Скопје Центар
                   
2664 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Aluminiumski,PVC roletni,venecijaner, variolajt, komarnici

Продажба, монтажа и сервис на Алуминиумски ролетни со прекршена и зао...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Вчера 17:22Промовирано

Средување / Чистење Дворови / Подруми / Кровови

●Средување на напуштен двор✅️ ●Кроење, оформување и косење на истио...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

Денес 13:00НОВ ОГЛАС
Промовирано

Паркетари Parket Don

Монтажа на секаков вид дрвен под паркет,таркет,ламинат. Стругање лак...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Паркет

Денес 13:00Промовирано

Tus Туш Tush kabini 90

Prodavam 25 tuš kabini so kadicki vo mnogu dobra sostojba Cenata za p...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

Денес 16:05TENDI ZA DVOR ( TENDI, CERADA, PERGOLA, POKRIVKA, PLATNO)

Se prodavaat tendi od Germanskite brendovi TOPLUS KESSER, SUNSHADE ...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

Денес 15:01Luksuzna Garnitura za Dvor Lugano 205cm x 215cm

Луксузна гарнитура за во двор LUGANO ✅Високо квалитетни и водоотпор...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Градина Опрема

Денес 15:01Fotovoltaicni paneli 380W

Prodavam fotovoltaici 27 parcinja od po 380W monokristalninod Piksel ...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соларни систeми и Опрема

Денес 14:20GRADINA

UKRASNI I ZIMZELENI DRVCA ELWOODI FOTINIJA TUJA SMARAGD TUJA SMAR...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Денес 13:29ПРОДАВАМ ТЕГЛИ СО КАПАЦИ

Продавам тегли со капаци од 1кг , еднаш искористени, од мед, слатко о...


15 МКД
или предлог цена
Денес 13:20Prodavam eftino 2 koristeni kreveti/sofi na spustanje

Prodavam dve koristeni sofi na spustanje (trosedi), udobni i za seden...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Троседи

Денес 13:05Се продава печка на пелети

Се продава печка на пелети. Цена по договор. Повеќе информации слобо...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Паркетари Parket Don

Монтажа на секаков вид дрвен под паркет,таркет,ламинат. Стругање лак...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Паркет

Денес 13:00Нова кујна

Итно продавам неискористена кујна 2 м должина со пулт, висечки елемен...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Денес 13:00Kancelariski mebel

Se prodavaat tri skafcinja i fiokar, pogodni za koristenje i vo kance...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 13:00Средување / Чистење Дворови / Подруми / Кровови

●Средување на напуштен двор✅️ ●Кроење, оформување и косење на истио...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

Столчиња за биро

Едно столче за биро со механизам за подигање и вртење.


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Маси и столици

Денес 12:16PLIN. BOCA 3kg.-SKARA-LAMBA-RESHO - ПЛИН. БОЦА 3кг.-СКАРА-РЕ

ПОЛОВНИ ПЛИНСКИ УРЕДИ: 👉  ПЛИНСКА БОЦА 3кг. /се ЗАМЕНУВА во МАКПЕ...


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

Денес 11:41Illy kafemat

Se prodava illy kafemat mnogu malku koristen i poradi toa i se prodav...


5.300 МКД
или предлог цена
Денес 10:50POSTENSKI SANDACINA NASE PROIZVOSTVO

PROIZVEDUVAME I PRODAVAME POSTENSKI SANDACINA ZA STAMBENI ZGRADI PO ...


750 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Потреби за домаќинство / Останато

Денес 10:36360° ROTIRACKA WIFI SMART KAMERA 3MP FULL HD VNATRESNA

V380 Pro Indoor Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA *Нов м...


1.400 МКД
или предлог цена
Денес 10:04KAMERA KAMERI WIFI SMART 360° ROTIRACKI 3MP FullHD

V380 Pro Indoor Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA *Нов м...


1.400 МКД
или предлог цена
Денес 10:03360° ROTIRACKA PTZ SOLAR 4G SMART KAMERA 4MP

UBox Pro Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA SOLAREN MODEL S...


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:03V380Pro 1080P 3MP WiFi IP Wide-Angle Outdoor/Indoor Camera

V380 Pro Security Auto Tracking AI Smart CAMERA * Нови модели 2022...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:03360° ROTIRACKA WIFI SMART KAMERA 3MP FULL HD FASONKA

V380 Pro Indoor Outdoor Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA ...


1.700 МКД
или предлог цена
Денес 10:02360° ROTIRACKA WIFI SMART KAMERA 3MP FULL HD VNATRESNA

V380 Pro Indoor Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA *Нов м...


1.400 МКД
или предлог цена
Денес 10:02SOLAR LED LIGHT 100% ZASTEDA NA STRUJA 200w 300w 400w

ULICNI SOLARNI LED LAMPI - BESPLATNA SVETLINA MNOGU KVALITETEN I P...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

Денес 10:02LED SOLARNI LAMPI - 100% ZASTEDA NA STRUJA 100W 200W 300W

ULICNI SOLARNI LED LAMPI - BESPLATNA SVETLINA MNOGU KVALITETEN I P...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

Денес 10:02PARKING RAMPI

PRODAVAM IZRABOTUVAM PARKING RAMPI I STUPCINJA PO NAJNISKI CENI PR...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 09:57MENGEME MASINSKO OD CELIK STEGA PROFESIONALNO

MENGEMINJA OTVARANJE 20SM TEZINA OKOLU 20KG NAPRAVENI OD CELIK ZA...


3.200 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
3.800 МКД
Скопје Центар / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Денес 09:29OPREMA GRADINA

ZIMZELENI SADNICI AKCIJA !!! . . . TUJA SMARAGD THUJA SMARAGD GOL...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:45GRADINA

UKRASNI I ZIMZELENI DRVCA AKCIJA !!! . . . KATALPI ELWOODI FOTINIJA C...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:43OPREMA

ZIMZELENI SADNICI AKCIJA !!! . . . TUJA SMARAGD THUJA SMARAGD GOLD PR...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.500 МКД
Денес 08:40RASTENIJA

ZIMZELENI SADNICI AKCIJA !!! . . . TUJA SMARAGD THUJA SMARAGD GOLD P...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Денес 08:40Izrabotka na taburetki po naracka

Izrabotka na taburetki so razni dimenzii i formi po naracka. Vas e i...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

Денес 08:26Продавам термопан балконски прозори и врати

Продавам собни внатрешни врати и термопан балконски врати и прозори. ...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:25STOLICI

Prodavam 6 stolici kupeni od Jugoeksport.Stolicite se mnogu kvalitetn...


6.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Маси/столици

Денес 08:11Смарт уред - WI-FI

Смарт уред за контрола на вашите електрични апарати до 3 kw . Уредот ...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Потреби за домаќинство / Останато

Денес 07:59Кревети единечни, плакари, маса, софа, фиокар

Кревети единечни, плакари, маса, софа, фиокар Цена по договор Конт...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 07:46Pokukjnina / Mebel

Cena po dogovor Kontakt po Viber


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 07:46Клима Сервис Сервис за клими се за клима,Монтажа, чистење се

Klima Servis,se za klima,Prodazba na novi klimi Montaza,Demontaza,Ant...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

Денес 07:02Клима сервис Сервис за клими, Klima servis servis za klimi

Klima Servis,se za klima,Prodazba na novi klimi Montaza,Demontaza,Ant...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

Денес 07:02Klima servis Клима сервис se za klimi servis montaza cistenj

Klima Servis,se za klima,Prodazba na novi klimi Montaza,Demontaza,Ant...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

Денес 07:02Frizider Whirlpool

Prodavam frizider Whilpool,ispeaven,funkcionira odlicno. Cena 7000 den


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вчера 23:33  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 67

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам