Se prodava Opel Vectra c karavan 2004 god. 1...


3.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

31 мај 08:34Se prodava Golf 5 1.9 TDI neuvezuvan

Se prodava Golf 5 1.9 TDI 2006 godina,neuvezuvan,vtor sopstvenik so r...


4.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

31 мај 07:46Felni bandazi za mercedes e 270cdi 210model

Prodavam bandazi so se gumi i strafovi za mercedes e 210model gumite ...


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

30 мај 14:00Daewoo Nexia 1.5

Prodavam Daewoo nexia 1.5 benzin redovno servisirena registrirena do ...


949 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.050 €
Гевгелија

Автомобили

30 мај 07:53Fokus

Ford fokus 1.6 benzin registriran do 6/23 (moze i zamena).Kontakt tel...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

29 мај 15:57Kia pikanto

Kia pikanto 1.0 benzin-plin atestiran.Kolata e 2010 godina registrira...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

29 мај 15:57SE PRODAVA AUDI A3 1.9 105KS ...REGISTRIRANO ...PERFEKTNO..

* se prodava audi a3 disel odlicen motor 1.9 105ks * registrira...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

29 мај 11:58*VW PASSAT * 1.6TDI

Vw passat 1.6tdi Full oprema Dobro socuvan Original kilometri M...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

29 мај 10:37Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам