Гевгелија
                   
468 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава Голф 4

Автомобилот е во одлична состојба. Но акумулатор, нова водна пумпа и ...


1.300 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
1.500 €
Гевгелија

Автомобили

31 јул 16:54Промовирано

SE PRODAVA FIAT IDEA 1.3 90ks REGISTRIRANO *EKSTRA SOSTOJBA*

Fiat idea 1.3 66kw 90ks Regiatrirano do krajot na dekemvri 2021 Sm...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 23:02PEUGEOT 406 CUPE

PEUGEOT 406 2.0 136 K.S. ZA INFORMACII PO TELEFON


2.650 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.750 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 18:13Mini Moris

Mini Moris -kolata e mnogu zacuvana.Registacija pominata.Mnogu dobro ...


3.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 16:24Fiat Grande Punto 1.9 2005

Fiat Punto 1.9 -proizvedeno 2005 god -klima -servo volan +city ser...


2.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 16:06Reno laguna karavan

Se progava odlicna


1.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 14:26FIAT BRAVO 2007. (1.9 multijet 8v 120ks) servisna kniska

↘️ Donesena od 🇨🇭CH. ↘️ Registrirana na 🇲🇰MK. ↘️ Do 30/06/2022 ...


4.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:04Opel Astra 1.7cdti COSMO oprema

Se prodava Opel Astra 1.7cdti Cosmo oprema full 2 para bandazi so...


3.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:00MERCEDES C 220 CDI AVANGARDE

Mercedes c 220 dizel vo extra sostojba tel kontakt 070324666


8.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:00Prodavam Opel Astra 1.7 Dt

Prodavam Opel Astra 1.7 DT 2002 godina Redovno servisirana Pove...


1.700 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.800 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:001997 VW Polo 1.0 Benzin

-Registrirana do 12.08.2021 -Mala potrosuvacka 5l na 100 -Elektroni...


900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:00Skoda Felicia 1.3 1996 so ATEST PLIN

Сменето улје и филтри пред 1000км Пали вози без денар вложување - 4 н...


800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 10:56Se prodava Suzuki Maruti

Prv gazda, celosno zacuvano vozilo, prva farba, neudirano, cuvano vo ...


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 09:49Se prodava Yugo

Odlicno zacuvano Registrirano do 10.12.2021 Prv gazda


550 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 01:18BMW X3 2.0-150ks 2006год

BMW X3 2.0-150ks 2006год.Возилото е донесено од Германија.Царинето и ...


7.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 00:23OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 125KS. NOVIOT MOTOR

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 2008GOD FACE LIFT COSMO MODEL FULL OPREMA SE F...


3.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 авг 21:13W PASSAT 2.0 TDI 140KS. 126 000km

W PASSAT 2.0 TDI 140KS 2005GOD. ⚠️⚠️126 000km⚠️⚠️ NAJOPREMEN MODEL, K...


5.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 авг 21:13W PASSAT 2.0 TDI 140KS PERFECTEN

W PASSAT 2.0 TDI 140KS 2005GOD. FULL OPREMA : KLIMATRONIK TEMPOMA...


4.400 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 авг 21:13AUDI A6 3.0TDI QUATTRO S-LINE

Prodavam Audi A6 3.0TDI vo odlicna sostojba so mnogu oprema vklucuvaj...


11.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 авг 08:15JEEP COMPAS 4X4 LIMITED FULL OPREMA OD CH

SE PRODAVA JEEP COMPAS 4X4 2011god. 120 KW ,163 KS OPREMEN SO...


10.299 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
10.499 €
Гевгелија

Автомобили

02 авг 19:17Mercedes E220CDI 2001god

Mercedesot e so najvisoko nivo na oprema AVANTGARDE serija, poseduva ...


2.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 авг 01:55Volkswagen Passat 2.0 TDI

Se prodava VW Passat kupen od deluxe auto so 165000 km i mnogu oprema...


18.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 авг 23:24Volkswagen Touareg R5

Volkswagen Touareg 2.5tdi 2003 godina vo odlicna sostojba Moze i zam...


5.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 авг 19:37VW GOLF 5 2.0TDI 103KW 2005G

VW GOLF 5 2.0tdi VOZILOTO E OD DIREKTEN UVOZ IT.KUPENO E OD PRV SOPST...


4.308 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 авг 16:39OPEL MERIVA 1.3CDTI 2021G 70KW EURO5 FABRIKA

OPEL MERIVA 1.3CDTI 2012G VOZILOTO E OD DIREKTEN UVOZ IT.KUPENA E OD ...


5.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 авг 16:39Се продава Mercedes e220

Колата е регистрирана има поминато 210 ХХХ Регистрирана максимално...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 авг 12:32Malo gradsko vozilo Fiat Brava Golf Corsa Polo

Se prodava Fiat Brava, ima klima, voziloto e so full oprema. CENATA ...


1.050 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.100 €
Гевгелија

Автомобили

01 авг 02:45Се продава Голф 4

Автомобилот е во одлична состојба. Но акумулатор, нова водна пумпа и ...


1.300 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
1.500 €
Гевгелија

Автомобили

31 јул 16:54Zastava 128

Se prodava Zastava 128 cena po dogovor, Kontakt Telefon Bisera 076 62...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

31 јул 12:19Mercedes Benz

C 220 Bluetec 2014 godina Voziloto e vo odlicna sostojba, ima letni ...


19.999 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

31 јул 09:25Se prodava Renault Scenic

1.9 dci, 4 novi gumi, registracija do juli 2022, Servisirana komplet...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

30 јул 08:33Range Rover Sport 2015 3.0 tdv6

Range Rover Sport, 2016 3.0 258ks 120000km redovno servisiran vo odli...


41.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
41.500 €
Гевгелија

Автомобили

30 јул 05:51VOLKSWAGEN GOLF VII, 1.6 TDI bluemotion , (110 ks) 2014 God.

Се продава VOLKSWAGEN GOLF VII, 1.6 TDI bluemotion, произведена 2014 ...


11.400 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

29 јул 23:04Golf 5 2.0 TDI

Prodavam Golf V 2.0 TDI 140ks vo ekstra sostojba i solidna oprema reg...


4.299 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

29 јул 14:13Citroen C5 1.6 hdi

Se prodava citroen c5 2013 godina praven ful servis smeneto lamela po...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

29 јул 12:56Kia KARNIVAL 4200EUR

Se prodava ili zamenuva Kia Karnival manuel ,napraven servis pred 100...


4.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

28 јул 21:27BMW 320 d 177 ks 2008

Napraven kompleten servis. Full oprema. Kontakt 070 239 223 Viber. C...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.000 МКД
Гевгелија

Автомобили

28 јул 18:25Euro Kuka za Peugeot 306 karavan (original)

Se prodava euro kuka za Peugeot 306 karavan (original) Ima i instala...


90 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

28 јул 13:04VW GOLF V -08

Kupena od Mk, vtor sopstvenik. Dva para gumi (letni i zimni). Regis...


4.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

28 јул 12:43Peugeot 308 moze i zamena

Servisiran Novi gumi Moze zamena


4.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

27 јул 15:19Audi A4 2.0 TDI moze i zamena

Registrirena cela godina Novi gumi Servisirena Maksimalno zacuvana...


5.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

27 јул 15:19Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам